Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem szerint bunkóság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem szerint bunkóság lenne szólni neki, szerintem meg ez még kedves reakció. Most kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Felvettem egy új takarítónőt. Igazából elég jó dolga van nálunk, mert jóval több fizetést kap, mint az átlag takarítónői fizu, kedves is vagyok vele, nem házsártoskodom. Viszont ma elhozta a BETEG lányát is. Mármint amíg ő takarított, addig a lánya a mi házunkban volt, tévézett, utána meg is kellett ebédeltetnem, pedig nem terveztem főzni, a gyerekek mind az isiben, oviban ebédeltek. Meg kissé zavart is a jelenléte, hát könyörgöm, mégis vadidegen, meg még a munkában is hátráltatta az anyját. Arról nem is beszélve, hogy azért nem ment iskolűba, mert beteg volt, hát azért az már... Én arra gondoltam, szóvá teszem ezt a takarítónőnek, persze udvariasan, mert ilyet akkor sem illik csinálni. Férjem szerint ne szóljak, mert bunkóság, és amúgy sem olyan nagy ügy ez. Szerintem meg az. Most akkor kinek van igaza?

2013. jún. 11. 18:35
 71/101 anonim ***** válasza:
25%

Persze, van elég takarítónő, aki szívesen menne hozzád....csakhogy annak is lehet beteg majd a gyereke, vagy akár ő maga is, és majd ő is viszi hozzád a beteg gyereket, mert a mai világban mindenki fél attól, hogy munka nélkül marad!

Örülj, hogy neked nincsenek ilyen gondjaid! Empátia az egy cseppnyi sem szorult beléd, úgy látom! Kár, hogy a jómód mellé nem osztanak jóérzést is!

2013. jún. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/101 anonim ***** válasza:
70%

"Munkahelyre nem viszünk gyereket! Főleg nem magánházba egy beteg gyereket, hogy mindent összefertőzzön."


Erről van szó....

2013. jún. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/101 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy máshol bevett szokás gyereket cipelni a munkába, az én házamban nem lesz az, és kész! Nem szeretnék idegen gyerekekre vigyázni, gondot viselni.
2013. jún. 11. 22:08
 74/101 anonim ***** válasza:
22%

Bizony hogy viszünk gyereket a munkahelyre, én is viszem és mások is sokan ahol dolgozom, főleg mikor nincs óvoda-iskola, és nem lehet másképp megoldani.

Kérdező, ébredj már fel, látszik nem jársz dolgozni, fogalmad sincs semmiről!

2013. jún. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/101 anonim ***** válasza:
25%
Vigyázz, mert szerencsétlen gyerek kinézi a képet a drága plazma tévédből, aztán vehetsz másikat :)))
2013. jún. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/101 anonim ***** válasza:
94%

Egy dolgot nem értek:

Miért nem mondtad el neki normál hangnemben, intelligens nő módjára ezt az egészet?

"Ilike, hadd kérjem már meg, hogy legközelebb ne hozza magával a gyereket.Megértem, hogy nincs ki vigyázzon rá, ezért nem gond, ha aznap nem tud jönni takarítani.A gyereknek is jobb ilyenkor feküdni a megszokott lakásban a saját ágyában."

Normál esetben megérti, s örülni fog, hogy megértő vagy.

Rosszabbik esetben megsértődik, de akkor is veszi a lapot.

2013. jún. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/101 A kérdező kommentje:

22:13, feltételezem, te nem takarítónő vagy. Egy iroda és egy munkáltató háza közt azért elég nagy a különbség, habár én irodába sem vinném a gyereket, mert szerintem bunkóság, neveletlenség. De akárhogy is van a nagyvilágban, az én házamban nem fognak idegen gyerekek járni kelni, akármilyen tendenciák is uralkodnak manapság. Érdekes módon jópár takarítónőm volt már, de egy sem hozta a gyereket. Nehogy már a takarítónő szabja meg a feltételeket.


Amúgy belátom, kissé későn kapcsoltam, de enyhén le voltam döbbenve. Legközelebb - ha történik ilyen - már nem fogom annyiban hagyni a dolgot.

2013. jún. 11. 22:20
 78/101 anonim ***** válasza:
31%

Kérdező, nagyképű vagy!!!

Szerinted bunkó és neveletlen, aki beviszi akár egy irodába a gyerekét, csak azért mert rá van szorulva???

Remélem egyszer megtudod te is milyen az amikor nincs semmiféle segítséged!

Érdekes, hogy mindig a pénzes emberek a sz@rrágok, a szegény az előbb segít a másikon! Egyebet nem szajkózol, mint a te házad, a te tévéd...kend a hajadra ha attól boldog vagy:)

2013. jún. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/101 anonim ***** válasza:
67%

74: "Kérdező, ébredj már fel, látszik nem jársz dolgozni, fogalmad sincs semmiről!"


Én dolgozom, nem takarítónő vagyok, de ha bármelyikünk is a beteg gyerekkel állítana be az irodába amelyik ott üldögél, közben köhög jobbra balra, másnap már be se kellene jönnünk. Az egészséges gyerekeket se hurcolásszuk be, néha-néha bejönnek a GYED-es anyukák babát mutogatni, de ennyi.

2013. jún. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/101 A kérdező kommentje:
Azért azt megnézném, melyikőtök engedne be beteg gyereket a házába, úgy, hogy átvitt értelemben még fizet is érte. Egyébként nem tudom, mit kell itt személyeskednetek, nem is ismertek engem, képzeljétek, gyerekkoromban megtanultam, mi az a nélkülözés. De a szegénység sem akadályozta meg a szüleimet abban, hogy jó modorra tanítsanak. Apám látástól vakulásig dolgozott, nekem kelett ellátni a háztartást meg testvéreim nyolc-kilenc évesen, de egyszer, ismétlem egyszer sem volt olyan, hogy bármelyik testvéremet vagy engem magával vitt volna dolgozni.
2013. jún. 11. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!