Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Létezik ilyen, vagy ezt én...

Létezik ilyen, vagy ezt én találtam ki?

Figyelt kérdés

1. uzleti tervhez támogatást kérek, s azt igérem, ha bejön akkor visszaadom.

2. amennyiben befuccsol, nem kell visszaadnom.

(ergo ez valami baráti segitség, támogatás stb, attol aki lát fantáziát az uzleti tervemben, vagy legalábbis drukkol, vgay csak egyszeren


kiváncsiságbol támogatja. de természetesen ha bejön akkor visszaadom

kripto rögzitett árfolyam. aki lát fantáziát az választhatja azt is hogy sajá kriptovalutám megvásárlásával támogat, amit nálam el is költhet. ebben az esetben választhatja azt is, hogy a késöbbi rögztittt árfolyamon vissza is vásárlom, de rögzitett árfolyamon csak annyit amennyivel korábban támogatott. ez utobbi a kulcs amiről a kérdésem szol. ha ezt már kitallálta valaki, mi a neve hogy utána olvashassak, ő mire jutott?


2019. aug. 30. 12:32
 71/98 anonim ***** válasza:

Sok ilyen van. De nem teljesen ugy ahogy irtad.

Startupok majdnem igy mukodnek. Van egy jo otletuk, kernek penzt, jon a gazdag befekteto aki ad vmennyi penzt es megeggyeznek hogy hany szazalekot kap a kitalt cegbol.

Ez egy kockazati tőke. O bevallalja hogy elbukhatja beled fektett penzt. Viszont ha bejon a biznisz akkor keri a jussat es nem csak annyit amennyit o adott.


Igy mukodhet a dolog.

2019. aug. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/98 A kérdező kommentje:
és ez miben is más mint az enyém?
2019. aug. 30. 20:07
 73/98 anonim ***** válasza:
Abban h nem arra var vki h visszafizesd neki a penzt amit neked adott, hanem belefektet a projektbe, es utana tartja a markát ha mar proditos a cucc. Ez kockazati tőke neki. Tehat ő ezen nyereszkedni akar. Szoval kb bevasarolsz magad melle egy teljesen idegen tulajdonost. Ezt akarod?
2019. aug. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/98 A kérdező kommentje:
na de én is ezt írtam, hogy csak akkor kap pénzt, ha sikerül. csak itt a kriptovaluta tulajdonosa lesz nem pedig a cégé. ez valóban különbség. de leginkább azt nem értem, ha amit te írsz nem átverés, akkor az enyém miért az? hisz nálad ugyanúgy nincs garancia a sikerre.
2019. aug. 31. 12:49
 75/98 anonim ***** válasza:

Mit jelez h krioto tulajdonosa llesz? Ennek mi ertelme?

Lehet vmit felreertettem, lehet te is ezt mondtad amit en. De azert nem mindegy h vki meno cegbe szerez tulajdont vagy ingadozo arfolyamu kripto penzt kap cserebe. Ami holnaputan lehet semmit se ér.

2019. aug. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/98 A kérdező kommentje:
na de ott az árfolyamrögzítés amit írtam. aminek az az óriási előnye, hogy ha nagyon beindul akkor meg automatikusan sok ezerszeresét is visszakaphatja.
2019. aug. 31. 16:57
 77/98 A kérdező kommentje:
ellenben ha beindul a cég de a kriptovaluta érzékét spekuláció a mélybe rántják, az árfolyam rögzítés miatt visszakaphatja amit adott. sőt az árfolyam lehet a mindenkori cégérték szerint is rögzítve.
2019. aug. 31. 16:59
 78/98 anonim ***** válasza:

De mer nem penzt kap? Ez az egesz kripto valuta olyan vurtualis megdighatatkan vmi h nagy jockazatit jelent...

Szoval ha ez az egesz nem csak egy fantazmagoria akkor teljesen felesleges, es ertelmetlen kriptoban kifizetni barkit...

2019. aug. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/98 A kérdező kommentje:
ha rögzítve van az árfolyam, akkor már nincs kockázat. s bármikor átválthatja nálam pénzre, vagyis ha akarja akkor pénzt kap.
2019. aug. 31. 21:56
 80/98 anonim ***** válasza:

Ez nem igy megy...

Ez kockazat...egy kripro nagyobb kockazat mint a huf vagy usd ...

Ez vmi tozsde bizsnisz?

Mar csak azert mert abba nyakig benne vok en is ..szoval a kripto azert nem olyan penz mint a tobbi.

2019. szept. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!