Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg "gáz" 2 diplomával...

Tényleg "gáz" 2 diplomával pultoskent dolgozni a nyáron?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 25 éves lány vagyok, most szerzem a mester diplomam és szabadúszóként dolgozom projekteken, amikből élek. Mivel viszont magányos a szakmám, nem kell emberekkel együtt dolgoznom, nagyon hiányzik az életemből a közösség és ezért egy belvárosi bárban kezdek dolgozni hamarosan napi 4 órában. Anyám teljesen kiborult ettől, hogy hogy süllyedhetek idáig, nem érti meg, hogy nem a pénz miatt megyek, hanem hogy ne kattanjak meg otthon egyedül. Tényleg hülyeség? Más is volt már hasonló helyzetben?
2019. máj. 12. 15:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%
Nem gáz, de egy munkahely nem a társaságról szól. Tánciskolába próbáltál már járni? Rengeteg van és állandóan szerveznek bulikat is.
2019. máj. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
28%

Nem gáz, hanem h.lyeség!


Jól írták az előttem szólók: ha társaságra vágysz, akkor menj el zumbázni, ismerkedj tárkeresőn vagy jelentkezz valamilyen közösségbe, de tényleg ne vágyj ilyen kulimunkára csak azért, hogy közösségben legyél meg majd jól leszólongassanak a pasik és csicskáztassanak a 8 osztályt végzett főnökök vagy kollégák!


Gondolkozz picit kreatívabban, ha már van róla diplomád! :)


És hallgass anyukádra, mert nyilván nem ezért taníttatott téged, hogy mosogatni lásson viszont valami "bárban"....

2019. máj. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
35%
Nekem tokmindegy, felolem fost is szedegethetsz puszta kézzel
2019. máj. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem. Miért lenne az? Semmilyen becsületes munka nem "gáz"!
2019. máj. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!