Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen Mlm cégel éri meg...

Noémi1223 kérdése:

Milyen Mlm cégel éri meg beprobálkozni? Pl. :farmasi, oriflame, avon stb. Jőhet pozitív és negatív válasz. De nem ponzort keresek azok kíméljenek.

Figyelt kérdés

2019. jún. 17. 10:50
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
90%

"Ők nem tudnak hosszú távon gondolkozni, csak a pillanatnyi nyereség lebeg a szemük előtt. Az ilyenek hamar ki is esnek a rendszerből és ők fogják később a leghangosabban szidni. Az ilyenek más területen sem állnák meg a helyüket."


Ne haragudj de ez egyszerűen nem igaz.


Több ilyen mlm coach videót meghallgattam, amiben olyan emberek beszéltek akik már rég óta űzik ezt és sok hálózatot vittek már sikerre. Na ők is olyan manipulatív, félrebeszélő, szektásító módszereket alkalmaznak, hogy a belem kifordul tőle.

2019. jún. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
23%

@#11

Nem értem pontosan, hogy mire írtad, hogy nem igaz.

Arra, hogy aki a pillanatnyi nyereséget tartja szem előtt az nem fog becsülettel dolgozni?


Nemrég elhívtam egy kőművest, hogy csináljon meg valamit a házunkon. Ő összecsapta a munkát, csak hogy minél előbb végezzen és kapja meg a pénzét. Arra már nem gondolt, hogy többet nem fogom őt hívni és másnak sem fogom ajánlani. Rövid távú gondolkozás. Őt a csapatomba sem venném be.

Ennek ellenére nem fogom azt mondani, hogy a kőműves szakma sz@r.


Coach videókat én sem nézek, nincs rá szükségem.

Ha neked nem tetszenek, akkor te se nézd.

2019. jún. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt akartam ezzel mondani hogy olyan emberek is, akik komolyan veszik az mlm-et, és fel tudnak futtatni egy sikeres üzletet, rendszeresen alkalmaznak erkölcsileg erősen megkérdőjelezhető módszereket az emberek befolyásolására.
2019. jún. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

@kituggya



Nem keresel meg embereket, beszélgetni szoktál velük. A beszélgetéshez is meg kell keresned őket valahogy, nem?


Valahogy fel kell venned ugye a kapcsolatot új emberekkel, szóval erre lennék kíváncsi, hogy te hogyan csinálod?

2019. jún. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
17%

@#14

Ugyanúgy, mint mindenki más: boltban, kondi teremben, kirándulásokon, kocsmában. Ugyanúgy beszélgetek mindenkivel mint előtte: milyen az időjárás?, hogy vannak a gyerekek?, mivel foglalkozol ?

Havonta 4-5 új embert nem nehéz megismerni.

Most már sokan egyenesen minket keresnek meg, mások ajánlására.

2019. jún. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
91%

Nekem kituggya módszerétől is a belem kifordul. De nem vagyunk egyformák.


MLMmel már a sz@rt is megpróbálják eladni (nem viccelek, az egyik barátnőm elrángatott egy bemutatóra, ahol halál komolyan azt várták volna tőlem, hogy elhiggyem, egy cukorbeteg lábát azért nem kellett amputálni, mert minden nap fújta citromlével kevert áfonyakivonattal. Nem is beszélek azzal a barátnőmmel.)

2019. jún. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
90%
Na igen, mikor a kávéjukat/vitaminukat/tápkiegjüket/stb.. úgy próbálják promózni hogy az aztán mindenre jó hatással van, maga a megváltás, még a halott is életre kell tőle. Szörnyű.
2019. jún. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
83%

@kituggya



Beszélgetsz 4-5 emberrel, én ezt értem. Véletlen sem kötekedni akarok, de ez a személyes értékesítés, amiről azt írtad nem csinálod. Pontosabban, a telefonálásról és a termék eladásról írtad, hogy te azt nem. Ez ugyan úgy személyes megkeresés, ha aktívan úgymond nem is keresed őket, akkor is a beszélgetést előbb utóbb erre az üzletre/termékre tereled.

2019. jún. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
60%

@#18

"...a telefonálásról és a termék eladásról írtad, hogy te azt nem"

A telefonálás alatt azt értem, hogy én nem hívok fel barátokat, vagy idegeneket, hogy eladjak nekik terméket.


Mi aránylag olcsó, mindennap használatos termékkel foglalkozunk: tisztítószerek, fogkrém, vitaminok, stb. Ezekből havi 4-5 eladás nem hozna semmi hasznot. Ha havonta 4-5 emberrel beszélek, akkor abból mondjuk egyet, vagy max. kettőt fog érdekelni a dolog. Ha érdekli őket, akkor belépnek a webshopba, megrendelik maguknak és a futár hazaviszi nekik. Az üzlet ott van benne, hogy ha ők is elégedettek, akkor másnak is ajánlani fogják ugyanígy.


Igazad van, legtöbb esetben a beszélgetést erre az üzletre terelem. Ezt volt a legnehezebb megszokni, úgy éreztem, hogy "átverem" ezzel az illetőt. Viszont ez nincs teljesen így. A beszélgetések alkalmával mindenképpen megismerem valamennyire a helyzetét (ez akkor is így lenne, ha nem MLMeznék). Ha pl megtudom róla, hogy épp a patikából jön, mert beteg a gyereke, akkor két választásom van:

vagy nem szólok semmit és beszélgetek tovább a fociról, kocsikról, vagy elmondom neki, hogy mi szedünk vitaminokat és a gyerekeink nem hiányoznak az óvodából. Ha érdekli, akkor átbeszéljük.

Én ebben nem látok semmi kivetnivalót. Manipulációnak is fel lehet fogni, de semmivel sem rosszabb, mint mondjuk a teleshop a reklámok.

2019. jún. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Jól ráéreztél a lényegre, a teleshop reklámok is kb ugyan olyan visszataszító hülyítés mint az mlm biznisz.


"úgy éreztem, hogy "átverem" ezzel az illetőt. Viszont ez nincs teljesen így."


Ha nincs "teljesen" így, akkor végül is csak kicsit vered át.

2019. jún. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!