Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit kezdenétek egy 1174m²-es...

Mit kezdenétek egy 1174m²-es belvárosi telekkel egy 30.000 fős vidéki városban?

Figyelt kérdés
Sajnos öröklés útján került tulajdonba. A telken jelenleg egy kb. 100 éves, vályog falazatú, 330m² ház áll.

febr. 17. 10:15
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

"Inkább garzonlakások kialakításán"


Kiadni vagy eladni?

febr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:
Elsősorban kiadni, gondolva a nyugdíjas évekre.
febr. 18. 20:13
 43/49 anonim ***** válasza:
Polgári típusú, nagy belmagassággal?
febr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:
Nem, inkább parasztház. L alakú.
febr. 19. 06:37
 45/49 anonim ***** válasza:

"Elsősorban kiadni, gondolva a nyugdíjas évekre."

A saját nyugdíjas éveidre érted plusz bevételnek?

febr. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:
Igen saját nyugdíjas éveimre, így értettem.
febr. 19. 10:07
 47/49 anonim ***** válasza:
73%
Mivel nem tanácsot kérsz, hogy szerintünk te mit csinálj vele, ezért arra válaszolok, hogy én mit csinálnék vele: eladnám amilyen áron van rá kereslet és tőzsdén forgatnám az árát, így csak rajtam múlna milyen haszonnal forgatom, nem lennék kiszolgáltatva a kiskunhalasi ingatlanpiac jövőbeni szeszélyeinek. Nem is kellene az ingatlan állagmegóvására költenem a következő 10 évben és nem is kéne azon agyalnom, hogy hogyan gyűjtsek tízmilliókat egy esetleges bontáshoz vagy társasházzá átépítéshez. Legyen másnak a gondja!
febr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
febr. 19. 15:41
 49/49 anonim ***** válasza:
47 Tőzsde az rizikós? Mi van, ha elbukja? Az a valószínűbb, hozzá nem értőként főleg. De amúgy is necces!
febr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!