Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ha valaki megölt egy macskát...

Ha valaki megölt egy macskát azért fel lehet jelenteni?

Figyelt kérdés
Ha valaki megölt egy macskát (jelen esetben az én macskámat) azert fel lehet jelenteni? És ha igen milyen büntetést kaphat? Előre is köszönöm a válaszokat.

2019. aug. 28. 10:56
1 2 3 4 5 6
 21/59 A kérdező kommentje:
12:09 sokat csavargott és szerinted nem próbáltam bent tartani? Ha ki akart menni egészen addig nyávogott amig ki nem lett engedve.volt hogy a konyha ablakon ugrott ki, és mielott ebbe is belekotnel.kb 1.5 meter magasan van az ablak
2019. aug. 28. 12:12
 22/59 anonim ***** válasza:
81%

"akkor ezek szerint szerinted az normális ha bemegy egy macska a hazadba hogy agyonvered? Mert ha igen akkor nagyon nagy baj van a mai vilaggal."


Hol írtam, hogy normális??? Annyit írtam, hogy te vagy a hibás, mert a te felelősséged KERTEN belül tartani. Én imádom a macskákat, de sok embernek a töke ki van vele, hogy idegen macskák körbe hugyozzák a házát, alomnak használják a gyerek homokozóját meg hasonló dolgok. Nem mindenki allatbarat, ezt fel kéne fogni sajnos. Nem tudsz védekezni ilyen emberek ellen, csak azzal, hogy megelőzöd a bajt. De látom sötét vagy felfogni

2019. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
100%
Volt ivartalanítva? Az ablak problémára itt a megoldás : [link]
2019. aug. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 A kérdező kommentje:
12:10 kiskoratól ilyen volt hogy allandoan kint akart lenni hiaba probaltam bezarni..a fogalalkozasra pedig annyit hogy mikor mikor epp nem csavargott minden percemet vele toltottem..
2019. aug. 28. 12:15
 25/59 A kérdező kommentje:
Igen ivartalanitva volt.. es nem tudom mit kellett volna tegyek mikor atugrik a 2 meter magas keritesen a szomszedhoz ugorjak utana?
2019. aug. 28. 12:17
 26/59 A kérdező kommentje:
12:13 nem tudom felfogni hogy vannak ilyen emberek...mert pl en sem vagyok odaig a galamboktol sot kifejezetten idegesit mikor ossze vissza szarjak az autot de nem fogom kitekerni a nyakukat ha az udvaron vannak.
2019. aug. 28. 12:19
 27/59 anonim ***** válasza:
75%

Macska biztos kerítésről hallottál már?

Képzeld ha normálisan megcsinálod a kerítést nem tud átmenni sehova.

2019. aug. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 A kérdező kommentje:
12:20 gondolom a fakat is ki kellene vagni az udvarrol es a haztetot is lebontani..mert akarmelyikrol at tudott ugrani a keritesre.
2019. aug. 28. 12:21
 29/59 anonim ***** válasza:
67%

Mellesleg 2 macskát tartok kertes házban, ha nyitva hagyom az ajtot akkor sem mennek ki.

Érdekes mi?

2019. aug. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 A kérdező kommentje:
Egyebkent egy egyszeru kerdes volt hogy ha estleg errol lenne szo hogy megolte valamelyik a rendorseg tenne e valamit.
2019. aug. 28. 12:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!