Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Újabb Jehova tanúja kérdés:...

Újabb Jehova tanúja kérdés: Hogyan szabadulhatnék meg tőlük?

Figyelt kérdés

Egyetlen egyszer álltam velük szóba, tudom, hogy nem lett volna szabad, de még nem volt tapasztalatom ilyen téren, így elkövettem ezt a hibát. Azóta minden hónapban 2-szer vagy 3-szor jönnek és folyamatosan zaklatnak, ha nem nyitók ajtót akkor leülnek a lakás előtti székbe (társasház sarki részlegében van a lakásunk és előtte van egy kis asztal meg egy szék) és ott ülnek 1 órát vagy akár többet és esznek. Kimondhatatlanul zavar. Nem idősek és egyre többen jönnek, volt már olyan, hogy 3-an is jöttek, gyerekkel.

Tényleg csak az az egyetlen megoldás van ha csúnyán elküldöm őket? Sajnálom, hogy ezt kell mondjam de rühellem őket. Már 5 hónapja megy így.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskri..


Teljes egészében megértem a kérdezőt, de gondolom még rengetegen vagyunk ilyen helyzetben.



2012. aug. 29. 15:14
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/103 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom, itt is többeknek túl sok felesleges szabadideje van a parttalan vitákra és egymás melletti elbeszélésekre. :-)

Ha valódi neverending storyt akartok, és mami ökörségeit is ennyire bírjátok, akkor tessék, olvasgassátok őket:

[link]


Én speciel rendszeresen kiakadtam tőle, úgyhogy a válaszaira többnyire már olvasatlanul megy a piros. Az idiótaságai közül az egyik első, amit egy kérdezőnek írt 2011. 12. 28-án, és amitől többen majdnem belevertük a fejünket a monitorba:

"mami válasza:

Örülj neki, hogy német tanítás van, mert az unokáim utálják az angolt. Az angol az egyik leghülyébb, primitív nyelv én is utálom.10 fogalomra egy szót használ és találja ki a gyerek mit is kell akkor használnia. Pl. nem ismeri azt a szót dzsem. Ő azt mondja remegős lekvár."

Itt találjátok az eredetit, a 45-ös szám alatt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__2..


És azóta is, azaz közel egy éve - némi kihagyással, hála a jó Istennek - naphosszat a Gyakorikérdéseken lóg, és irkálja a sületlenségeit. Pedig állítása szerint 70 éves, és ő neveli a két unokáját. Ha ez véletlenül igaz, akkor csak őszintén sajnálni tudom szerencsétlen kölyköket. De szerény véleményem szerint szó nincs itt semmiféle unokákról, mert azokkal foglalkozni is kellene: mosni, vasalni, főzni rájuk, sütit sütni nekik, takarítani utánuk, segíteni leckét írni, mesélni nekik, sétálni és kirándulni vinni őket, szóval úgy egyáltalán foglalkozni velük. Mami csak egy unatkozó öregasszony, aki hasznos válaszok írása helyett inadekvát szövegekkel trollkodik bele egy csomó kérdésbe, vitákat szít, és leordít másokat, mert ő olyan qrva okosnak és tapasztaltnak hiszi magát, és nem tűri az ellenvéleményeket.

Még ha csak az Ezotéria rovatban dühöngene, az elmenne, mert ott nem lóg ki a sorból a sok idióta közül. De a Vallásban, a Politikában stb. igencsak döntögeti a negatív rekordot.


Hogy a kérdezőnek is válaszoljak: Udvariasan, finoman rázd le őket. Ha nem értenek a szép szóból, akkor legyél velük határozott, kemény. A lépcsőházból meg a szomszédokkal összefogva vágjátok ki őket, semmi joguk nincs ott ücsörögni és enni. Nem érdemes teológiai vitába bonyolódni velük, mert hatalmas mértékben szemellenzősek. Ha érdekelnek a hamis tanításaik, ezen az oldalon rengeteget találsz, korrekt cáfolatokkal együtt:

[link]

A blog célkitűzése szerint Jehova Tanúi tévtanításaival, titkaival, családjaik életével és tapasztalataikkal foglalkozik, válaszokat nyújt a kérdéseikre, továbbá segítséget nyújt a kiszabadulásukhoz.

2012. okt. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/103 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Mami!


Mikor jönnek az eredeti gondolataid? Nagyon várom őket!

2012. okt. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/103 anonim ***** válasza:
100%

"Hiszek egy mindenhatóban, Jozsuében létezésben de Jehvében nem."


Héberül Jézus név eredetije ashkenazi dialektusban Jozsué.


Krisztosz/Krisztus pedig megváltó. Na ezt meg ne emlegesd nekik, ha jót akarsz magadnak!

2015. szept. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!