Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Létezik ilyen, vagy ezt én...

Létezik ilyen, vagy ezt én találtam ki?

Figyelt kérdés

1. uzleti tervhez támogatást kérek, s azt igérem, ha bejön akkor visszaadom.

2. amennyiben befuccsol, nem kell visszaadnom.

(ergo ez valami baráti segitség, támogatás stb, attol aki lát fantáziát az uzleti tervemben, vagy legalábbis drukkol, vgay csak egyszeren


kiváncsiságbol támogatja. de természetesen ha bejön akkor visszaadom

kripto rögzitett árfolyam. aki lát fantáziát az választhatja azt is hogy sajá kriptovalutám megvásárlásával támogat, amit nálam el is költhet. ebben az esetben választhatja azt is, hogy a késöbbi rögztittt árfolyamon vissza is vásárlom, de rögzitett árfolyamon csak annyit amennyivel korábban támogatott. ez utobbi a kulcs amiről a kérdésem szol. ha ezt már kitallálta valaki, mi a neve hogy utána olvashassak, ő mire jutott?


2019. aug. 30. 12:32
 31/98 A kérdező kommentje:

na ugye hogy van értelmes válasz is, mégha csak az első sora értelmes is...

az egyik troll meg elköldött azzal, hogy mindenki csak hülyeséget válaszol s emiatt azok nem hülyeségek

2019. aug. 30. 14:37
 32/98 anonim ***** válasza:

#18 Te voltál megint ostoba, nem én voltam aki a beperelést felhozta, az egy másik kommentelő volt.


Illetve te kérdezted azt is, hogy én segítenék-e? Ennyire gyökér vagy, még a saját kérdéseidet sem tudod.



De hogy érdemben is hozzászóljak, ilyen támogatót nem találsz épeszű emberek között, mert épeszű ember barátságból nem adna ki pénzt olyan dologra, ami vagy összejön, vagy nem, és jóval nagyobbat bukhat, mint amennyit nyerhet. Ugyanis nyerni semmit nem tud, max vissza kapja a pénzét, ebben neki nem lenne üzlet.

Ha meg baráti támogatót keresel, az meg csak balek lehet, aki pénzt adna ilyen formában.

2019. aug. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/98 A kérdező kommentje:

"

#18 Te voltál megint ostoba, nem én voltam aki a beperelést felhozta, az egy másik kommentelő volt.



Illetve te kérdezted azt is, hogy én segítenék-e? Ennyire gyökér vagy, még a saját kérdéseidet sem tudod.



De hogy érdemben is hozzászóljak, ilyen támogatót nem találsz épeszű emberek között, mert épeszű ember barátságból nem adna ki pénzt olyan dologra, ami vagy összejön, vagy nem, és jóval nagyobbat bukhat, mint amennyit nyerhet. Ugyanis nyerni semmit nem tud, max vissza kapja a pénzét, ebben neki nem lenne üzlet.


Ha meg baráti támogatót keresel, az meg csak balek lehet, aki pénzt adna ilyen formában."


1. minden válaszom annak szol, aki a hozzá kapcsolod kérdést feltette. (s még én vagyok gyökér, akinek ezt el kell magyaráznia)

2. "Illetve te kérdezted azt is, hogy én segítenék-e?" ez a kérdés mindenkire mindentől függetlenül érvényes nem csak arra aki irt valahol valamit. A válasz nem kötelező, senkit se fogok beperelni, ha nem válaszol.

3."ami vagy összejön, vagy nem" minden létező dolog ilyen, mivel semmi se biztos. aki az ellenkezőjét állitja, ép az a hazug csalo.

4."amennyit nyerhet" a segitségnyujtás nem arrol szol, hogy nyerni akarunk, megint kevered a befektetés fogalmával. (ha korábban nem te keverted, akkor nem megint kevered, hanem most elösször)

5."nyerni semmit nem tud, max vissza kapja a pénzét" mégiscsak el kéne olvasnod figyelmesen a kérdést

6."ebben neki nem lenne üzlet" ismétlem, a segitségnyujtás nem befektetés, nem üzlet

7."Ha meg baráti támogatót keresel, az meg csak balek lehet, aki pénzt adna ilyen formában." nagyon rá vagy kattanva erre a belk témára. balek voltál valahol, s nem sikerült feldozgoznod? akarsz róla ellazultan is beszélni?

2019. aug. 30. 14:58
 34/98 anonim ***** válasza:

#33 Ezzel nem húzol fel. A kérdésed eleve egy vicc. Amikre pedig reagáltál válaszaimra, kontextusból kiemelve válaszoltad meg, ami így tárgytalan. Ugyanis hozzá tettem azt az eleve alap fogalmat, hogy épeszű ember között nem találsz támogatót. Nem a támogató szót, mint fogalmat kérdőjeleztem meg. Ritka hülyének kell lenni, hogy ezt ne értsd meg.


3. Igen, minden létező dolog ilyen, csak ott hozzáadódik a történethez egy lehetséges nyereség opció, amivel vállalhatóbb a bukás. Igazán sajnállak, hogy nyaktól felfelé ennyire deficites vagy. :( Na pacsi!

2019. aug. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/98 A kérdező kommentje:
korábbi válaszodban saját magadat már megcáfoltad. kár erőlködnöd tovább.
2019. aug. 30. 15:12
 36/98 anonim ***** válasza:
#35 Nem is mernék egy ekkora vállalkozóval tovább erőlködni.
2019. aug. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/98 A kérdező kommentje:
eddig se erőlködni kellett volna
2019. aug. 30. 15:21
 38/98 anonim ***** válasza:
Igen tudomásul vettem, hogy nem semmi ötletet eszeltél ki, bárcsak példát vehetnék rólad.
2019. aug. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/98 A kérdező kommentje:
neked a nagy zseninek egy nyaktól felfelé deficitestől kellene példát venned, idáig fajult a világ? mondjuk nem csodálom, ha hatalmas zsenialitásod ellenére így kell másokat becsmérelned ahhoz, hogy valakinek érezhesd magad
2019. aug. 30. 15:26
 40/98 anonim ***** válasza:
Igen tudom, eltartod egy ideig, de megvilágosultam. De ne aggódj te vállalkozók gyöngyszeme, írtam már a Forbes-nak. Ha igazán hiszel benne, fel fognak vedezni!!! #ruletheworld
2019. aug. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!