Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen Mlm cégel éri meg...

Noémi1223 kérdése:

Milyen Mlm cégel éri meg beprobálkozni? Pl. :farmasi, oriflame, avon stb. Jőhet pozitív és negatív válasz. De nem ponzort keresek azok kíméljenek.

Figyelt kérdés

2019. jún. 17. 10:50
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
23%
ha az átverés, ha felkínálok neki egy lehetőséget, ami megoldhatja a gondjait, akkor nevezzük annak.
2019. jún. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
94%

(Nem olvastam a válaszokat)


Anyósom a Farmasit tolja "hobbiból", szóval nem igazán reklámozza, otthon dolgozik műkörmösként, ki van rakva a katalógus az asztalra és kész, akit érdekel megnézi. Így ebben a formában nem keresi magát halálra belőle, de neki, a lányának meg nekem kijönnek "ingyen" a kozmetikumok. Az emberek pedig imádják (mi is), nagyon-nagyon jó cuccaik vannak, tényleg jó szívvel lehet ajánlani.


Nem tudom, te mennyit akarnál keresni vele. Mert zsebpénznek jó, de kb ennyi. Plusz könnyű túltolni, ismerősöknek túlreklámozni, és akkor egy idő után senki nem akar majd szóba állni veled. :D

2019. jún. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
100%

Szia!

Én Oriflame tag vagyok, én nem értékesítem, csak magamnak vásárolok és a családomnak, még anno a barátnőm léptetett be, aki szponzor. Nem értékesítem, viszont , volt másik 5-6 emberke aki megtudta, hogy innen vásárolok, és ők is akartak ugye tanácsadói áron rendelni, a barátnőm beléptette őket én alám, és most mindenki rendelget saját részre. Nem vagyok otthon ebben a témában, de annyit elárulok, hogy ( remélem nem irok butaságot ) ez úgy néz ki, hogy a barátnőm aki szponzor ő kapja ugye a jutalékot, mivel ő alatta sokan vannak, viszont az ő jutalékából én is szoktam kapni, hiába nem rendelek másnak, csak magamnak ( katalógus záráskor az ori küldi a pénzt a számlámra) így itt legalábbis ugy van, hogy aki a legtöbbet teszi bele, az kap magasabb jutalékot. Ha én is foglalkoznék vele, és léptetném be az emberkéket, akkor magasabb jutalékot kapnék mint a barátnőm, magyarul azt akartam ezzel leírni, hogy itt legalábbis nem az kap magasabb jutalékot aki fentebb van. Remélem nem túl zagyva .:) A többi céget nem ismerem.

2019. jún. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

#23


Minden MLM-cégben úgy van, ahogy írod. Mindenki a betett munkájának arányában kapja a bónuszt. Semmilyen összefüggés nincs aközött, hogy ki mikor "lépett be", s aközött, hogy mennyi a havi bónusza.


S természetesen, bármelyik cégnél lehetővé teszi az üzleti terv, hogy "beelőzd" a szponzorod, ha te hatékonyabban dolgozol, mint ő.


Kizárólag teljesítménybért fizet mindegyik cég.

2019. júl. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
78%

Így van, de ez egyébként annyira egyszerű . Akinek szimpi az MLM módszer hát hajrá, vágjon bele, akinek meg nem engedje el. De! Aki még sosem próbálta ki, az szerintem egyáltalán nem szép dolog, hogy butaságokat mondjon róla, igazából ez azt tudja aki próbálta/ csinálja. Kedves kérdező, járj utána , beszélj olyanokkal akik ezzel foglalkoznak, ha szimpatikus vágj bele, ha nem engedd el. Ennyi az egész :)

Szép napot mindenkinek ! :)

2019. júl. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
0%
Na várjál, én most ezt nem értem, nem szponzort keresel? Azt tudod, hogy ha belevágnál bármely ilyen cégbe amiket felsoroltál, ahhoz mindenképp kell egy szponzor? Meg ki tudná jobban elmagyarázni, hogy működik mint az aki ezzel foglalkozik. nem értem ezt az egész kérdést amugy
2019. júl. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!