Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mik az epertermesztés buktatói?

Mik az epertermesztés buktatói?

Figyelt kérdés
Mire kell nagyon odafigyelni ?
2017. dec. 23. 22:47
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Én magából a rendszerből szeretnék meggazdagodni, ami a felsorolt buktatókat kiküszöböli ! Nem vagyok lusta dolgozok de ez nem elég. Havi 220.. mikor látom más 500-800 ezreket keres. Csilivilli kocsikban utazgatnak úgy, hogy szemlátomást keresztü szalmát nem csinálnak érte. Kihasználják a többi embert max ezt. A lány sem szűkölködik.. ha teljesen automatizálok nem permetezek, mert zárt a rendszer télen nyáron termelek, akkor sem lehet megélni belőle ? Annyira semmit nem adnak érte ? Akkor a boltokban miért csak méregdrágán lehet hozzájutni ?? Kicsit elegem van, hogy aki nem tiporja le, használja ki a másikat az földönfutó... és minden idelyét munkával kell töltenie..
2017. dec. 24. 22:43
 12/31 anonim ***** válasza:
És miért akarsz olyan lenni, mint azok?
2017. dec. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Mert harmadrangú senki vagyok.. És ha mégegy nő ezt a fejemhez vágja, akkor kinyírom magam. De most csak egy nő miatt..
2017. dec. 25. 03:12
 14/31 anonim ***** válasza:
Telen-nyaron termelsz???? Hogy??? Nem terem mindig!
2017. dec. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
64%

A kérdezőnek szemmel láthatólag halvány fogalma sincs a természetről (bár elolvasott egy könyvet), hogy az nem egy pénzcsap, amit megnyit és utána folyton terem: a természetnek megvan a maga rendje és bár lehet automatizálni atermelést, de befektetett munka és törődés nélkül nem működik.


Kérdezőnek: ha mindig mások elvárásainak próbálsz megfelelni, SOHA nem leszel boldog az életben.

Nem tudom, eddig mivel foglalkoztál, de próbálj meg azzal törődni, amit szeretsz csinálni és abban egyre jobb és jobb lenni, és azzal pénzt keresni.

Ha meg mindenáron a pénzre hajtasz, akkor tanulj meg programozni - abban még talán van annyi pénz, hogy megfeleljen az igényeidnek (azaz inkább a nő igényeinek).

2017. dec. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Programozást próbáltam. Pepecs munka és nagyon vágni kell a matekot hozzá egy egy project évekig tarthat. Az epret is lehet folyamatosan termeszteni.. Miért ne lehetne ? Csak kell neki a hidegsokk.. Igen pénzcsapot szeretnék ! Lehet a gombatermesztés jobb, de nem tudok egyszerre mindent! A nőbe csak én vagyok belezúgva, ő szarik rám, mert sztárok között nőtt föl és egy senki vagyok. Foggalmam sincsen mit szeretek csinálni. Valószínűleg amiben könnyen flowba kerülök. De az mindenkinél a játék.. talán minden élőlénynél... Az meg nem produktum csak szórakozás.. Aztse tudom miben vagyok jó, ha tudnám akkor azt fognám meg, és tolnám neki ezerrel reggeltől estig, de semmi.. Pénzt akarok, hogy tudjam finanszírozni a hülyeségeimet, és gyorsabban el tudjam érni, amit kigondolok. De munkával nem lehet pénzhez jutni csak az életemet darálja le.. Megakaszt a gondolkodásaimban, minden munka iszonyatosan primitív.. de mégis hülye vagyok hozzájuk normálisan elvégezni.. unalmasak! Pénz nélkül ráadásul semmit nem tudok kitapasztalni.. Ha heteket csak nyomom a gépemet, akkor meg kajára nem jut.. Kell egy pénzcsap, hogy ne rokkanjak bele a primitív munkákba, és ne kelljen a monoton hülyeségeket elvégezni mások helyett.. Ha nem hajtanám ezt a nőt, beleszarnék mindenbe.. Visszavonulnék egy tanyára, és reggeltől estig csak játszanék ahogyan rég !
2017. dec. 25. 09:15
 17/31 A kérdező kommentje:
És elegem van, hogy egy egy részinformációt órákig kell keresgélnem a neten !! És mire összeraknék valamit, addigra vagy munka.. vagy kaja vagy egyébb primitív szarság megakaszt !!! És csak toporgok..
2017. dec. 25. 09:34
 18/31 anonim ***** válasza:

Nem fog teremni hisegsokk utan sem. Irgalmatlan sok napfenyt igenyel. Nem veletlen, h ha ilyenkor lehet kapni,az aranyarban van, mivel mediterran orszagbol hozzak ide.

Ha meg lampaval akarod potolnia fenyt, a villanyszamlad tobb lesz, mint a haszon.


Ha ez a no sztarok kozott nott fel es csak akulsosegek erdeklik, akkor szerinted egy mezogazdasagi termelo lesz az alompasija? Max szetteszi a labat, amig van penzed, de aztan lelep az elso VV Senkihazival. Na akkor lennel csak igazan magad alatt...

Lehet tobb ev lesz, de majd elfelejted. 220bol meg meg lehet elni, majd jon egy rendes lany es minden megvaltozik.

2017. dec. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Na a legutolso hozzaszolasban kibukott a dolog: ez a sztori elejetol vegeig kamu, Strohman/Balazska/rantotthus/vajaspiritos es meg ki tudja hany nicken jelenlevo idiota troll unalmaban, reszegen becsepelt agymenese.


Takarodo van, luzer.

2017. dec. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

"A nőbe csak én vagyok belezúgva, ő szarik rám, mert sztárok között nőtt föl és egy senki vagyok."


Neked nem tanította meg anyukád, hogy "ne fuss olyan szekér után ami nem vesz fel!" ?

2017. dec. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!