Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Bitcoin mi az amit tudni kel...

Bitcoin mi az amit tudni kel rolla? Hogyan is kezdjem?

Figyelt kérdés

Sziasztok, most hgy be töltöttem a 18. élet évemet, szeretnek bele fogni a bitcoin által nyújtott szolgáltatásokba, mint a vásárlás tőzsdézés stb.. de nemtudom hgy igazan hol is kezdjem. Sok videót nézztem youtubon és olvasgattam is de szinte a fontos és lényeges dolgogat kihagyák először is a coinbase nevű alkalmazásban gondolkodtam hgy veszek btc-t de értelmes és érthető válaszokat sehol nem találtam megéri ott kezdeni egy kezdőnek? Van ez a(z) adózási dolog amit nem nagyon ertek es ebben is szeretnek tanácsot kérni es hgy így kezdőként mit ajánlotok mi a tapasztalatotok, hol ajánlatos neki kezdeni? Mennyi pénzzel induljak neki? Ha elbuknék vele milyen egyszerű megszüntetni a hozza köthető dolgokat értem én ez alatt a hozza kötött bankszámla, adatok stb


Remélem sok lényeges és kielégítő választ kapok a kérdéseimre! Haszontalan "nem érted minek erőlteted" válaszadók kíméljenek, tanácsot kértem nem eltantoritast!🙃


UI: Nem milliókat akkarok vele keresni de nagyon csábít és szeretném ki próbálni kis pénzt keresni vele



2021. nov. 14. 21:44
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

"És éppen ezért hülye az, akinek nincs, pedig lehetne. Még csak nem is illegális..."


De nincs biztosítéka nem érted?


Nekem miért nem adsz oda egymilliót?

Ígérni én is tudok, hogy jövőhétre tízmilliót fog érni!

Ígérni ingyen van!

Amíg sokan hisznek benne addig nagy baj nem lehet, viszont, ha mégis lenne majd írj egy emailt a "cég" nek.


Mást úgyse tehetsz!

2021. nov. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
35%
a bitcoin egy hazárdírozás. Találj egy célt magadnak azt valósítsd meg ha lessz felesleges pénzed azt nyugodtan befektetheted bitcoinba ami lehet hogy bejön lehet hogy nem. A gond ott van hogy ha el is lopják (ami meglehetősen gyakori) nem tudsz tenni ellene semmit még feljelentést sem
2021. nov. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 Treafóház ***** válasza:
Feljelentést már rég lehet tenni és ha megtalálják a tettest akkor visszakövetelheti tőle a pénzt a vagyonából. De ha betart minden óvintézkedést akkor nem tudják ellopni... Itt is a megelőzés a fontos.
2021. nov. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

#31: Semmi se kötelező. Ha nem tetszik, félsz tőle, morálisan aggályosnak tartod, stb stb... hát ne használd! De bakker azért azt ne vond már kétségbe, hogy ez egy minimum érdekes befektetési eszköz, ami sok embernek sokat hozott már, igen, köztük sok gyakorizónak is. Mit nehéz elhinni abban, hogy vagyunk itt páran kriptómilliomosok? Nem látod a grafikont? Nem hiszed el, hogy valóban vettünk tavaly is ötöd áron, vagy két éve tized áron, három éve huszad áron?

A bitcoin 2017 óta mainstream, és a hírek része.

2021. nov. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem, sajnos ezeknek az embereknek nem elég, ha megmutatsz egy grafikont. Nézz meg facebook hírek alatt átlag proli kommentelőket.


"VALAKI EZZEL IS YÓLYÁR, A KISEMBERT MEG KISEMMIZIK+!"

"PIRAMIS, MLM!"

Aztán az egy fokkal műveltebb, bár ugyanúra debil:

"Ponzi!!! Sírás lesz!"

2021. nov. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtobben akik hasonlokat kommentelnek mint amit 35 is mond soha semmibe nem fektettek be, vagy legalabbis semmi kockazatosba nem, es csak irigykednek hogy masok minimalis kockazattal milliokat keresnek
2021. nov. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 Treafóház ***** válasza:
"De bakker azért azt ne vond már kétsége" pedig joguk van bármit kétségbe vonni...
2021. nov. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorira kár volt kiírni ezt. 5 éve az okos kommentelők folyamatosan azt írják, hogy bedől meg semmit se fog érni 😂


"először is a coinbase nevű alkalmazásban gondolkodtam hgy veszek btc-t de értelmes és érthető válaszokat sehol nem találtam megéri ott kezdeni egy kezdőnek? Van ez a(z) adózási dolog amit nem nagyon ertek es ebben is szeretnek tanácsot kérni es hgy így kezdőként mit ajánlotok mi a tapasztalatotok, hol ajánlatos neki kezdeni? "


Coinbase, Binance vagy Kucoin - ha kereskedni is akarsz ezek jók, illetve a Binance pl VISA kártyát is ad.

Ha csak tartani akarod, akkor szoftveres Walletből Safepal vagy Trust Wallet ajánlott, hardveresből (nagy összegnél biztonság miatt) Safepal vagy Ledger.


"Mennyi pénzzel induljak neki?"


Mennyi pénzed van, amit nélkülözni tudsz egy időre?



"Ha elbuknék vele milyen egyszerű megszüntetni a hozza köthető dolgokat értem én ez alatt a hozza kötött bankszámla, adatok stb"


Ezt a kérdést nem tudom értelmezni. Mit kell megszüntetni és miért?

2021. nov. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Sajnos ha visszaváltod pénzre, lenyúlnak 15%-ot
2021. nov. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Kik? A NAV? Minden másból is lenyúlja.
2021. nov. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!