Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szüleim nem engednek diákmunká...

Szüleim nem engednek diákmunkára, hogyan keressek így pénzt?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, szóval kell a beleegyezésük-.-

2019. júl. 22. 08:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
72%
Lehet pont azért nem engedik, mert nem akarják még hogy felnőlj, nekik a kis lányuk vagy azt akarják, de az évek akkor is el fognak telni. Ezek mellett már ebben a korban az ember vágyik egy kis önálóságra. neked meg ha érzel rá affinitást jól jönne, mert egy kicsit bele láthatnál a munka világába, a felnőttes dolgokba, ami nem lenne baj szerintem, de valamitől féltenek a szüleid, csak nem értem miért? 16 éves nem kislány már, ezt meg nekik kéne megérteniük. Sok kora beliddel találkoznál egyébként mert 15 éves kortól, vagy 14 (nem tudom pontosan) nappalos munkákat diákszövetkezeteken keresztül már lehet vállalni. Örülniük kéne, hogy érdeklődsz a munka iránt. Ha nem tetszik ott is hagyhatod diármikor a munkát, ugyan úgy kiléphetsz csak szólsz előtte a vezetőségnek, hogy te ezt mégsem csinálnád. Nem mondták a szüleid mitől féltenek?
2019. júl. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Akinek van egy kis esze, vagy nem utálja magát, az nem dolgozik.


Alapvetően jó a szüleid hozzáállása, a baj csak annyi, h nem segítenek abban, hogy találj valamit amivel szívesen foglalkoznál. Meg nyilván szeretnél a kortársaiddal ismerkedni ami tök jó, és erre sem a munka a legalkalmasabb.


Talúlj meg vmilyen hangszeren játszani, és állj ki a turisták elé vagy valami. Rengeteg módon lehet pénzt keresni, neked meg az kell nem pedig munka, ami minden csak nem önállóság.

2019. aug. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!