Mi a siker titka?

Figyelt kérdés
Nem csak a pénzügyire gondolok de arra is csak inkább általánosságban érdekelne, hogy mi a siker titka.

2017. máj. 18. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
csinálni akkor is kitartóan, rendületlenül... amikor senki nem hisz benned, amikor nincs semmi látszatja a dolog sikerénak..
2017. máj. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Tanulni, csinálni, bármi áron. Nem foglalkozni a negatív kritikákkal.
2017. máj. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
75%
Szerintem a sikernek inkább ára van, mint titka. Pont most olvastam erről egy elég jó cikket a címe 13 dolog amit fel kell adnod ha sikeres szeretnél lenni és link: buzzviralblog.blogspot.com/2017/05/13-dolog-amit-fel-kell-adnod-ha-sikeres-szeretnel-lenni.html
2017. máj. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
67%
az előző vagyok valamiért a linket nem jól jelenítette meg az előbb: [link]
2017. máj. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Megnyerő, határozott kiállás, jó kapcsolatok, akaraterő, jó kinézet sem hátrány, kreativitás, népszerűség/ csapatban dolgozás
2017. máj. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!