Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vallalkozast inditanato...

Milyen vallalkozast inditanatok ha lenne 1milliotok?

Figyelt kérdés
Realis valaszokat varok. Hamarosan vissza kell mennem babazasbol dolgozni,de nem tudom hova. Vendeglatos lennek,de azt mar nem akarom csinalni.
2013. szept. 3. 15:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%
Én rányomtam, egy zöld kezecskét, kedves utolsó! :) Amúgy tényleg hasznos volt az infód, ráadásul tényleg úgy "hangzik" mintha értenél a dolgokhoz. Legalább Te normális kétlábbal a földön járó emberi véleményt írtál. Az ilyenre én zöld kezecskét nyomok.
2013. szept. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
71%

Amúgy meg igen is el lehet valahol kezdeni és el is kell kezdeni. Mi lesz a jobb? Nézni ahogy majd szépen elkopik az értéke mert innen-onnan ezért meg azért majd lecsipegetsz belőle azt tényleg nem lesz semmire való pénz. Vagy berakod egy bankba ahol majd évente rádobnak 50 ezret... Hú az lesz aztán a fa5za biznisz!


Nézd meg mire lenne igény a piacon például:

takarító cég, valamit bérbe adó cég (akár szerszám gépek, eszközök vagy valami más) kocsma bérlés, lángosos, fornettis (ezt is csak bérelni kell, mindent kihoznak)

szóval lehet kezdeni a pénzzel valamit!


Szerinted miért van ennyi jó ház és új lakópark és azokat megvásárló újgazdag akárkik? És magyarok, és fizetik, és évekóta és megélnek. Megkérdezed miből? És nem fogja elmondani...


Nyugodtan merjél nagyot mondani, és szaglássz utánna a dolgoknak. Én azt mondom inkább ennyit bukj és próbálj meg valamit, sem mint elherdáld valami kocsira, vagy akármi más olcsóságra aztán meg életed végéig mehetsz robotolni másnak.

Ha nem jön össze legalább elmondhatod: legalább megpróbáltad!

Én bíztatlak!

Kívánok széles látókört, jó üzleti partnereket és kitartást, főleg az elején!

2013. szept. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!