Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy lehetnék én is ilyen...

Hogy lehetnék én is ilyen vállalkozó?

Figyelt kérdés
Szóval vállalkozó szeretnék lenni. De nem akármilyen, nem ez a "reggeltől estig festem a falakat" vagy a "Kínából rendelt gagyi bizbaszokat árulok a vaterán bagóért" típusú vállalkozó, hanem tudjátok ez a fehérgalléros adócsaló kamu "vállalkozó". Aki bmw x6-al jár, budai villában lakik, de semmit se csinál egész nap. Évente többször mennek hosszú időre egzoktikus országokba nyaralni, de közben munkanélküliként van bejelentve, így semmi adót nem fizet, tb-t a legalacsonyabbat fizeti, azt a 7 ezret, a gyerek ingyen kapja az iskolában a tankönyvet, meg a háromszori étkezést, de drága különórákra jár, például lovagolni. Semmi végzettsége nincsen, kőbunkó, de mégis luxusban él. A nő sem dolgozik természetesen, egész nap csak a divatos ruhaboltokat járja valami nőies luxusautóval, például valami mercedes coupeval. Mindenből a legdrágábbat veszik, minden családtagnak legújabb iphone, olasz dizájner ruhák, macbook, stb. Szerintem ismeritek ezt a fajta vállakozót. Na én is ilyen szeretnék lenni. Elég sok ilyen van, szóval nem lehet túl nehéz. Hogy kezdjem el?

2017. ápr. 4. 22:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%

"Elég sok ilyen van, szóval nem lehet túl nehéz"-


Akkor miért nem mindenki ezt csinálja? Hogy van még szegény ember?

2017. ápr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Jó kérdés, de fogalmam sincs. Esetleg egy külön kérdést írj ki vagy kiírok erre vonatkozóan a közeljövőben.
2017. ápr. 4. 22:30
 3/25 anonim ***** válasza:
0%
A tb mindenkinek ugyanannyi, én is 7 ezret fizetek, pedig 23 vagyok
2017. ápr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
#3: Nem, ennek nézz utána, a fizetésből vonnak le bizonyos %-ot.
2017. ápr. 4. 22:38
 5/25 anonim ***** válasza:
0%

Tessék: [link]


Tudom, hogy ennyi, mivel magamnak fizetem

2017. ápr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Ezt mondom. Ha magadnak fizeted, akkor ennyi, ha fizetésed van akkor a bruttóból vonják le azt a nem tudom hány %-ot. Továbbléphetünk?
2017. ápr. 4. 22:45
 7/25 xswerdy ***** válasza:
52%
Akinek nincs jövedelme, az fizeti ezt a fix összeget. Akinek van, az jövedelem-arányosan fizet, jóval többet.
2017. ápr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
Igen, én is ezt mondom. Ezt írtad: "munkanélküliként van bejelentve".. ha munkanélkülinek vagy bejelentve, akkor mégis miért kéne a jövedelmed x %-át fizetni? Akkor nincs is hivatalos jövedelmed, tehát munkanélküli vagy, 7ezret kell fizetned
2017. ápr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
De akkor miből él luxusban? Na de tökmindegy, most nem is ez volt a kérdés.
2017. ápr. 4. 22:55
 10/25 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem sok esetben csak a felszínt látod, és olyan következtetéseket vonsz le amik nem biztos, hogy helytállóak. Biztos, hogy van olyan típus, mint amiről írsz, de nem minden luxusautóval járó, napközben plázában flangáló ember ilyen. Igazából ehhez is kell ész, valahogy össze kell hozni azt a vagyont, amiből így lehet élni. A kérdésed azt bizonyítja, hogy ez egyáltalán nem könnyű, nem is tudod, hogyan kéne csinálni.
2017. ápr. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!