Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Felháborítóan sok, vagy...

Felháborítóan sok, vagy nagyvárosokban ez rendben van? Debrecen. Két napi munkáért 130. 000 forint munkadíjat kér el számlaképes egyéni vállalkozó szobafestő (plusz 24. 000 anyag és ÁFA). Másik szintén egyedül dolgozó is 120. 000-et kérne el.

Figyelt kérdés
Elfogadható munkadíj tételek ezek ez keleti megyeszékhelyeken? Vagy lenne olcsóbb? Mi nem tudunk hozzáfogni, nem részletezem mi miatt. Valószínű vannak még mások is, akik szintén nem állnak neki DIY festeni. Nekünk ez elfogadható ár, vagy lenne napi 60.000-nél olcsóbban dolgozó szobafestők is?

2019. okt. 21. 09:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
2019. okt. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem. De majd jön valaki, aki rám veri.
2019. okt. 23. 07:34
 13/13 anonim ***** válasza:
Nincs mese vay kifizeted, vagy magad csinálod. Én az utóbbit szoktam, magam még jobban is megcsinálom tök ingyér azt amit ezek az úgynevezett szakik összegányolnak vagyonokért. Ha nem lennének olyan lusták az emerek és maguk csinálnák amit lehet akkor nem jönnének ilyen árakkal egyszerű szobafestők. Persze van amit én se vállalok be, de utána mindig meg bánom, és nem az összeg miatt, hanem a munka minőség hiánya miatt amit kapok a pénzemért.
2021. aug. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!