Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 22 éves csajnak honnan van...

22 éves csajnak honnan van ennyi pénze?

Figyelt kérdés
Egy 22 éves, egyetemre járó csajnak honnan van annyi pénze, hogy beutazza a fél világot? Amúgy rendes lánynak tűnik, sokat tanul, de kicsit fura, hogy ha esetleg duális képzésben is van, honnan van pár hónap alatt ennyi pénze, hogy barátnőivel utazgasson a világban? Lehetséges valakinek, hogy ilyen fiatalon ilyen sok pénzt összeszedjen, vagy valami illegális dologba keveredtek?

2019. ápr. 21. 09:38
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
15%

21: Mozgok ilyen körökben, nem láttam még 22 éves lány nagyvállalkozót.

Jellemzően ezek a cicababák vagy apuka vagy egy pénzes "szponzor" jóvoltából rázzák a rongyot.

2019. ápr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
74%
En is mozgok ilyen körökben nem egy 20-22 eves milliardos vallakozo lanyt ismerek
2019. ápr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
0%
drogfutár
2019. ápr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
100%

Besz@rok b@aszki...


1. Miért turkálsz mások pénztárcájában? Nem rád tartozik, hacsak nem közös kasszán vagytok..


2. Miért egy internetes fórumon kérdezed meg, ahol senkinek fingja sincs arról ki ez a lány? Kérdezd meg őt, vagy ha ahhoz nincs tököd a haverjain keresztül próbálj puhatolózni.


3. Szerintetek ha valakinek van pénze utazgatni fiatalon és ne adj isten még lány is, az csak prosti vagy pióca, esetleg bűnöző lehet? Fussatok neki ennek mégegyszer...


4. Utazni tényleg nem olyan drága már. Előre kell szervezni és ésszel beosztani a pénzt, ha többen mennek még olcsóbb.


5. Budapesten simán lehet (igen még egyetem mellett is) olyan munkát találni amiből fut utazgatásra. Okosan kell csak tervezni az utazást, én is minden nyáron bejárok legalább két országot, pedig egyetemista vagyok. A nagy titok az, hogy év közben nem kell sokat költeni a fizuból, nyáron meg egy-két hónapig full time munka. Így sose volt olyan augusztusom, hogy ne tudtam volna elutazni valahova hosszabb időre. Ha marad lóvém utazok ősszel is.

2019. ápr. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
0%

"Utazgasson a világban"


Tudod vannak olyan emberke, akik állják az útiköltségét, így ő ingyen utazhat, némi ellen szolgáltatásért cserébe...

2019. ápr. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
55%
Azért bírom, hogy a kommentelők nagy részének a pénzkeresetről rögtön a k**válkodás jut eszébe... Itt mindenki magából indul ki?
2019. ápr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem siman sikeres ami faj a priknak
2019. ápr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
32: Jó, írjál már egy pár cégnevet.
2019. ápr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
50%

36:

Azért, mert - veled ellentétben - nekik van némi tapasztalatuk arról, hogy hogyan működik a világ...


Nem mintha ezzel bármi baj lenne, csak ne legyünk meglepődve a tényektől.

2019. ápr. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
17%

De miért olyan nagy cucc utazgatni a világban? Egyetem alatt és mostanában is sokat utazom külföldre, minden évben megyek valahova vagy haverokkal vagy barátnőmmel. Nem nagy cucc pár 10 ezer Ft-ból ki lehet hozni egy ilyen 3-4 napos utazást.

Egyetem alatt ha szülők támogatják simán össze tud szedni annyi pénzt, hogy tudjon menni ide-oda.

Pl.: kap ösztöndíjat, dolgozik valamit alkalmanként, akár csak hétvégente, vagy folyamatosan valamilyen "kreatív" melót csinál. Gondolok itt olyanra, hogy mondjuk fest, valamilyen dízsztárgyakat csinál és ad el stb. Manapság nagyon divatos lett ilyenekből pénzt keresni.

2019. ápr. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!