Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi történik, ha azt hazudom...

Mi történik, ha azt hazudom állásinterjún, hogy 10 évet dolgoztam a Morgan Stanleynél elemzőként?

Figyelt kérdés

2019. júl. 9. 13:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
CSodálkozni fognak, miért akarsz onnan MEkibe menni mosogatni.
2019. júl. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

Két-három jól irányzott kérdés után kiderül, hogy kamuzol. Arról nem is beszélve, hogy aki 10 évet lehúz a Morgannél, azt ismerik a szakmában.

(Egyébként nagyobb cégeknek tényleg van candidate screening / background screening csapatuk.)

2019. júl. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Banki világ eléggé belterjes. Ez egyébként jó is, mert ha dolgoztál már valamelyik banknál akkor könnyebben felvesznek máshova.

Már nem az első bank ahol most dolgozom és más kollégától is hallom, hogy milyen bankokban dolgoztak, szóval bankok között eléggé megvan a kapcsolat. Volt, hogy állásinterjún is szóba hoztak egy-egy valami miatt ismertebb kollégát. Pl hogy tudom kezelni az olyan habitusú ember mint xy. Na most ha nem dolgoztam volna ott fogalmam sem lett volna mire gondol.


Én szinte biztosra veszem, hogy utána kérdeznek,de nem HR-en dolgozom így biztosat mondani nem tudok.

2019. júl. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Párbeszéd:

Te: 10 évet voltam a Morgan Stanley-nél elemző

cég: Jól kijöttél velük?

Te: Naná

cég: Akkor kérhetünk a volt főnöködtől ajánlást/véleményt?


És itt be is buktad.

2019. júl. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!