Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy lehetnék én is ilyen...

Hogy lehetnék én is ilyen vállalkozó?

Figyelt kérdés
Szóval vállalkozó szeretnék lenni. De nem akármilyen, nem ez a "reggeltől estig festem a falakat" vagy a "Kínából rendelt gagyi bizbaszokat árulok a vaterán bagóért" típusú vállalkozó, hanem tudjátok ez a fehérgalléros adócsaló kamu "vállalkozó". Aki bmw x6-al jár, budai villában lakik, de semmit se csinál egész nap. Évente többször mennek hosszú időre egzoktikus országokba nyaralni, de közben munkanélküliként van bejelentve, így semmi adót nem fizet, tb-t a legalacsonyabbat fizeti, azt a 7 ezret, a gyerek ingyen kapja az iskolában a tankönyvet, meg a háromszori étkezést, de drága különórákra jár, például lovagolni. Semmi végzettsége nincsen, kőbunkó, de mégis luxusban él. A nő sem dolgozik természetesen, egész nap csak a divatos ruhaboltokat járja valami nőies luxusautóval, például valami mercedes coupeval. Mindenből a legdrágábbat veszik, minden családtagnak legújabb iphone, olasz dizájner ruhák, macbook, stb. Szerintem ismeritek ezt a fajta vállakozót. Na én is ilyen szeretnék lenni. Elég sok ilyen van, szóval nem lehet túl nehéz. Hogy kezdjem el?

2017. ápr. 4. 22:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
62%
Álomvilágban élsz. A pénz nem terem magától. Vagy örökölt egy kőgazdag rokontól (ez elenyésző százalék), vagy hitelből van minden, a kocsi is lízingelt. Kifele megy a feszítés de valójában csóró. Ha meg bűnözésből él így valaki, tessék ott a lehetőség számodra is. Ha azt hiszed az meg csak láblógatás megint tévúton jársz.
2017. ápr. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
49%
Óvatosabban srácok, a felbujtót az elkövetőnél erősebben büntetik!
2017. ápr. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
76%

Azért, mert leírsz ez közhelyesen demagóg képet arról, hogy szerinted milyen egy "vállalkozó", attól még baromira csak a felszínt látod.

Az ilyenek, mint akikre Te célzol általában drogban, prostitúcióban, csempészetben utaznak és mellette van egy fedőcégük, mondjuk ez pizzéria vagy egy virágbolt amin keresztül tisztára mossák a pénzt. Ezek általában pont azok aminek kinéznek: bűnözők. Kihalásos/beleszületős alapon működik. Aki kívülről akar bekerülni az vagy megmássza a szamárlétrát (ami 99%, hogy nem fog sikerülni), vagy ha saját biznisszel próbálkozik akkor rövid úton kicsinálják. Akár szó szerint. Tehát ez nem úgy megy, hogy Te holnaptól elkezded kicsiben és először csak a barátnőd meg anyukádat állítod ki az utcasarokra "dolgozni", aztán majd terjeszkedsz és több lány fog alád dolgozni. Ahogy rossz helyre - értsd: más területére rakod ki strichelni a prostikat, már kopognak is nálad azok a rossz arcok akiknek a területére tévedtél. Mert minden fel van osztva. Ahogy a klubok is a drogterjesztők között, vagy az edzőtermek a kox-huszárok berkein (sic!) belül. Szerintem ne akarj ezekbe a körökbe bekerülni. Van még kérdés?

2017. ápr. 6. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Egyelőre nincs, de majd ha lesz, szólok.
2017. ápr. 6. 06:34
 25/25 anonim válasza:
Lehet,hogy sokan élnek így,de hogy nem alszanak nyugodtan az is tuti biztos:)
2017. ápr. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!