Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem szerint bunkóság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem szerint bunkóság lenne szólni neki, szerintem meg ez még kedves reakció. Most kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Felvettem egy új takarítónőt. Igazából elég jó dolga van nálunk, mert jóval több fizetést kap, mint az átlag takarítónői fizu, kedves is vagyok vele, nem házsártoskodom. Viszont ma elhozta a BETEG lányát is. Mármint amíg ő takarított, addig a lánya a mi házunkban volt, tévézett, utána meg is kellett ebédeltetnem, pedig nem terveztem főzni, a gyerekek mind az isiben, oviban ebédeltek. Meg kissé zavart is a jelenléte, hát könyörgöm, mégis vadidegen, meg még a munkában is hátráltatta az anyját. Arról nem is beszélve, hogy azért nem ment iskolűba, mert beteg volt, hát azért az már... Én arra gondoltam, szóvá teszem ezt a takarítónőnek, persze udvariasan, mert ilyet akkor sem illik csinálni. Férjem szerint ne szóljak, mert bunkóság, és amúgy sem olyan nagy ügy ez. Szerintem meg az. Most akkor kinek van igaza?

2013. jún. 11. 18:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/101 anonim ***** válasza:
71%
lemondani, telefonálni... nem értitek, nem merte, mert ilyen a főnöke, amilyen.
2013. jún. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/101 anonim ***** válasza:
38%

Kedves kérdezõ én a helyedben örülnék, hogy meg tudtad kinálni a beteg gyermeket egy tányér meleg étellel.

Ki tudja lehet nem jut neki mindennap egy meleg házi készitésü étel.

Egyébként azt is megtehetted volna, hogy hazaküldöd, de te nem tetted, inkább megeteted, inkább erre gondolj, hogy jót tettél,a többi mérget, meg felejtsd el.

2013. jún. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/101 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, komolyan megjelenik tanácsként, hogy tartson mosolyszünetet?

Kérdező: asszertivitás!!! Legközelebb ha jön, ülj le vele, és szépen egyenesen mondd meg, mi a bajod, és hogy szeretnéd, ha a jövőben megoldaná a lánya felügyeletét, amíg hozzátok megy takarítani.

Az ebédeltetést viszont ne hozd fel. Nem ő kérte, te saját magadtól kitaláltad, hogy főzöl a lánynak. Hidd el, teljesen nyugodtan megkínálhattad volna nápolyival is, sőt akkor se lett volna gond, ha egyáltalán semmit nem adsz neki. Szóval ebből a szempontból magadra vess.

2013. jún. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/101 A kérdező kommentje:

Gyerek kb tíz éves.

Én amúgy kérdeztem, hogy ha beteg a gyerek, mégis minek jött, de csak legyintett, hogy á, nem olyan beteg. Lázas az valóban nem volt, de rosszul nézett ki, bágyadt volt, köhögött, prüszkölt, nekem kellett gyógyszert adnom.

2013. jún. 11. 19:12
 35/101 anonim ***** válasza:
69%

19.11 honnan tudod hogy nem merte???ismered vagy mi???

a kérdező csak szóvá akarta tenni,nem a sárga földig lehordani!!!

2013. jún. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/101 anonim ***** válasza:
70%

19:12-esnek ebben teljesen igaza van,biztos nem mondta neked,hogy főzzél!


Te előadtad a nagy gondoskodó jóságosat,aki a beteg gyereknek meleg ebédet főz és most hozzánk jössz a háta mögött kavarni.

2013. jún. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/101 A kérdező kommentje:
Amúgy azért a takarítónő nem mélyszegény, úgy élnek, mint egy átlagember, még kocsijuk is van. Nem kéne itt drámázni, hogy lehet, hogy nem jut neki meleg étel, stb. Férje nem keres olyan rosszul, van bőven kaja meg lakás is.
2013. jún. 11. 19:15
 38/101 anonim ***** válasza:
23%
19.14: ha nem küldte haza a beteg gyerekkel, akkor vajon milyen főnök??? Nyilván ezt azért tudja róla a takarítónő. HA olyan lenne, akit fel lehet hívni azzal, hogy beteg a gyerek, maradnék otthon, az a főnök már az ajtóból visszafordította volna, hogy nem kell ma dolgozni.
2013. jún. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/101 A kérdező kommentje:
Inkább fölhívom anyósom vagy anyám, majd ő ad tanácsot. Úgy látom, itt eléggé megoszlanak a vélemények.
2013. jún. 11. 19:19
 40/101 anonim ***** válasza:
68%
te nem vagy 100-as.komolyan mondom.nem is ismered őket..
2013. jún. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!