Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Létezik ilyen, vagy ezt én...

Létezik ilyen, vagy ezt én találtam ki?

Figyelt kérdés

1. uzleti tervhez támogatást kérek, s azt igérem, ha bejön akkor visszaadom.

2. amennyiben befuccsol, nem kell visszaadnom.

(ergo ez valami baráti segitség, támogatás stb, attol aki lát fantáziát az uzleti tervemben, vagy legalábbis drukkol, vgay csak egyszeren


kiváncsiságbol támogatja. de természetesen ha bejön akkor visszaadom

kripto rögzitett árfolyam. aki lát fantáziát az választhatja azt is hogy sajá kriptovalutám megvásárlásával támogat, amit nálam el is költhet. ebben az esetben választhatja azt is, hogy a késöbbi rögztittt árfolyamon vissza is vásárlom, de rögzitett árfolyamon csak annyit amennyivel korábban támogatott. ez utobbi a kulcs amiről a kérdésem szol. ha ezt már kitallálta valaki, mi a neve hogy utána olvashassak, ő mire jutott?


2019. aug. 30. 12:32
 61/98 anonim ***** válasza:
100%

"Ez mind szép, csak ép nem ez volt a kérdés." --->

"Létezik ilyen, vagy ezt én találtam ki?"


Ott van a kérdésed. Támogatás, ha üzleti dologról van szó, ellenszolgáltatás fejében létezik. Mivel ahogy megfogalmaztad, nem adsz semmit cserébe, nem valószínű, hogy ilyen létezne. Ha meg szerinted bőven van ilyen, akkor minek tettél ki kérdést?

2019. aug. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/98 A kérdező kommentje:

1./ Az üzleti terv önmagában nem jelent semmit. 2./ A kérdést te tetted fel, ha senki sem érti meg, akkor nem biztos, hogy csak bennünk van a hiba. 3./ Az az üzleti terv, mely szerint vagy lesz profit, vagy nem kapunk egy fillért sem, nem vehető komolyan még így látatlanban sem. Ráadásul előre lemondok a profitról, mint támogató, hogy nem kérem vissza, ha nem jön be. Azaz te sem hiszel az ötletedben igazán. Vagy bejön, vagy nem. Erre írtuk mi, hogy nem jön be. Így biztosan nem. 4./ A leendő támogatóidnak ajánlott segítői lehetőségedre adott válaszokat, gondolatokat leképeztük itt a válaszokban. Ez felér egy ingyenes piackutatással, ami segítség. Cserébe te lepontozol mindenkit. És én nem vagyok kipihenve, nekem volt hosszú ez a hét. Értem..


"ha senki sem érti meg, akkor nem biztos, hogy csak bennünk van a hiba." nem biztos de pusztán a válaszolok mennyisége alapján ez még nem zárható ki.

"vagy lesz profit, vagy nem" ez minden üzletre igaz s ha nincs profit abbol a mondat folytatása is egyértelmű.

ráadásul ez a kijelentés ép azt mutatja, hogy ez nem egy befektetési ajánlat. ép azzal van gond amikor igér valaki fűt fát ugy hogy semmi se tudja garantálni az igérgetéseit. (ez utobbit nevezik csalásnak,s azt baleknek aki ilyesminek bedől)

"te sem hiszel az ötletedben igazán" hitet üzlettel kapcsolatban emlegetni... nos eddig se becsméreltem senkit, ezekután se fogok

"A leendő támogatóidnak ajánlott segítői lehetőségedre adott válaszokat, gondolatokat leképeztük itt a válaszokban." nem minden ismerősőm ilyen mint ti

"Ez felér egy ingyenes piackutatással" annyit is ér, amennyibe került. a hitelessége meg erősen megkérdőjelezhetó, mert 1. aki adta a kérdést se értette meg, 2. azt sem értette meg hogy nem ez a kérdés, 3. nincs meghatározva az a piac amit kutatott... 4. csak azt pontoztam le aki csalásrol irt, ráadásul büncselekmény kitárgyalása itt szabálytalan is, s maga a csalás emlitése rágalmazás, vagyis plusz egy büncselekmény, főleg ha nyilvánvalo, hogy mennyi info alapján mondja s abbol egyértelműen kiderül, hogy nem megalapozott.

itt sokkal solyosagg gond is van veletek, mint a ki nem pihenés, nálatok szövegértelmezési gondok vannak. mindenkinél. s ez lenne az érv arra hogy igazatok van, hogy nem vagytok képesek értelmezni egy kérdést, hanem helyette egy meghatározatlan piacot elemeztek ki. (segitségnyujtást piacnak nevezni... na jo ehhez viszont már én is fáradt vagyok) a segitségnyujtás piaca...

2019. aug. 30. 16:31
 63/98 A kérdező kommentje:

"Létezik ilyen, vagy ezt én találtam ki?"


"ez utobbi a kulcs amiről a kérdésem szol"


milyen trükkösen idézel, 61-es.

csak tudnám hogy ezzel direkt másitod meg a kérdést, vagy tényleg csak nem értetted meg, mi a kérdés...

2019. aug. 30. 16:32
 64/98 anonim ***** válasza:
74%

Úgy néz ki egyeseknek túl hosszú volt ez a hét.


Ketteseknek (segítek, neked) meg rövid az élet, hogy némi értelem másszon a fejébe.

2019. aug. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/98 anonim ***** válasza:
67%
Ne etessétek már a hülye trollt, nem az első kérdése
2019. aug. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/98 A kérdező kommentje:
mit mást tehetnének, ha értelmes, a kérdésre adott válaszra nem futja nekik? (beleértve téged is)
2019. aug. 30. 17:02
 67/98 anonim ***** válasza:
67%
A magadfajta debileknek nem lehet olyan választ adni hogy az nekik jó legyen.
2019. aug. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/98 A kérdező kommentje:
nem nekem kell jónak lennie, hanem a kérdésre adott válasznak kell lennie. ha ez nektek nem megy egyáltalán miért irtok? nagy unalmatokban nem tudtok mit kezdeni magatokkal?
2019. aug. 30. 17:43
 69/98 Pupusz ***** válasza:
Mi vagyunk a sok hülye, aki szembejön az autópályán.
2019. aug. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/98 A kérdező kommentje:
pontosan. nem az számít h hányan mennek valamerre hanem hogy merre mennek...
2019. aug. 30. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!