Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi idő alatt futott fel a...

Mennyi idő alatt futott fel a webáruházatok?

Figyelt kérdés

Az értetleneknek: nem arra vagyok kíváncsi, hogy szerintetek jó ötlet-e webáruházat nyitni.


Olyanok tapasztalataira lennék kíváncsi, akinek van saját jól működő webáruháza -esetleg közelről ismer ilyet.


Az lenne a kérdésem, mennyi idő volt, mire bejöttek az első rendelések, hogy ment az első fél évben/évben az üzlet, mennyi idő után tudtátok havi szinten már "nagyobb", minimum 100 ezer forintos tiszta hasznot kivenni.


Ha azt is megírjátok nagy általánosságban, milyen jellegű a webáruház, megköszönöm.



2022. febr. 3. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
7 hónapja van webáruházam. Női ruhákat és kiegészítőket forgalmazok. Eddig minden forintot visszaforgattam. Január volt az első olyan hónap, amikor nem kellett plusz pénzt beleraknom.
2022. febr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kerdezo, #1: ez dropshipping? vagy viszonteladok vagytok?
2022. febr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Viszonteladó vagyok. Egy ismerősöm nagyon megszívta a dropshipping-el, így én nem mertem belevágni.

Jövőhéten fogok egyeztetni egy hozzáértővel. Ha meg tud győzni, akkor lehet, hogy mégis belevágok.

2022. febr. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
#3 koszi! sok sikert kivanok (a viszonteladashoz, a dropshippinghez nem, az gyakorlatilag rablas)
2022. febr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ 1-es!


Azt megkérdeztem, kb. hány megrendelésed van egy nap, illetve hogy honnan jönnek a vásárlók? Hirdetésből? Organikusan?

2022. febr. 3. 17:00
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező ne hogy elhidd az első válaszolónak amit ir. Nekem külföldi webshopom van és havi nem titok negyed millió forintokat költök reklámokra, és még mindig nincs annyi bevétel hogy megtudjak belőle kényelmesen élni. Pedig egyedi termékekkel van a webshopom és nem tucat divat ruházat a webáruházam. Nagyon sok webshop van már tehát egyre nehezebb úgy csinálni hogy meg is lehessen belőle élni úgy hogy mással már nem kell foglalkozni az adott embernek.
2022. febr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6-os.


Hol írtam olyat, hogy már megélek belőle? Annyit írtam, hogy januárban nem kellett plusz pénzt belerakni. Ez csak annyit jelent, hogy nem lett minuszos a hónap.



Kérdező

A legtöbb vásárló hirdetésekre kattintva jön. Több helyen hírdetek (nem csak online felületen), ahonnan több vásárló jön, ott több pénzt költök hírdetésre.

Mivel egy bizonyos vásárlói körnek vannak termékeim (nem tucat divat), így könnyebb behatárolni, hogy hol érdemes hirdetnem.


A napi rendelés szám változó. Van olyan nap, hogy egy sincs, meg van olyan is, hogy egy nap jön 40.

2022. febr. 4. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Értem.


Nekem fél éve van meg a webáruházam, szintén főleg hirdetésből jönnek a megrendelések, napi 1-3 változó. Volt, hogy egy se jött, volt, hogy 5 is egy nap.


Most kb. pont nullára jövök ki eddig, de nem látom, hogy tudnám kicsit jobban felpörgetni.

2022. febr. 4. 07:54
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mint vevő írom, hogy minimális a bizalmam az átvevőhellyel, telefonszámmal egyáltalán nem rendelkező webshopokkal, mivel ez még a vaterán is alap.
2022. febr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én 2 éve indítottam el a sajátomat, és igazából most kezd el beindulni. Az első évben féltem komolyan belevágni, nem fektettem bele túl sok pénzt, viszont nagyon sokat foglalkoztam vele időben.


A hirdetéskezelést egy "hozzáértő cég" vitte, akikkel nemrég szerződést bontottam, és azóta egyre jobban megy, hogy magamnak intézem.


Most kb 300 ezer forintot költök havonta hirdetésre, de még egyáltalán nem tudnék megélni belőle.


Szerintem még 1 év kell hozzá, hogy egy minimálbérnyi haszon összejöjjön

2022. szept. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!