Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mik az epertermesztés buktatói?

Mik az epertermesztés buktatói?

Figyelt kérdés
Mire kell nagyon odafigyelni ?
2017. dec. 23. 22:47
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Éppen ez az, hogy nem futok, hanem csak toporgok.. Nem adom fel.. nem leszek egy senki szutyok, aki a meleg kakiban lubickol egész életében, mert azt könnyen megkapta.. Nekem az a csaj kell !!! Ha 4 évig tart, akkor addig tart ! És tudom kismillió lumen kell minimum 40 000.. És éppen ez a lényeg, hogy importálni kell.. Ha az energetikai részét megoldom, akkor milliomos vagyok.. de 220 ból nem jön ki a rendszer.. De meg fogom csinálni ! Ha bele döglök akkor is !!! Lesz egy pénzcsapom !
2017. dec. 25. 14:21
 22/31 anonim ***** válasza:

Nem lesz.

NAgy álmaid vannak, mint oly sok embernek.

A csaj sem lesz a tied.

Ha nem vesz észre, várhatsz a csodára, én nem hibáztatlak, más is van így ezzel.

Pl. én is. Én sem tudok elengedni egy olyan embert, aki tojik rám.

Ez a "ne fuss olyan szekér után..." szép és jó, meg könnyű ilyen tanácsot adni, de aki ilyet mond, az nem volt még szerelmes.

Mondhatja az atyaúristen is, hogy hagyd a fenébe, de neked akkor is ő kell. Tudom, milyen.

Valahol azért az agyadban tudod, hogy mi a helyzet, csak nem tudod elfogadni.

Ha ilyen kis cafka, és rád sem néz, akkor nem fog varázsütésre térdre esni előtted. Ha meg tényleg a pénz miatt lenne veled, és idővel lelépne, olyan szinten megzuhannál, hogy ihaj...

Tudom, most inkább ezt választanád, csak legyen a tied.

Amúgy 220-ból nem a meleg kakiban vergődsz, az nem egy rossz fizetés, ha idővel lesz egy olyan párod, aki hasonót, vagy akár kevesebbet keres, abból elég jól meg lehet élni.

Ezt a libát egyszer majd el fogod engedni.

Csak ezt most nem hiszed el senkinek.

Az eperből, szaktudás, segítség, cég, egyebek nélkül NEM lesz pénzcsapod.

2017. dec. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

"Ez a "ne fuss olyan szekér után..." szép és jó, meg könnyű ilyen tanácsot adni, de aki ilyet mond, az nem volt még szerelmes. "


De voltam szerelmes és lány létemre "futottam" is a fiú után - de az a szekér fel is vett :D

Csak az a baj,tudod, hogy a kérdező ne szerelmes, hanem egyszerűen piszkálja a csőrét, hogy a csaj semmibe veszi, meg hogy nincs elég pénze,hogy beszálljon a "nagyok" közé.

Ráadásul néhány dolgot nem tanítottak meg neki: pl. hogy a pénz nem a csapból folyik :D Vagy ha mégis, akkor előtte azt a csapot nagyon ügyesen meg kell szerelni (azaz kell egy jó ötlet és megvalósítás, mert a semmiből, legalább minimális befektetéssel (nem anyagi, hanem munka) nem lesz pénz.

Bill Gates, Zuckerberg, Prezi-sek, stb. senki nem állt le a munkával, azért mert beindult a bolt - folyamatosan dolgoztak, fejlesztettek.

2017. dec. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

O probal otletelni es fejleszteni.

Nem tatott szajjal varja a sult galambot.

Azert erdeklodik.


Azert azt, h teged felvett a szeker, ne hasonlitsuk mar ahhoz, h vkit le se szr a masik.

Nem tudod, milyen, ha neked osszejott.

En is futok utana, tiszta gaz, ezt is tudom, de hiaba a jozan esz...

Igen, biztos ot is idegesiti, de nyilvan szerelmes, mi ebben olyan hihetetlen.

