Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Bitcoin mi az amit tudni kel...

Bitcoin mi az amit tudni kel rolla? Hogyan is kezdjem?

Figyelt kérdés

Sziasztok, most hgy be töltöttem a 18. élet évemet, szeretnek bele fogni a bitcoin által nyújtott szolgáltatásokba, mint a vásárlás tőzsdézés stb.. de nemtudom hgy igazan hol is kezdjem. Sok videót nézztem youtubon és olvasgattam is de szinte a fontos és lényeges dolgogat kihagyák először is a coinbase nevű alkalmazásban gondolkodtam hgy veszek btc-t de értelmes és érthető válaszokat sehol nem találtam megéri ott kezdeni egy kezdőnek? Van ez a(z) adózási dolog amit nem nagyon ertek es ebben is szeretnek tanácsot kérni es hgy így kezdőként mit ajánlotok mi a tapasztalatotok, hol ajánlatos neki kezdeni? Mennyi pénzzel induljak neki? Ha elbuknék vele milyen egyszerű megszüntetni a hozza köthető dolgokat értem én ez alatt a hozza kötött bankszámla, adatok stb


Remélem sok lényeges és kielégítő választ kapok a kérdéseimre! Haszontalan "nem érted minek erőlteted" válaszadók kíméljenek, tanácsot kértem nem eltantoritast!🙃


UI: Nem milliókat akkarok vele keresni de nagyon csábít és szeretném ki próbálni kis pénzt keresni vele



2021. nov. 14. 21:44
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
2021. nov. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:

@15


Baromi nagy a különbség. Leírni sem lehet, akkora.


Csak egyetlen példa: ha valamilyen oknál fogva egyik napról a másikra kikapcsolnák az internetet vagy az áramot, a bitcoinod értéke azonnal nullára esik, s a következő hónapban éhen halsz. A két kiló arany viszont azonnal felértékelődik, s jó ideig lehet belőle kajád.


Tudom, erre baromi kicsi az esély, ámde ki gondolta volna 2019-ben, hogy pár hónappal később szinte leáll a civilizáció?


Vagy ki gondolta volna ugyanakkor, hogy 2020. májusában az olaj ára nemhogy nullára esik, de a negatív előjelű tartományban fog bóklászni?

2021. nov. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:

@21


Én tisztában vagyok vele, igazából azért kérdeztem bele, mert ha valaki “kivett százmilliót”, akkor elvileg tisztában kellene lennie az adózással. Valamilyen szinten még akkor is, ha a könyvelője intézi.

2021. nov. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
22: ha nem lesz áram, senkit nem fog érdekelni az arany sem. Max 5 évvel később, ha valamennyire helyreállt a világ áram nélkül. De amúgy ne már, ki az anyám tervez olyan jövővel, hogy megszűnik az áram :D
2021. nov. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
9%

Fedezet nélküli pénzmosásra, követhetetlen pénzmozgásokra szolgáló elektronikus fizetőeszköz, amit a politikai alvilág és az ellenük dolgozó titkosszolgálatok használnak offshore bankrendszereken stb-n keresztül.


Nameg persze a zavarkeltésként bevont "civilszféra" a szerencsevadászok, akik szentül hiszik, és állítják, hogy ez a tuti biznisz, de nemtudom hol reklamálnának, ha egyik napról a másikra eltűnne az applikáció, vagy az egész számlájuk a pénzzel együtt.


Hova mennének reklamálni?


A Monaco-i hercegségbe, vagy Svájcba?


Hány idióta tajtékzik a yutubon is az évek óta befagyasztott "paypal" számlája miatt, rajta a pénzével, pedig az már egy 20 éves cég..


Magyar állampolgárként a Magyar Nemzeti Bank a legfelső szint ahol a téged érő pénzügyi kár esetén jogorvoslatra van lehetőséged.


A többi "szerencsejáték"..

2021. nov. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:

"De amúgy ne már, ki az anyám tervez olyan jövővel, hogy megszűnik az áram :D"



A németeknél már ilyen jellegű médiapropaganda megy a "környezetvédelem" meg a "karbonsemlegesség" nevében, hogy készüljenek fel a jövőben a félnapos áramszünetekre hétvégén.

2021. nov. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
25: a 6,5%-os infláció nem kap valahol szerepet a mesédben?
2021. nov. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
A mese ott kezdődik, ahol a bitcoin, meg a garantált nyereség.
2021. nov. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 Treafóház ***** válasza:
És ha az aranyat kapcsolják ki?
2021. nov. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:

"Fedezet nélküli pénzmosásra, követhetetlen pénzmozgásokra szolgáló elektronikus fizetőeszköz, amit a politikai alvilág és az ellenük dolgozó titkosszolgálatok használnak offshore bankrendszereken stb-n keresztül."


És éppen ezért hülye az, akinek nincs, pedig lehetne. Még csak nem is illegális...

2021. nov. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!