Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem szerint bunkóság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem szerint bunkóság lenne szólni neki, szerintem meg ez még kedves reakció. Most kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Felvettem egy új takarítónőt. Igazából elég jó dolga van nálunk, mert jóval több fizetést kap, mint az átlag takarítónői fizu, kedves is vagyok vele, nem házsártoskodom. Viszont ma elhozta a BETEG lányát is. Mármint amíg ő takarított, addig a lánya a mi házunkban volt, tévézett, utána meg is kellett ebédeltetnem, pedig nem terveztem főzni, a gyerekek mind az isiben, oviban ebédeltek. Meg kissé zavart is a jelenléte, hát könyörgöm, mégis vadidegen, meg még a munkában is hátráltatta az anyját. Arról nem is beszélve, hogy azért nem ment iskolűba, mert beteg volt, hát azért az már... Én arra gondoltam, szóvá teszem ezt a takarítónőnek, persze udvariasan, mert ilyet akkor sem illik csinálni. Férjem szerint ne szóljak, mert bunkóság, és amúgy sem olyan nagy ügy ez. Szerintem meg az. Most akkor kinek van igaza?

2013. jún. 11. 18:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/101 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a takarítónőnek kellett a pénz ezért nem mondta le.


Mindenesetre én is könnyen megkapok betegséget,azért nem szeretném,ha egy beteg embert ide hoznának,egyszer még elnézném,de igenis valahol pofátlanság volt,hogy nem tájékoztatott a dologról,nem kérdezte meg lehet e és nem hozott a beteg lánya mellé ebédet.

2013. jún. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/101 anonim ***** válasza:
47%

A takarító női állás nagyon bizalmi dolog:)

mégis csak beengedsz egy másik embert a házadba és matat a cuccaid közt és tesz rendet.

Ha a takarítónőben megbízok akkor a gyerekével sem lehet akkora nagy probléma...

2013. jún. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/101 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem említsd meg neki finoman. Legalább annyit, hogy ha legközelebb is ilyen adódna, akkor szóljon előtte telefonon és akkor megbeszélitek, hogy neked nem gond-e, tudsz-e vele foglalkozni, vagy egy másik napra teszitek át a takarítást. Biztos nem tudta megoldani másképp, de azért szerintem alap lett volna, hogy előtte szól, hogy ez a helyzet.
2013. jún. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/101 anonim ***** válasza:
57%

Kedves Kérdező!

Jó dolgodban nem tudod hova tedd magad.El sem tudsz olyat képzelni,hogy olyan élete van annak a nőnek,hogy kényszerből vitte magával a beteg gyereket?Ha nem pucolja nálatok a sz...t akkor elképzelhető,hogy nem él meg például.

Rosszul vagyok ezektől az elkényeztetett macáktól.Örülj,hogy ez a legnagyobb bajod!

2013. jún. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/101 anonim ***** válasza:
93%
Valahol mindkettotoknek igaza van. A takarito buta volt, hogy nem szolt rola, a helyedben ezt en is elvarnam. Ugyanakkor nyilvan nem talalt mas megoldast, es felt, hogy ha lemondja a takaritast, elvesziti a munkajat. A fozest en nem ertem, egyszeruen nem a te dolgod. Ott volt az anyja, ha ehes, etesse meg o. (pl. hozhatott volna otthonrol meleget, gondolom megengedted volna mikrozni) En ugy szolnek neki, hogy "te figyu, van 2 kisgyerekem, es felek, hogy elkapjak a te beteg kislanyodtol a bacikat, ha idejon. Legkozelebb ha ilyen van, kerlek szolj, kitalalunk valami megoldast." Igy tudatod vele, de nem vagy bunko.
2013. jún. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/101 anonim ***** válasza:
50%

Ha meg szól, hogy beteg a gyerek, nem tud jönni, azért írtál volna ki kérdést...

újgazdag úriasszony.

takaríts magad. GYerek oviban, isiben, ott is esznek, te meg körbenyalatod magad körül a lakást.

2013. jún. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/101 A kérdező kommentje:
Úgy látom, én lettem az, akin kitöltitek az esti feszkót... Hát egészségetekre. Szerintem akkor is pofátlanság a beleegyezésem nélkül idehozni a beteg gyereket.
2013. jún. 11. 18:57
 18/101 anonim ***** válasza:
69%
és a takarítónő neked fizetett a szitterkedésért+szakácskodásért? Én hazaküldtem volna, a gyereke az ő dolga, takarítson akkor, ha nem beteg a gyerek. Te mentél bele ebbe a h.lye helyzetbe, már kár szólni.
2013. jún. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/101 anonim ***** válasza:
79%

14: ".El sem tudsz olyat képzelni,hogy olyan élete van annak a nőnek,hogy kényszerből vitte magával a beteg gyereket?"


Annak a takarítónőnek a munkahelye a kérdező lakása. Munkahelyre pedig nem szokás a beteg gyereket bevinni, főleg nem a munkaadó felelőssége a gyerek étkeztetése.

Értem én, hogy a beteg gyerek probléma, de én sem vihettem be az enyémeket az irodába, hogy ott heverésszenek és a főnököm etesse.

Főleg az ő esetében biztos lett volna más megoldás, esetleg rövidebb munkaidő csak a legszükségesebbeket elvégezni, másnap menni, stb.

2013. jún. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/101 anonim ***** válasza:
42%
Megkérdezted, elmondták a véleményüket és még neked áll feljebb gratulálok kérdező :D
2013. jún. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!