2017. dec. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Mind a kettőtöknek igaza van. Miatta kezdtem el dolgozni. egy éve még nem volt munkahelyem se.. fél évig tesco 600 forintért és azt hittem milyen jó.. 26 kilómétert bringáztam naponta, hogy spóroljak.. És hajtottak mint az ökör.. de nem tünt fel, hogy mekkora hulladék a hely. A pénzből vettem egy kocsit, és munkát váltottam.. Foggalmam sem volt mit csinálok.. A legelső helyen negyed annyi munkáért tripla órabért kapok.. És ilyenkor tényleg eszembejut.. Érdemes-e kitartani olyan dolog mellett, ami nem éri meg és reménytelen.. De megéri.. Valami azt súgja még futnom kell pár kört.. Ahogy a pénzcsap köreit is meg kell tegyem.. Ha akkor sem kellek neki, akkor jön más.. Bár ezt mondtam, a kocsi megszerzésénél is..Aszittem egy kocsi és egy virág elég lesz.. Hát nem.. Néha egész jól elfelejtem, de mikor csak egy picit eszembejut lavinát zúdít bennem.. Foggalmam sincsen igazából mi kell neki, de rá fogok jönni !
2017. dec. 26. 11:40
 26/31 anonim ***** válasza:

jó, akkor közelítsük meg máshonnan, mert eléggé tárgyként kezeled a nőket, úgy tűnik.

arra nem gondoltál, hogy egyszerűen nem tetszel neki?

naponta 1000 embert látok, de 1-2 ha tetszene.

a többi jöhetne akármilyen full extrás kocsival meg rózsacsokorral meg Karib-tengeri hajóúttal, ha egyszer nem tetszik, akkor nem bírnám hagyni, hogy hozzámérjen...

Eleinte én is fikáztam a csajt, de így már más, az utolsó kommented miatt. Attól, hogy gazdagok és híresek között nőtt fel, lehet akár felszínes is, de lehet vannak érzései. Lehet ő is szerelmes, vagy csak tetszik neki valaki. Lehet egy híres gazdag ember, de lehet egy tescos eladó srác is.

Szóval nem így működik a világ, hogy "mi kell neki".

Adhatsz neki akármit, ha te magad nem kellesz.

2017. dec. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
A pénz hatással van az ember életvitelére..
2017. dec. 27. 05:40
 28/31 A kérdező kommentje:
Nem tárgyként kezelem, hanem próbálok az elvárásainak megfelelni.. De csak vaktában lövöldözök..
2017. dec. 27. 05:43
 29/31 anonim ***** válasza:

Hatassal van ra, de onmagaban nem eleg!!!!

Ha egyszer pasikent nem jossz be neki, penzes pasikent se fogsz!!!

En most eleg maganyos vagyok. Elhagyott az eletem parja. Voltak paran, akik probalkoztak, volt koztuk penzesebb is. Mondta egy baratnom, h ezt hasznaljam ki, mert amugy elegge le vagyok egve.

Haaat... Nem lennek kepes lefekudni vele, vagy csak megcsokolni v hozzabujni SE.

Par hete meg messengeren irt ram egy pasi, ismeros ismerose, h milyen szep vagyok, szeretne megismerni. Nemetben dolgozik. 2 nap utan elhajtottam. Nem volt szimpatikus. Pedig van penze. De mit szamit ez?

2017. dec. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Akkor neked, mitől lenne szinpatikus ? És azok akik próbálkoztak jól néztek ki ? Sportos kigyúrt, dús hajú, egészséges fogú, szép arcú, fiatalos egyedek voltak ? Mitől függ, hogy áthatol-e a védőburkodon vagy sem ? Ezt meg tudnád mondani ? Önfeledtek, kiegyensúlyozottak, vidámak, magával ragadóak, energikusak, mikor velük vagy ? Mi határozza meg, és mit kellene fejlesztenem, hogy teszem azt neked bejöjjek ? Csak konkretizálni szeretnék !
2017. dec. 27. 11:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!