Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem szerint bunkóság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem szerint bunkóság lenne szólni neki, szerintem meg ez még kedves reakció. Most kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Felvettem egy új takarítónőt. Igazából elég jó dolga van nálunk, mert jóval több fizetést kap, mint az átlag takarítónői fizu, kedves is vagyok vele, nem házsártoskodom. Viszont ma elhozta a BETEG lányát is. Mármint amíg ő takarított, addig a lánya a mi házunkban volt, tévézett, utána meg is kellett ebédeltetnem, pedig nem terveztem főzni, a gyerekek mind az isiben, oviban ebédeltek. Meg kissé zavart is a jelenléte, hát könyörgöm, mégis vadidegen, meg még a munkában is hátráltatta az anyját. Arról nem is beszélve, hogy azért nem ment iskolűba, mert beteg volt, hát azért az már... Én arra gondoltam, szóvá teszem ezt a takarítónőnek, persze udvariasan, mert ilyet akkor sem illik csinálni. Férjem szerint ne szóljak, mert bunkóság, és amúgy sem olyan nagy ügy ez. Szerintem meg az. Most akkor kinek van igaza?

2013. jún. 11. 18:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/101 anonim ***** válasza:
61%

A lényeg még mindig ugyanaz. Ne célozgass kérdésekkel meg ne csinálj olyan dolgokat, amiket nem akarsz.

Nem volt muszáj főznöd, nem volt muszáj gyógyszert adnod. Ha viszont megtetted, ne hánytorgasd fel.

És ha zavar a gyerek, annyi konfrontációt halál nyugodtan vállalhatsz, hogy hazaküldöd őket. De nem tetted meg.


Ne mártírkodj. A férjednek igaza van, most már ezen hisztizni bizony bunkóság. Akkor kellett volna szólni, lépni. Most utólag max. annyit tehetsz, hogy mondod neki, hogy legközelebb ne hozza a gyereket, oldja meg máshogy. Ennyi.

2013. jún. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/101 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon sok mindentõl függ ez a helyzet. pl. a nõvéremhez járt takaritani valaki és a végén rákapott a nõvéremre, mert kedves volt vele.

A végén már kajával,reggelivel kellett a nõvéremnek kiszolgálnia.

Nem sajnálta tõle a nõvérem,de a végén nagyon elszemtelenedett a takaritónõ.


Szóval tudni kell, hogy milyen a takaritónõd alkalmazkodása.

2013. jún. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/101 anonim ***** válasza:
76%

Neked bizony. Csak azért, mert jobb módú vagy, mint ő, és megengedheted magadnak a takarítónőt, nem jelenti azt, hogy hagyni kell azt, hogy ő irigységében bármit is leverjen rajtad. Te nem vagy ingyenes gyerekfelügyelő, pótanyuka, sem pedig nem szükséges rettegned azért, hogy mennyi bacit szórt szét a kölyök a lakásban - bármennyire is sajnálod a gyereket. A magánéletet ne kutyulja össze a munkájával!


Mondd csak meg neki, hogy ez volt az utolsó, a legközelebbinél elváltok egymástól és keresel egy másik embert. Van elég sok a helyére. Illetve megjegyezheted neki, hogy ingyenges gyerekfelügyelet nincsen, fizessen érte. Meglásd, rögtön tudni fogja, hogy hol vannak a határok és kinek hol a helye.

2013. jún. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/101 anonim ***** válasza:
90%

"utólag max. annyit tehetsz, hogy mondod neki, hogy legközelebb ne hozza a gyereket, oldja meg máshogy. Ennyi."


őőő igen,erről szólt a kérdése ,hogy szóvá tegye-e

2013. jún. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/101 anonim ***** válasza:
64%

Az én babám öt hónapos, és értem, hogy mi a problémád. Én valószínűleg így utólag nem tenném szóvá, de ha még egyszer megesne, akkor ott helyben próbálnám kedvesen kezelni a helyzetet, és megkérni, hogy az én egészséges gyermekeim életterébe ne hozzon beteg kicsit.

Azoknak, akik azt kifogásolják, hogy nem a kérdező takarít: savanyú a szőlő? Ne legyünk már akkora surmók, hogy mindenkire irigykedünk, aki kicsit is jobban áll nálunk. Képzeljétek el, hogy ettől a héttől kezdve nálunk is takarítónő intézi a lakást, mert a baba túl pici, a ház túl nagy, szóval én csak a kisebb takarítást tudom vállalni. Lehet szétszedni, hogy micsoda ingyenélő p...a vagyok, mert a férjem dolgozik. Csak az én gyerekemmel én fogok foglalkozni, a tiéteknek meg egy kulcs lóg a nyakában, és a számítógép előtt kockul. :)

2013. jún. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/101 anonim ***** válasza:
85%
Még valamit: úgy is mondhgatnám, hogy ne pedálozz a személyzetnek, mert elkanászodik. Te azért fizetsz, hogy ő dolgozzon. És ne legyen már bűntudatod azért, mert van pénzed, mert ez hamis!
2013. jún. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/101 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm mivel otthon dolgozott, nem tudta megoldani, hogy szétszakadjon, így a takarításra mindig hívott valakit. Sajnos sokszor kellett váltania, mert ahogy kiderült, hogy nem az a sárkány fajta, egyből rákaptak. Volt amelyik csak beszólongatott olyanokért amihez köze nem volt, volt amelyik össze akarta szedni a gyerekei játékát hogy elviszi másnak mert Ő úgy döntött, a barátnőméknek túl sok van, stb. Ja, és egyik sem a mélyszegénységből jött, akiknek a szerencsétlen gyereke jó ha meleg ételt látott.. Nem kell ezt túldramatizálni.


Aki szerint meg félt szólni előtte telefonon, az gondolja már végig: odavinni a beteg gyereket meg nem félt??? Ugyan már!

2013. jún. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/101 anonim ***** válasza:
32%

Akkor kellett volna neki szólnod, amikor megtörtént, most már minek?

Ha legközelebb ujra megcsinálja,akkor lehet felháborodni!

2013. jún. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/101 anonim ***** válasza:
60%
De,mint tudjuk ő nemhogy nem szólt,hanem a legelőnyösebb arcát mutatta,meleg ebédet főzött,gyógyszert adott pedig biztos,hogy ezekre már nem kérték,aztán meg bele van betegedve a nagy "áldozatba",amit hozott.
2013. jún. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/101 anonim ***** válasza:
34%

A takaritónõ mondta neked, hogy etesd meg és adjál neki gyógyszert?

Orvos vagy, hogy csak ugy adsz egy beteg gyereknek gyógyszert?

2013. jún. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!