Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen problémával küzdesz...

Milyen problémával küzdesz jelenleg, amiért fizetnél ha valaki megoldaná?

Figyelt kérdés

2020. febr. 16. 09:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Idő kellene még. Hogy adod az órákat? :D
2020. febr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Egyes munkákat talán mással is el tudod végeztetni és akkor neked lesz időd.
2020. febr. 16. 09:53
 3/15 anonim ***** válasza:

Tegnap még információ volt... ma meg már probléma? :-)

Csatlakozom 1-eshez: idő kéne még :-)

2020. febr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Magánéleti
2020. febr. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#3 Igen és ezzel most mi a problémád? :)


Információhiány okozza a problémát a legtöbb esetben (nálam főleg). Kíváncsi vagyok hogy ki milyen információért vagy épp problémamegoldásért fizetne/fizet jelenleg.

2020. febr. 16. 10:14
 6/15 anonim ***** válasza:
Amikor delegáltam (eddig 2x) még több időt veszítettem. Betanítás és magyarázat 3-4 hónap, aztán nem önállósodtak, hanem továbbra is csak kérdeztek, 2x1 év plusz munka után már nem delegálok, mert elfáradtam. Ha úgy is nekem kell megcsinálni, akkor nem dolgozom duplán és még fizetek is érte.
2020. febr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


#3 Igen és ezzel most mi a problémád? :) "


Nekem nincs vele problémám, csak olyan érzésem van, hogy erre akarsz alapozni egy vállalkozást - márpedig a gyakoris válaszokra nem biztos, hogy túl kifizetődő lenne... :D


Egyszer pl. emailben megkérdezték tőlem, hogy érdekelne-e ez és ez, utána beindította a fickó, csak sikerült neki pont olyan időpontra tenni, amikor iskolakezdés volt (egyedül neveltem a gyerekem): se időm, se pénzem nem volt rá. Szóval belőlem - és még jó pár emberből nem lett alany. Ha valaki itt azt válaszolja, hogy ezért és ezért, akkor az sem készpénz, hogy utána tényleg fizetne is érte.


Ugyanakkor meg néha olyan dolgokért is fizetnek az emberek, amiért józan ésszel egy ft-ot nem adnék ki :D

2020. febr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az anyósom. Fizetnék is érte csak ne kelljen elviselnem. :)
2020. febr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#7 Az itteni válaszok talán adnak egy kiindulási alapot egy hiányra, problémára, aminek utána tudok nézni/érdeklődni máshol.. legalább el tudok indulni valahol. És az elinduláson van a hangsúly.


A több 100e-es tanfolyamok, amiket elvégeztem sem adnak sokkal stabilabb kiindulási alapokat, mint az itteni válaszok. Minden oktató mossa a kezét, csak felelősséget ne kelljen vállalnia a mondandójáért.


Igen, vállalkozást akarok.. pontosabban szeretnék egy saját vállalkozást, ahol nem szorítanak a céges szabályok, ahol nem egy olyan ember dönt a fizetésemről, akit még csak nem is ismerek az alkalmazotti hierarchiában... ami talán évek alatt kinőheti magát és ahol hasznosnak érzem a munkámat.


Volt az elmúlt időben pár nekifutásom, de mindig ott akadok el, hogy igényt próbálok teremteni egy fizikai termékre... és ezt roppant nehéznek találom. Megmagyarázni a vevőnek, hogy "vedd meg az én termékemet, mert az jó lesz neked".


Szeretném ezt megfordítani, és már meglévő igényt kiszolgálni.. talán ott nem kell magyarázni, hogy miért is jó neked, ha tőlem vásárolsz.


Én úgy érzem van egy elég nagy tudásom egy bizonyos téren, de jelenleg fordítva ülök azon a bizonyos lovon.


Ez csak puhatolózás, kiindulási alap, hogy merrefelé kezdjek nézelődni.

2020. febr. 16. 12:16
 10/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, köszönöm, hogy normálisan és részletesen válaszoltál a megérzésemre (3, 7 vagyok)- akkor jól éreztem... :-)

Hát, sok szerencsét... :-)

2020. febr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!