Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Létezik ilyen, vagy ezt én...

Létezik ilyen, vagy ezt én találtam ki?

Figyelt kérdés

1. uzleti tervhez támogatást kérek, s azt igérem, ha bejön akkor visszaadom.

2. amennyiben befuccsol, nem kell visszaadnom.

(ergo ez valami baráti segitség, támogatás stb, attol aki lát fantáziát az uzleti tervemben, vagy legalábbis drukkol, vgay csak egyszeren


kiváncsiságbol támogatja. de természetesen ha bejön akkor visszaadom

kripto rögzitett árfolyam. aki lát fantáziát az választhatja azt is hogy sajá kriptovalutám megvásárlásával támogat, amit nálam el is költhet. ebben az esetben választhatja azt is, hogy a késöbbi rögztittt árfolyamon vissza is vásárlom, de rögzitett árfolyamon csak annyit amennyivel korábban támogatott. ez utobbi a kulcs amiről a kérdésem szol. ha ezt már kitallálta valaki, mi a neve hogy utána olvashassak, ő mire jutott?


2019. aug. 30. 12:32
 11/98 anonim ***** válasza:
Tuti üzlet. Te ostoba, ő ostobább.
2019. aug. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/98 A kérdező kommentje:
"mi közöm az üzleti ügyeihez" ha nincs közöd hozzá, akkor nem segítesz neki, nem? vádolni meg azt akinek segítettek nem igazán lehet csalással. ez jogilag nem áll meg. ilyen elven a koldust is beperelhetnénk, miután pénzt dobtunk a kalapjába.
2019. aug. 30. 13:23
 13/98 anonim ***** válasza:
Szóval adok neked 100 fabatkát, amiből te vállalkozó, aztán ha bejön örüljek, hogy visszakapom a 100 fabatkát, ha meg nem akkor így jártam? Inkább akkor veszek belőle sorsjegyet....
2019. aug. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/98 A kérdező kommentje:
olvasd el újra a kérdést
2019. aug. 30. 13:43
 15/98 anonim ***** válasza:
71%
Te komolyan beszélsz? Olyan támogatót keresel, aki ad neked a két szép szemedért valamit, aztán csak akkor lát belőle hasznot ha bejön? Te normális vagy de tényleg? Aki nem balek, az nem fogja a saját megkeresett pénzèt odaadni neked hogy aztán ne lássa viszont. Ilyen a világon nincs. Nézz utána a balek jelentésenek.
2019. aug. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/98 A kérdező kommentje:
kevered a támogatót a befektetővel
2019. aug. 30. 13:48
 17/98 anonim ***** válasza:
91%
#12 Pontosan, nem segítek neki. Mivel nem vagyok balek.
2019. aug. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/98 A kérdező kommentje:
ha nem segitesz neki akkor viszont támogato se vagy, és akkor csalásért végkép nem tudod beperelni, (amugy aki segit valakinek az nem balek, megint kevered a fogalmakat)
2019. aug. 30. 14:05
 19/98 A kérdező kommentje:
amugy a kérdés nem az, hogy te kinek segitesz és kinek nem
2019. aug. 30. 14:08
 20/98 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem fogadod el az itt eléggé egybe csengő válaszainkat, akkor minek tetted fel a kérdést? hogy a saját agymenésedet erőltesd itt? Akkor menj és keress szépen magadnak egy ilyen "támogatót". Sok szerencsét hozzá.
2019. aug. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!