Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem szerint bunkóság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem szerint bunkóság lenne szólni neki, szerintem meg ez még kedves reakció. Most kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Felvettem egy új takarítónőt. Igazából elég jó dolga van nálunk, mert jóval több fizetést kap, mint az átlag takarítónői fizu, kedves is vagyok vele, nem házsártoskodom. Viszont ma elhozta a BETEG lányát is. Mármint amíg ő takarított, addig a lánya a mi házunkban volt, tévézett, utána meg is kellett ebédeltetnem, pedig nem terveztem főzni, a gyerekek mind az isiben, oviban ebédeltek. Meg kissé zavart is a jelenléte, hát könyörgöm, mégis vadidegen, meg még a munkában is hátráltatta az anyját. Arról nem is beszélve, hogy azért nem ment iskolűba, mert beteg volt, hát azért az már... Én arra gondoltam, szóvá teszem ezt a takarítónőnek, persze udvariasan, mert ilyet akkor sem illik csinálni. Férjem szerint ne szóljak, mert bunkóság, és amúgy sem olyan nagy ügy ez. Szerintem meg az. Most akkor kinek van igaza?

2013. jún. 11. 18:35
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/101 anonim ***** válasza:

"Szóvá már nem teszem, de a legközelebbi eset súlyos következményeket fog maga utám vonni."


Szerintem viszont szóljál neki, hogy legközelebb ne vigye oda a gyereket, különösen ne betegen. Ha problémája van, akkor ELŐTTE szóljon oda telefonon és találtok megoldást, de ez volt az első és utolsó alkalom.

Mert ha nem szólsz, akkor úgy veheti, hogy ezzel nincs problémád és legközelebb is odaviszi. Akkor már tényleg nem jogos ha akkor panaszkodsz vagy kirúgod, hiszen nem tisztáztad előre, hogy ezt nem teheti meg.

2013. jún. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/101 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az utóbbiakhoz, szólj röviden, egyszerűen, határozottan, hogy máskor ne legyen ilyen, inkább olyankor jöjjön máskor. Már korábban írtam, hogy a viselkedése alapján nem az a fullkorrekt, Rád teljesen tekintettel levő ember, s sztoriztak is már itt, hogy egyesek el tudnak kanászodni, ha nem vigyázol... Persze, legyél kedves, de ne hagyd, hogy olyanokat tegyen, ami Neked nem tetszik, Te vagy a főnök.


Azt értem, hogy egyesek szerint nem történt semmi különös, mi van a gyerek pátyolgatásában, de ez nem egy olyan eset, ahol van a nagy igazság és kész. Az emberek különbözőek. A kérdezőnek joga van elvárni, hogy őt ne zavarja a takarítónő viselkedése, semmi extrémet nem vár el. Egy másik ember teljesen okénak tarthat egy ilyen esetet, ha a saját életéről van szó, de a kérdező másmilyen, nincs ezzel semmi gond.

2013. jún. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/101 anonim ***** válasza:
87%

Én tényleg nem értem miért nem jelezted ezt felé. Nem bunkó stílusban kell, hanem kedvesen. Most az hogy itt dühöngsz, attól jobb lesz?Annyira túl van már variálva.

Írtam már mit kellett volna:

"Egy dolgot nem értek:

Miért nem mondtad el neki normál hangnemben, intelligens nő módjára ezt az egészet?

"Ilike, hadd kérjem már meg, hogy legközelebb ne hozza magával a gyereket.Megértem, hogy nincs ki vigyázzon rá, ezért nem gond, ha aznap nem tud jönni takarítani.A gyereknek is jobb ilyenkor feküdni a megszokott lakásban a saját ágyában."

Normál esetben megérti, s örülni fog, hogy megértő vagy.

Rosszabbik esetben megsértődik, de akkor is veszi a lapot."

2013. jún. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/101 FLaaci válasza:
44%

Legegyszerűbb azt mondani neki, ha legközelebb beteg a gyerek maradjon nyugodtan otthon. Mondjuk nem tudom, hogy számoltok el, illetve levontad volna tőle ezt a kiesést?

Amúgy szólnia kellett volna azt gondolom, így korrekt.

2013. jún. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/101 anonim ***** válasza:
63%

Ha most nem szólsz, a következő esetnél meg súlyos következményeket akarsz, na AZ a bunkóság. Mert a nőnek egyelőre fogalma sincs arról, hogy neked bajod van azzal, amit csinált.

Legközelebb ha jön, mondd meg, hogy mi van. Ennyi. Eszméletlenül túlbonyolítod a dolgod. Erre mondaná apám, hogy tipikus nő aki ahelyett hogy szólna, magában fortyog, aztán robban, és nem érti, hogy a másik miért nem érti, mi baja..

2013. jún. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/101 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, még egy trágár üzenet privátban, és letiltatlak a GYIK-ról!!!

Ez a szöveg mindent elárul rólad és téged minősít!

2013. jún. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/101 A kérdező kommentje:

HOGY MICSODA????????

Én nem írtam senkinek privátot, még csak nem is pontozgattam se fel, se le, fogalmam sincs, milyen trágár üzenetről beszélsz - ha egyáltalán valósat állítasz. Nem tudom, ki küldözget ilyeneket, mindesenetre megkérném, állítsa le magát, vagy én fogok a moderárokhoz fordulni! Ez nem vicc!

Neked pedig utcsó írok egy privit, hogy bebizonyítsam, nem csináltam semmit.

2013. jún. 12. 16:58
 98/101 A kérdező kommentje:
Ha bárki kap bármilyen sértő tartalmú üzenetet, tudnia kell, hogy nem én küldtem. Fogalmam sincs, az illető milyen meggondolásból ír üzeneteket a nevemben, de felszólítom, hagyja abba, ugyanis ennek a fele sem tréfa. Ha már mindenképp trágárságokat küldözget, legalább jelezze, hogy nem azonos velem!
2013. jún. 12. 17:04
 99/101 anonim ***** válasza:
49%
Nekem is van takarítónőm, de ha az enyém ilyet csinálni, úgy kidobnám, hogy a lába sem érné a földet! Mégis kinek hiszi magát?
2013. jún. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/101 anonim ***** válasza:
59%

"Nekem is van takarítónőm, de ha az enyém ilyet csinálni, úgy kidobnám, hogy a lába sem érné a földet! Mégis kinek hiszi magát?"

Te is értelmes vagy!:D 8 osztály megvan? Akkor ne égesd magad.:D

Annyit nevetek rajtatok, hogy az valami hihetetlen.A sok IQ bajnok, aki olyan kemény, mint a fagyott kutya sz*r, de értelmesen nem tud megbeszélni ilyen dolgot a takarítónővel.

Olyan egyszerű lenne az egész. Szépen, kerek mondatokba foglalva elmondani, hogy mik az elvárások.

De nem, mert ahhoz ész is kellene. Komolyan nem hiszem el, hogy ilyen dologban kell oldalakon keresztül fortyogni.

2013. jún. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!