Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Miért lőtték ki a támadó kutyát?

Miért lőtték ki a támadó kutyát?

Figyelt kérdés

Csak erős idegzetűek nézzék meg!!


[link]


Az elején sikeresen visszatartják a németjuhászt, ami utána megnyugszik és tovább sétál a parkban. A közvetlen közelben elkerített helyen játszanak a gyerekek. A kutya rájuk sem néz, nem feléjük megy, meg amúgy sem tudna berontani közéjük. Ezek után a rendőrök fogják és kilövik. De miért?


A cikkben az olvasható, hogy fennállt a támadás veszélye. Hol? Milyen veszély áll fent? A videóban én semmi ilyet nem látok.


Meg amúgy az elején az a támadás az állat részéről... Ilyet napi szinten lehet látni egy őrző-védő tanfolyamon. Én értem, hogy megijedt a polgár, de a kutya hozzá sem ért, mert sikerült lefogniuk.



2021. máj. 4. 16:08
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
84%

Ajánlom, hogy írd be Google-be, hogy "dog attack children". Kíváncsi vagyok az után is így védenél-e egy olyan kutyát, ami igazoltan harap és támad.


Vagy ha lusta vagy, tessék:


[link]

2021. máj. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 A kérdező kommentje:
A kérdésben nem ilyen szintű támadásról van szó. Gondolom el sem olvastad csak böfögöd a hülyeségeidet, mert jó érzés lehülyézni a másikat, igaz?
2021. máj. 7. 16:12
 13/65 anonim ***** válasza:
79%

#12


Remélem a gyereked majd pár évesen arconharapja egy kutya. Akkor talán elszáll a rózsaszín felhő...

2021. máj. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
82%

"A kérdésben nem ilyen szintű támadásról van szó. Gondolom el sem olvastad csak böfögöd a hülyeségeidet, mert jó érzés lehülyézni a másikat, igaz?"


Te nagyon egyszerű, KETTŐ embert megharapott a kutya, mi az hogy nem ilyen szintű támadásról van szó? Mennyi embert kell megharapni ahhoz, hogy jogos legyen a fegyverhasználat? Tizet? Százat? Ezret?


Az állatvédelem távolról sem azt jelenti, hogy emberi életek elé helyezel egy megvadult kutyát.

2021. máj. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
87%
Végső esetben a kutya is egy állat, nem kéne szenté magasztalni. A menhelyek így is tele vannak örökbe adhatatlan kutyákkal, jól tették hogy kilőtték ezt az agresszív, veszélyes csavargót.
2021. máj. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
6%

Ez egy helytelen cselekedet volt. Először is inditványozni kéne,hogy minden fegyvert hordható személynek altató lövedékeket is kötelezően magánál kell tartania és ilyen helyzetekben, azokat alkalmaznia.

A kutya harapással tud védekezni,ha feldúlva érzi magát vagy védekeznie kell, a menekülésen kívül ez az egyetlen megoldása. Mert igen az állatoknak is vannak érzéseik,rossz berögződéseik, amiken segíteni kell. Ráadásul ki tudja,hány gyereknek okoztak traumát,ezzel a borzasztó és meggondolatlan gyilkossággal. Engem is harapott már meg kutya kicsiként, de ha megölték volna tuti neki rontok még a rendőrnek is. :D

2021. máj. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
83%

"Ez egy helytelen cselekedet volt. Először is inditványozni kéne,hogy minden fegyvert hordható személynek altató lövedékeket is kötelezően magánál kell tartania és ilyen helyzetekben, azokat alkalmaznia."


Remélem ez csak vicc :D

2021. máj. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
77%
17-es, a 16-os bizonyára nem tudja mi a különbség a két lövedék között. Azon kívül hogy egyik öl, a másik altat.
2021. máj. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
80%

#16


Valami pincsikutya harapott lábon? XD

Még oviban szerzett az egyik csoporttársam egy kutyaharapást. A félkör alakú heg a szája szélétől az órráig még most huszonévesen is látszik.

2021. máj. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
7%

17. Miért lenne vicc? Te erkölcsösnek tartod egy védekező állat megölését?

18. De,tudom mi a különbség és ami altat az nem öl.

19. Miért számít a kutya fajtája? Ha talán pincsi lett volna ott a németjuhász helyett nem ölték volna meg?


Komolyan mi van itt az emberekkel, olyan alapvető érzelembeli dolgok hiányát látom, hogy az hihetetlen.

2021. máj. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!