Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy lehetnék én is ilyen...

Hogy lehetnék én is ilyen vállalkozó?

Figyelt kérdés
Szóval vállalkozó szeretnék lenni. De nem akármilyen, nem ez a "reggeltől estig festem a falakat" vagy a "Kínából rendelt gagyi bizbaszokat árulok a vaterán bagóért" típusú vállalkozó, hanem tudjátok ez a fehérgalléros adócsaló kamu "vállalkozó". Aki bmw x6-al jár, budai villában lakik, de semmit se csinál egész nap. Évente többször mennek hosszú időre egzoktikus országokba nyaralni, de közben munkanélküliként van bejelentve, így semmi adót nem fizet, tb-t a legalacsonyabbat fizeti, azt a 7 ezret, a gyerek ingyen kapja az iskolában a tankönyvet, meg a háromszori étkezést, de drága különórákra jár, például lovagolni. Semmi végzettsége nincsen, kőbunkó, de mégis luxusban él. A nő sem dolgozik természetesen, egész nap csak a divatos ruhaboltokat járja valami nőies luxusautóval, például valami mercedes coupeval. Mindenből a legdrágábbat veszik, minden családtagnak legújabb iphone, olasz dizájner ruhák, macbook, stb. Szerintem ismeritek ezt a fajta vállakozót. Na én is ilyen szeretnék lenni. Elég sok ilyen van, szóval nem lehet túl nehéz. Hogy kezdjem el?

2017. ápr. 4. 22:21
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Akkor azt a mondatot ignoráljuk. De a kérdésem ugyanaz.
2017. ápr. 4. 23:33
 12/25 anonim ***** válasza:
85%

A kezdeti lépések nem nehezek.


1. Légy kőbunkó. Ehhez nem kell sem pénz, sem végzettség. :)

2. Irány az alvilág.

3. Sok szerencsét.

2017. ápr. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
33%
Belőle soha nem lesz ilyen :) Azok nem a gyakorikerdesek.hu-ról kértek tanácsot. Mindig egy kis senki maradsz, fogadd el :D
2017. ápr. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Kérdező nem olyan könnyű ám fideszes kapcsolatokra és lekötelezettekre szert tenni, mint ahogy te azt a kis világodban elképzeled!
2017. ápr. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
#13: Tehát te nagyra tartod ezeket az embereket?
2017. ápr. 5. 09:12
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon elég ha megfelelő kapcsolataid vannak, akkor tőke sem kell feltétlenül. Kapcsolatok nélkül illegális bizniszből alakulhat így az élet.
2017. ápr. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
62%
#13 ha nagyra nem is, de mindenképpen élelmesnek és életrevalónak, szerintem ehhez kell egy mentalitás, hogy valaki ilyen legyen. Nem tud mindenki gátlástalan lenni.
2017. ápr. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Igen sejtettem, hogy valami illegális ügylet van a hattérben. Ezek szerint tehát az adócsaló "vállalkozók" életrevalók és élelmesek, az átlag becsületes ember meg egy senki? Csak mert ezt mondtad.
2017. ápr. 5. 09:35
 19/25 anonim ***** válasza:
58%

Pénzügyileg értettem a senkit :) Mivel te is olyan akarsz lenni, gondolom inkább te tiszteled őket.

Miért, te tudnál adót csalni, úgy, hogy ne bukj le? Nem, tehát nem vagy élelmes ilyen tekintetben :)

2017. ápr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Még nem próbáltam, szóval nem tudhatod. És nem tisztelem, sőt mélységesen lenézem őket, de faszán élnek azt meg kell hagyni. Én is olyan jól akarok élni.
2017. ápr. 5. 09:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!