Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha indítanék egy webáruházat...

Ha indítanék egy webáruházat kb mennyi befektetést igényel?

Figyelt kérdés
Olyan termékekről lenne szó amit én csinálnék, úgy tűnik kelendő dolgok jutottak eszembe. De nem tudom mennyi pénzt igényelne. Ha sikerülne akkor ezt csinálnám fő állásba. Meglehet ebből élni? Ha már egy átlagtól jobb fizetés lenne belőle nekem megérné. Ez kb mennyi idő lehet ? Lenne egy "társ " is. Akivel közösen csinálnánk ezt.
2022. febr. 21. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szinte ingyen lehet weboldalakat inditani, pld etsy es tarsai. Az hogy meg mennyit keresnel vele ha te nem tudod akkor szerinted ki tudna?


Sztem az a bajod h meg ertelmesen kerdezni se tudsz a temaban, nezz youtubeon videokat a webshopokrol, vallalkozasrol, hatha eljutsz oda h kerdezni tudj

2022. febr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez pont olyan vállalkozás, amihez nem kell eleinte feladnod a főállásodat.

Elkezded gyártani a cuccokat, ha pár tucat összejött akkor elkezded árulni aztán meglátod, hogy mennyire fogy.

2022. febr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

Az Etsy minden csak nem ingyenes. Elég sokat fizetsz sikeres eladásonként.


Egy .hu domain 3000 Ft két évre, valami olcsó de nem annyira trágya hostingot kihozol kb 10ből egy évre. Megnézel pár videót és csinálsz egy wordpress + woocommerce oldalt. Nagyjából 40-60 munkaórával simán kihozható.


Vagy kifizetsz ugyan ezért valakinek 150-300 000 Ft-ot.

2022. febr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hát a megcsinálása az lehet ingyen vagy profin csinálva pénzért

Az attól is függ hogy mit szeretnél eladni.

2022-ban a ruházat a sport az elektronika és stb a legkelendőbb dolgok webáruház szinten

2022. júl. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!