Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem szerint bunkóság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem szerint bunkóság lenne szólni neki, szerintem meg ez még kedves reakció. Most kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Felvettem egy új takarítónőt. Igazából elég jó dolga van nálunk, mert jóval több fizetést kap, mint az átlag takarítónői fizu, kedves is vagyok vele, nem házsártoskodom. Viszont ma elhozta a BETEG lányát is. Mármint amíg ő takarított, addig a lánya a mi házunkban volt, tévézett, utána meg is kellett ebédeltetnem, pedig nem terveztem főzni, a gyerekek mind az isiben, oviban ebédeltek. Meg kissé zavart is a jelenléte, hát könyörgöm, mégis vadidegen, meg még a munkában is hátráltatta az anyját. Arról nem is beszélve, hogy azért nem ment iskolűba, mert beteg volt, hát azért az már... Én arra gondoltam, szóvá teszem ezt a takarítónőnek, persze udvariasan, mert ilyet akkor sem illik csinálni. Férjem szerint ne szóljak, mert bunkóság, és amúgy sem olyan nagy ügy ez. Szerintem meg az. Most akkor kinek van igaza?

2013. jún. 11. 18:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/101 anonim ***** válasza:
52%

Nem, kérdező, te lettél az, aki jó dolgában nem tudja, mit csináljon.

Mert az kiderült, eszedben sem volt azt mondani szerencsétlen nőnek, hogy menjen haza, legyen a gyerekkel, amíg meg nem gyógyul...

2013. jún. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/101 anonim ***** válasza:
45%

Kedves kérdező!

Ha szerinted pofátlanság volt akkor ha mindenki más azt írja hogy nem volt az akkor is így fogod érezni


Ilyen helyzetben nincs olyan hogy igazság valószínű a KÉNYSZER hozta így

2013. jún. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/101 anonim ***** válasza:
91%

Leírhattad volna, hogy otthon dolgozol vagy valami, hogy lenyugodjanak :D

Amúgy nem tudom, valószínűleg nehéz helyzetben volt a takarítónő, mert kellett a pénz, otthon nem maradhatott, de a gyereket se hagyhatta csak úgy ott... Megbeszélhette volna veled telefonon, talán az lett volna a legkorrektebb. Remélhetőleg a te gyerekeid nem lesznek betegek tőle. A főzés egy teljesen pozitív megnyilvánulás volt tőled, szerintem is az anyja dolga lett volna mondjuk.

Ha egyébként jól végzi a munkáját és nem csinál semmi rosszat, nem lesz következménye az esetnek (gyerekeid nem kapják el) egyelőre figyelmen kívül hagyhatod, esetleg morcos lehetsz vele kicsi mosolyszünetből lehet érteni is fog. Direktbe viszont csak még egy ilyen alkalom után kéne szólnod, mert lehet tényleg egyszeri eset volt, nem kéne megalázni...

2013. jún. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/101 anonim ***** válasza:
51%

Csatlakozom a 18:59-hez.


Ha kicsit is normális lennél, azt mondtad volna, menjen haza, kivételesen képes vagy egyedül megtalálni a porszívót.

2013. jún. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/101 anonim ***** válasza:
63%
Igen, szólnia kellett volna...de azért te is eltúlzod a dolgot. ha egyszeri eset volt, akkor hagyd, ha máskor is előfordul, akkor szólj.
2013. jún. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/101 anonim ***** válasza:
75%
DE ELŐTTE MEG LEHETETT VOLNA KÉRDEZNI NEM??????úgy illik.ha meg annyi pénze van hogy van takarítónője miért kell baszo..ni???ha nekem lenne annyi pénzem nekem is lenne.de nem ez volt a kérdés!!!!!hanem az hogy se szó se beszéd odavisz egy gyereket..
2013. jún. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/101 anonim ***** válasza:
49%

19:06: ha olyan főnököd van, akihez odamész beteg gyerekkel, és nem küld haza emberségből, akkor nem csoda, ha szerencsétlen nő nem telefonált, hanem vitte magával a kislányt.

Látod, a kérdező fel van háborodva, de mégse mondta neki, hogy nem kellett volna jönni, ha beteg a gyerek...

2013. jún. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/101 anonim ***** válasza:
83%
ha a takarítónő haza akart volna menni a gyerek miatt,le is mondhatta volna vagy áttehette volna máskorra az időpontot.de igenis pofátlanság idegenhez,munkahelyre előzetes egyeztetés nélkül odacibálni a gyereket
2013. jún. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/101 anonim ***** válasza:
12%
De még mindig nem tudjuk hogy az a gyerek hány éves volt???
2013. jún. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/101 anonim ***** válasza:
60%
de ez egy magán háznál takarítás,nem egy gyár vagy mittudom én mi...gondolom meg lehetett volna beszélni.néma gyereknek az anyja se érti a szavát...ezt tanuljátok már meg végre hogy az ember nem gondolatolvasó
2013. jún. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!