Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Létezik ilyen, vagy ezt én...

Létezik ilyen, vagy ezt én találtam ki?

Figyelt kérdés

1. uzleti tervhez támogatást kérek, s azt igérem, ha bejön akkor visszaadom.

2. amennyiben befuccsol, nem kell visszaadnom.

(ergo ez valami baráti segitség, támogatás stb, attol aki lát fantáziát az uzleti tervemben, vagy legalábbis drukkol, vgay csak egyszeren


kiváncsiságbol támogatja. de természetesen ha bejön akkor visszaadom

kripto rögzitett árfolyam. aki lát fantáziát az választhatja azt is hogy sajá kriptovalutám megvásárlásával támogat, amit nálam el is költhet. ebben az esetben választhatja azt is, hogy a késöbbi rögztittt árfolyamon vissza is vásárlom, de rögzitett árfolyamon csak annyit amennyivel korábban támogatott. ez utobbi a kulcs amiről a kérdésem szol. ha ezt már kitallálta valaki, mi a neve hogy utána olvashassak, ő mire jutott?


2019. aug. 30. 12:32
 21/98 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon nem vagy te képben. Nevezheted akárhogy a dolgokat. De aki tamogat valakit, odaadja neked a pénzét, amit aztán nem lát viszont, mert nem jött be neked az üzlet, az bizony balek. Olyan embert keresel, aki a saját pénzét rád bízza úgy hogy tudja hogy nagy eséllyel soha nem látja újra.


Fordítsuk meg a dolgot! Te adnál valakinek pénzt hogy vállalkozáat csináljon, amit bebukik, majd a te pénzednek is lőttek? Te megtennéd? Dehogy tennéd. Te balekot keresel. Akárhogy csavarod a szavakat, neked balék kell, akinek a pénzevel hazárdírozhatsz.

2019. aug. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/98 A kérdező kommentje:
hát nem azért hogy elfogadjak bárminemű választ ellenörzés nélkül, azért pedig végkép nem, hogy olyanok válaszát fogadjam el, akik magát a kérdést sem értették meg s csak összevissza beszélnek arrol, hogy ha segitenek valakinek akkor belekok, akin meg segitettek, az csaló. azért tettem fel a kérdést, mert egy izben megtörtént, hogy egy kérdésre értelmesen is válaszoltak, igy volt némi esélye, hogy ez megismétlődik. mellesleg, még mindig van, ugyhogy az lesz a jobb, ha te távozol, s én maradok.
2019. aug. 30. 14:15
 23/98 anonim ***** válasza:
Milyen támogató te szerencsètlen hülye!!! Ne ba**ál már fel agyilag ember. Valaki adjon neked úgy pénzt, hogy ne kapja vissza??? Komolyan is gondolod amit írsz?
2019. aug. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/98 anonim ***** válasza:

balek (oszmán-török)

Eredetileg ügyefogyott ember. Ma naiv, jószívű, optimista ember, aki hagyja magát kihasználtatni mások által. Hiszékeny ember, akit könnyű becsapni, felültetni; hamiskártyás, csaló vagy szélhámos áldozata. "Ne légy olyan balek, nem látod, hogy csak a pénzedre pályáznak? Látom, milyen rútul becsapják a baleket, s hogy a balek azért balek, mert mást nem tehet (Szabó I: Különbéke). A balkáni tolvajnyelvekben elterjedt szó, tkp. "hal", vagyis az áldozat, akit a szélhámos "horogra csal". Nálunk is a tolvajnyelvből került át a bizalmas köznyelvbe.

balek (szleng)

Hiszékeny, könnyen becsapható személy.

2019. aug. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/98 anonim ***** válasza:
Nem nagyon válaszolsz arra hogy TE odaadnád-e a saját, általad megkeresett pénzed másnak úgy hogy szinte biztos nem látod viszont?
2019. aug. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/98 A kérdező kommentje:
akkor az europai unio balek. értem.
2019. aug. 30. 14:24
 27/98 A kérdező kommentje:
mivel kezdenek elfajulni a válaszok, mostantól csak akkor válaszolok, ha olyanok írnak akik tudnak viselkedni is.
2019. aug. 30. 14:25
 28/98 A kérdező kommentje:
" úgy hogy szinte biztos nem látod viszont?" erre még válaszolok: ha látom az üzleti tervet, akkor a kérdésed nem állja meg a helyét. mert messze nem igaz, hogy szinte biztos. pontosabban ezen múlik a támogatásom, hogy mennyire biztos, ez azonban az üzleti tervből kiderül.
2019. aug. 30. 14:27
 29/98 A kérdező kommentje:
viszont én ha segitek valakinek akkor nem azt várom el, hogy visszaadja a pénzt hanem azt hogy viszonozza a segitséget, ami nem az összeg visszadása, hanem segitség nyujtás ha én vagyok bajban. ha befektetni akarok akkor meg tisztában vagyok a kockázattal, miután láttam az üzleti tervet. szoval az irásaitok messze nem stimmelnek, nem véletlen hogy vulgaritással kell megerősitenetek a véleményeiteket.
2019. aug. 30. 14:32
 30/98 anonim ***** válasza:

Itt szépen le van írva, hogy milyen lehetőségek vannak a finanszírozásra:

[link]


Amit te leírtál a kérdésben, annak köze sincs az üzlethez. Ennyi erővel dobálhatná ki az ember a pénzét az ablakon. Márpedig akinek van pénze, az általában arra akarja használni, hogy még több pénzt csináljon belőle.


A rászorulóknak való adakozást (szociális érzékenység) vagy az EU támogatást (befektetés a fejlődő piacokba, hogy a támogatás később adóként visszajöjjön) idekeverni rendkívüli sötétségre vall.

2019. aug. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!