Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Honnan szerzik be a laptopokat...

Honnan szerzik be a laptopokat a megánszemélyek külföldről?

Figyelt kérdés
Hardveraprón, valamint a Jófogáson több olyan eladót láttam, akik laptopokat adnak el, de több db.-ot egy adott típusból.... (30 000 - 60 000 Ft.-ért.) Azt hallottam, hogy Németországból, Angliából és Ausztriából hozzák valamilyen Cégtől, csak azt nem tudom, hogy honnan.... HAzt is tudom, hogy 5 000 - 6 000 Ft.-os db. áron vásárolják fel.. Honnan rendelik be? Valaki t ud erről bármilyen Információt? Az Információt nem ingyen várom, aki esetleg megtudná mondani, hogy honnan, valamint azt, hogy milyen Cégtől, annak fizetek érte, ha szükséges...

2019. szept. 23. 08:57
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:

"9 ezer Ft.-os db./áron vettem mostis Dual Core-os laptopokat"


Varj, te pentium dual core-ra gondolsz, amit 2010-ig gyartottak, es azt is az alja laptopokba raktak? Akkor egy vicc a 9000 forint a laptopert. :D Ilyen regi es also kategorias gepekkel mi sosem foglalkoztunk, nem eri meg. Amikrol en irogattam, azok i5-i7-es (nyilvan regebbi generacios) uzleti gepek, Lenovo Thinkpad, Dell Latitude es tarsai, amik nalunk hasznaltan 60-tol kezdodnek.

2019. okt. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:
Ezek DDR3-as üzleti laptopok, egyszerű irodai felhasználásra, de több típusa van. Az egyikben NVIDIA Grafikus kártya van. Hidd el, hogy a DualCore sem rossz! Most hiába tartod nevetségesnek.. Megnézném, hogy te hol kapsz I5-ös laptopot fillérekért cégektől! Hidd el, hogy egyszer rájövök, hogy honnan és melyik cégtől szerzitek.. Van egy Jogász ismerősöm és ő segíteni fog nekem ebben!
2019. okt. 7. 19:20
 33/48 anonim ***** válasza:

"Ezek DDR3-as üzleti laptopok, egyszerű irodai felhasználásra, de több típusa van. Az egyikben NVIDIA Grafikus kártya van. Hidd el, hogy a DualCore sem rossz! Most hiába tartod nevetségesnek.. "


Azert nevetseges, mert ezeknek jelenleg a realis piaci ertekuk tenyleg 10-20 ezer korul van, mert regiek, es nem az a kategoria, amirol en beszeltem. Egy ilyent megvenni 9-ert nem egy jo biznisz.


" Megnézném, hogy te hol kapsz I5-ös laptopot fillérekért cégektől! Hidd el, hogy egyszer rájövök, hogy honnan és melyik cégtől szerzitek.. Van egy Jogász ismerősöm és ő segíteni fog nekem ebben!"


Mar irtam, hogy mi a szitu. Jogasz ismeros nem fog tudni segiteni. Nyugaton a komoly uzleti gepeket 2-3 evig lizelik (ritkan 5-ig), aztan valtanak ujabbra. Az IT infrastruktura cegnel, akitol ezeket lizeltek, meg baromira nem akarnak foglalkozni a visszakerult hasznalt gepek hasznositasaval, nekik mar bejott a csomo profit, bezuzzak a hdd-ket, aztan fillerekert a 40-50 laptopot eladjak az elso vevonek. Meg ebay-re sem rakjak fel, mert altalaban van egy emberuk erre valamelyik csori orszagbol. :) Mi jokor voltunk jo helyen. Aztan batyam munkahelyet valtott, elment egy masik ugyanilyen ceghez, remelve, hogy ott is ki tud alakitani hasonlo kapcsolatokat, de mar megvolt az ember. Egy lengyel tag kapja meg a gepeket, o is ott dolgozott regebb. De neki most mar fizetnek (!!!) azert, hogy elmenjen a kliens cegekhez es osszeszedje a regi gepeket. Lepapirozza az atvetelt, masik cegnel leadja a merevlemezeket, bezsebeli a munkadijat es pattan az ingyen gepekkel. :D Evente van 5-6 ilyen bulija.

2019. okt. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:
Miért ne tudnám elintézni? Hidd el, hogy bármit elintézek. Miért csak 10 ezret érne? 30 ezret simán megér, szóval így is nyerek rajta. Nem régi laptopokról van szó, még biometrikus eszköz is van rajta!
2019. okt. 7. 20:18
 35/48 anonim ***** válasza:

"Miért ne tudnám elintézni?"


Mar kifejtettem.


"Miért csak 10 ezret érne? 30 ezret simán megér"


Akkor miert adod 10 ezerert? :D Az ev uzletembere.


"még biometrikus eszköz is van rajta!"


Mar a 2006-ban vasarolt laptopomban is volt...

2019. okt. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:
Jóindulatból adtam volna annyiért az egyik hozzászólónak! Azt viszont nem tudtam, hogy az akkori laptopokban is volt, mert én csak most láttam ilyen laptopot elsőnek, pedig rengeteg laptopom volt már.
2019. okt. 7. 20:26
 37/48 A kérdező kommentje:
Hiába gondolod, hogy nem tudom elintézni. Hidd el neken, hogy én bármit elintézek, mert vannak embereim.
2019. okt. 7. 20:29
 38/48 anonim ***** válasza:
Ok, szolj, ha osszejott! :D
2019. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim válasza:
Kösz, jót röhögtem így este xDDD Fôleg a kérdezô kommentjein :“D
2019. okt. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:
Azóta szereztem már többet is, ráadásul Cégektől, nellesleg piaci ár alatt. Az igaz, hogy DualCore-osakat, de DDR3-asokat.
2019. dec. 19. 22:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!