Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem szerint bunkóság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem szerint bunkóság lenne szólni neki, szerintem meg ez még kedves reakció. Most kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Felvettem egy új takarítónőt. Igazából elég jó dolga van nálunk, mert jóval több fizetést kap, mint az átlag takarítónői fizu, kedves is vagyok vele, nem házsártoskodom. Viszont ma elhozta a BETEG lányát is. Mármint amíg ő takarított, addig a lánya a mi házunkban volt, tévézett, utána meg is kellett ebédeltetnem, pedig nem terveztem főzni, a gyerekek mind az isiben, oviban ebédeltek. Meg kissé zavart is a jelenléte, hát könyörgöm, mégis vadidegen, meg még a munkában is hátráltatta az anyját. Arról nem is beszélve, hogy azért nem ment iskolűba, mert beteg volt, hát azért az már... Én arra gondoltam, szóvá teszem ezt a takarítónőnek, persze udvariasan, mert ilyet akkor sem illik csinálni. Férjem szerint ne szóljak, mert bunkóság, és amúgy sem olyan nagy ügy ez. Szerintem meg az. Most akkor kinek van igaza?

2013. jún. 11. 18:35
 51/101 A kérdező kommentje:

Szerintem három gyerek után nem kell orvosi papír ahhoz, hogy beteg gyereknek köptetőt meg egy fél algopirint adjak.

A kajás helyzet meg a következő volt: a kislány folyamatosan mondogatta, hogy anya, éhes vagyok, anyja meg sem hallotta, azt meg csak nem színlelhetem, hogy én sem hallottam meg. Meg most szegény gyerek ne a hülye anyja miatt éhezzen.

2013. jún. 11. 19:45
 52/101 anonim ***** válasza:
49%

Amiért értékeltem, hogy jóindulatu a kérdezõ,hogy adott egy tányér melegételt, ezért lepontoztatok?

Akkor mégiscsak éhes volt a gyerek, de nem is kellett volna neked sem megkinálnod, minek,ha felhánytorgatod!

Lehet lepontozni, mert ugy látszik csak, ha neked adunk igazat,akkor megy a felpontozás. Küldd el a francba a sunyiját,majd jön helyette másik!

2013. jún. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/101 anonim ***** válasza:
45%

"a kislány folyamatosan mondogatta, hogy anya, éhes vagyok, anyja meg sem hallotta"

A helyzet pofonegyszerű kezelése, ha odamész a takarítónőhöz és szólsz neki, hogy biztos nem hallotta meg, de a kislánya éhes. Ennyi. Ez miért olyan bonyolult? Jó, persze a takarítónő számára megalázó helyzet, de ő tehet róla. Az meg nem a te problémád.

2013. jún. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/101 anonim ***** válasza:
60%
19:56-os mindketten sunyik voltak,sunyi volt a takarítónő,hogy nem tájékoztatta a dologról,de sunyi a kérdező is,ha így viselkedett,most pedig felhánytorgatja.
2013. jún. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/101 anonim válasza:
91%

Takaritokent dolozom,bár külföldön.A legtöbb munkahelyre nem lehet

gyereket vinni,vagy a Fonok miatt,vagy pedig biztonsági okokból.

Néhany hely azonban iskola szünetekben elnézőbb és néha a gyerek

megnézheti,hogy apa anya hol dolgozik.

Itt azonban erről szó sem volt.

Nem kell felhozni a kaját,gyógyszert stb viszont azt igenis kell neki

mondani,hogy mielőtt hozna a gyereket kérdezzen meg telefonon, hogy

megengeded-e ,hogy elhozza.

Ha az engedélyes nélkül hozna el legközelebb akkor küld őket haza

az ajtodbol,mivel ez egy munkahely és TE VAGY A FONOK.

Csendben megjegyzem engem hajitannak ha ég ilyen akciót megengednek magamnak.

2013. jún. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/101 anonim ***** válasza:
76%

Kedves kerdezo, neked van igazad, hogy ilyet nem csinalhat a takaritono. Ha ez egyszeri eset, akkor inkabb ne szolj, ha viszont tobbszori, valj meg tole.

Akik pedig beszoltak amiatt, hogy takaritonod van, azok irigylik toled, mosolyogj rajtuk ;)

2013. jún. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/101 anonim ***** válasza:
37%

Kedves kérdező, hiába fényezed most már magad, nem hiszem el, amit írsz. Mióta megkaptad az első neked nem tetsző választ, csak a nőt próbálod lejáratni, magadat fényezni.


és mielőtt kapok: nekem is van takarítónőm. Tolószékből nehéz takarítani.

2013. jún. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/101 anonim ***** válasza:
71%
Márpedig nekem se tetszett volna,hogy a megkérdezésem nélkül hozta el a lányát,meg hogy még nekem kellett volna rá főzni. Nem jóléti szolgálat vagy,hogy még kajával is ellásd azon felül,hogy fizetést kap tőled,még ha csak a lányáról is van szó. Ő egy alkalmazott,nem pedig egy segítő családtag. Tudni kéne,hol a helye.
2013. jún. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/101 anonim ***** válasza:
25%

Ha munkaadó és munkavállaló szemszögéből nézzük a helyzetet, akkor mindenképpen kellett volna a takarítónőnek engedélyt kérnie előre, szólnia a problémáról, majd megbeszélni a lehetséges megoldást.

Viszont ha úgy nézzük, hogy adott egy nő, aki mindenképpen szeretne dolgozni, de adódott egy probléma, amit nem tudott másképpen megoldani, mint hogy magával vigye a beteg gyereket, mert a pénz kell neki, úgy nem biztos,hogy ilyen szigorú lennék vele. Nyilván nem volt tőle egy pozitív lépés, de ha eddig nem fordult még elő ilyen, és tisztességesen végzi a munkáját, akkor nem csinálnék belőle nagy ügyet, esetleg megemlíteném neki, hogy 1x oké, megoldottátok a dolgot, de legközelebb találjon más megoldást és szóljon előre.

2013. jún. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/101 anonim ***** válasza:
26%

14-es, 16-os igazatok van, ugyanez a válaszom nekem is!

Kérdező, unatkozó "úriasszony", jó dolgában már nem tudja mit tegyen, el sem tudja képzelni, milyen az, amikor egy gyereket kell magaddal rángass dolgozni, mert más lehetőséged nincs! Ha tudnád, milyen sokan csinálják ezt...és nem nagyon szokták ezt szóvá tenni, mivel ez bevett szokás!

Kérdező, örülj, hogy neked nem kell beteg gyereket magaddal vidd, ha dolgozni mész! És gondolom, nem volt olyan nagyon beteg, ha nagyon lázas, hányós, gondolom el sem indult volna a gyerekkel otthonról!

2013. jún. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!