Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Honnan szerzik be a laptopokat...

Honnan szerzik be a laptopokat a megánszemélyek külföldről?

Figyelt kérdés
Hardveraprón, valamint a Jófogáson több olyan eladót láttam, akik laptopokat adnak el, de több db.-ot egy adott típusból.... (30 000 - 60 000 Ft.-ért.) Azt hallottam, hogy Németországból, Angliából és Ausztriából hozzák valamilyen Cégtől, csak azt nem tudom, hogy honnan.... HAzt is tudom, hogy 5 000 - 6 000 Ft.-os db. áron vásárolják fel.. Honnan rendelik be? Valaki t ud erről bármilyen Információt? Az Információt nem ingyen várom, aki esetleg megtudná mondani, hogy honnan, valamint azt, hogy milyen Cégtől, annak fizetek érte, ha szükséges...

2019. szept. 23. 08:57
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező, hol vetted ezeket a 9 ezres laptopokat? Megmondanád, érdekelne engem is.
2019. okt. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de hülye lennék, ha megmondanám, hogy honnan vettem. Úgy néz ki, hogy én fogom megvenni a többit is. Nekem sem mondta meg senki, hogy honnan veszik itt mások, akkor nekem sem áll módomban.
2019. okt. 7. 10:55
 23/48 anonim ***** válasza:
Vedd meg az osszeset! :D
2019. okt. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:

"Ne haragudj, de hülye lennék, ha megmondanám, hogy honnan vettem. "


Ejjj, kérdező, nem értelek, hiszen Te PONT UGYANEZT KÉRDEZTED!! :D - és nem értetted, hogy miért nem mondja meg senki.

Amúgy nem szivatásból kérdeztem, tényleg érdekelt volna, de csak 1 db a saját részemre.

2019. okt. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
52%

" tényleg érdekelt volna, de csak 1 db a saját részemre."


En kifejtettem, hogy egyesevel ilyen aron nem kapod meg, csak tobbtizes mennyisegben, aminek egy hanyada hibas.

2019. okt. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:
Ha tényleg érdekel, akkor az egyiket átveheted tőlem, de azt nem fogom megmondani, hogy honnan van. Ne haragudj. Kedves utolsó.. Ezek nem hibásak, Németországból származnak a laptopok és patika állapotúak. Egyedül HDD nincs benne és Akku., de én epintéztem magamnak, hogy Akku. is legyen benne, de Akku. és Memória nélkül adom tovább, valamint töltő egyáltalán nincs hozzá. Szerencsére van egy Univerzális laptop töltőm, ami kompatibilis hozzá, de az nem jár hozzá!
2019. okt. 7. 18:00
 27/48 A kérdező kommentje:
Akku. sem jár hozzá, mert az kell!
2019. okt. 7. 18:01
 28/48 A kérdező kommentje:
Ha érdekel, akkor odaadom Akku. RAM nélkül 10K-ért.
2019. okt. 7. 18:03
 29/48 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


9 ezer Ft.-os db./áron vettem mostis Dual Core-os laptopokat, 2 GB DDR3-as RAMMAL, Jó Akkumulátorral, úgyhogy megoldom én."


...Ha érdekel, akkor odaadom Akku. RAM nélkül 10K-ért."


Jól értem, 9 ezerért megkapod akkuval és RAM-mal és 10-ért odaadnád nekem akku és RAM nélkül?

Hát akku nélkül még csak-csak, de töltő és RAM nélkül mit csináljak vele? :-)

Hát kösz, de így nem tudok mit kezdeni vele. Meg

"Mert hülye azért nem vagyok" :D :D

2019. okt. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:
Én sem kaptam hozzá töltőt, de mégis mit vársz 10 ezerért? DDR3-as laptopról van szó, nem egy agyonhasznált őskövületről... Akkor vegyél mástól! Tőlem úgy is megveszik, természetesen ennél többért! Én csak jó indulatból adtam volna el! Attól, hogy én 9 ezer Ft.-os db. áron vettem, még nem jelenti azt, hogy másnak is annyiért adom. Nyilván egy minimális hasznot húzok belőle. Nem is értem, hogy mit rinyálsz. Állítólagos vállalkozóként te is ugyanezt csináltad, csak nagyobb hasznot húztál!
2019. okt. 7. 18:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!