Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit irjak a hírdetésbe ha egy...

Mit irjak a hírdetésbe ha egy munka kapcsán hírdetem magam?

Figyelt kérdés
budapesten hírdetném magam a gyerekek szüleinek

2012. aug. 11. 21:03
 1/10 anonim válasza:
Gyerekfelügyeletet vállalok!
2012. aug. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen de még vonzobbá eladhatóvá akarom tenni a hírdetésem íme a hirdetésem: bp egész területén alkalmanként hétvégen délután este délelőtt is 600ft/óra ezt hogyan lehet még jobbá tenni?
2012. aug. 11. 21:14
 3/10 anonim ***** válasza:

A végzettséged, a tapasztalatod, fényképet sem árt feltölteni, esetleg referenciákat, akiknél eddig dolgoztál, ha te is szülő vagy, az sem egy hátrány. Ma már nagyon óvatosak a szülők, nem bízzák akárkire a gyereküket. Szimpatikusabbá tudod tenni magad, ha beleírod, hogy az első találkozás, ismerkedés ingyenes, ahol kiderül, mennyire vagytok egymásnak szimpatikusak.

Nekem legalábbis fontos lenne, hogy az alapvető esősegélyhez értsen, aki vigyáz a gyerekemre, legyen valamennyire intelligens, ápolt legyen stb. Ezeket mind bele lehet írni szerintem, persze, csak ha igaz, mert hamar kiderül a lódítás.

2012. aug. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hogy hírdethetném azt is hogy saját otthonomba (nem kertesház) vállalom max 2-3 gyereket te élnél a lehetőséggel ha alkalmanként lenne kedvező áron kajával együtt? 1éves kortól? Gyerekcentrikus lakás kamerákkal a szülőknek szakképzet referentált nő? Ti élnétek a lehetőséggel ha beválna tovább adnátok az ismerősöknek?
2012. aug. 11. 21:21
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha nekünk egy megbízható, kedves nő vigyázna a gyerekünkre, akivel jó a kapcsolatunk és kiváló szakember, akkor minden további nélkül beszélnék róla másoknak is. Ez olyan, mint például egy jó házvezető, vagy takarítónő, akinek nincs szüksége hirdetésre, mert szájról szájra terjed, ha jó a szakmájában. Senki nem enged be szívesen az otthonába, a családjába egy vadidegent. A szülők között ráadásul 90 százalékban mindig a gyerek a téma, ki mit csinál, hogyan stb., szóval biztos, hogy ajánlanának.

Tanítónőt, óvónőt nem választhatunk általában, de ha már fizetünk érte és a legnagyobb kincsünket bízzuk valakire, akkor biztos, hogy nagyon megválogatjuk, ki is legyen az.

2012. aug. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Beleírhatod azt is, hogy van-e például jogosítványod, saját autód, az sem egy hátrány, soha nem lehet tudni, mikor van rá szükség egy gyerek mellett. Sok szülő nem is foglalkozik a gyerekével, de ha rábízza valakire, akkor elvárja, hogy tartalmasan töltse ki az időt, amit megfizet. Esetleg lehet még írni, hogy szívesen tanítasz mondókákat, énekeket, hogy lássák, le tudod foglalni a kicsiket, esetleg zsírkrétázás, festés, hajtogatás stb., kézműves témában is otthon vagy, meg hasonlókat, mert ez biztos, hogy sok szülőnek felkelti az érdeklődését.
2012. aug. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
van tapasztalatom 10év 2gyerekem van vannak referenciáim kép rólam és a gyerekről jogsim nincs német nyelv alapszinten szájról szájra keltem de volt egy család aki alkalmazott több éven keresztül nem akarta hogy más családhoz is menjek rajta kívűl mert úgy ragaszkodott ő és a gyerekei is hozzám! :-)
2012. aug. 11. 21:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Na ez szuper, akkor már csak jól kell megfogalmazni. Mert ugye sokan teljesen tapasztalatlanul ezzel próbálnak pénzt keresni, azt hiszik, hogy olyan könnyű 3-4 órákat gyerekekkel ellenni.
2012. aug. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ígyekesztem mindig alkalmazkodni a családhoz és az elvárásokhoz persze voltak negativ tapasztalataim is. Mindig igyekeztem tartalmas időt eltölteni énekelni a gyerekeknek. Érdemes lenne közvetítőhöz mennem? Az hatékonyabb lenne?
2012. aug. 11. 21:52
 10/10 A kérdező kommentje:
8 válaszolónak ígyekszem megfogalmazni jól! fő állásban csinálom de jelenleg új családokat keresek akiknek szükségük van egy bébiszitterre!
2012. aug. 11. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!