Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Miért lőtték ki a támadó kutyát?

Miért lőtték ki a támadó kutyát?

Figyelt kérdés

Csak erős idegzetűek nézzék meg!!


[link]


Az elején sikeresen visszatartják a németjuhászt, ami utána megnyugszik és tovább sétál a parkban. A közvetlen közelben elkerített helyen játszanak a gyerekek. A kutya rájuk sem néz, nem feléjük megy, meg amúgy sem tudna berontani közéjük. Ezek után a rendőrök fogják és kilövik. De miért?


A cikkben az olvasható, hogy fennállt a támadás veszélye. Hol? Milyen veszély áll fent? A videóban én semmi ilyet nem látok.


Meg amúgy az elején az a támadás az állat részéről... Ilyet napi szinten lehet látni egy őrző-védő tanfolyamon. Én értem, hogy megijedt a polgár, de a kutya hozzá sem ért, mert sikerült lefogniuk.



2021. máj. 4. 16:08
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
0%

Egy parkban játszódott le a jelenet, nyilván egy ilyen helyen nincs pórázon és vagy szájkosárban a kutya, de tudod még egy igen jól nevelt állat is, védekezni fog,ha bántja valaki vagy megijed.


Nem gond,de tudd,hogy érzelmileg is fel kell nőni az állattartáshoz. :)

2021. máj. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
77%

lol

véletlenül sem játszótér.

még a videó elején lehet, hogy felnőtt gyurmázógépek vannak, de a végén a jobb alsó sarokban egyértelmű. hogy gyerekjátékok (pl csúszda) vannak.


gondolom a büdös gyerekeknek semmi keresnivalója sincs egy játszótéren.

2021. máj. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
13%
Lol és az a játszótér nem egy parkban van?
2021. máj. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
89%

Tök mindegy hol volt, rengeteg parkba be sem lehet vinni kutyát, nemhogy póráz nélkül elengedni.

Egyébként meg egy troll vagy, remélem ha látsz egy megvadult kutyát, majd beledugod a fejedet a szájába, nehogy lelőjjék.

2021. máj. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
0%
De kutya nem megvadult,védekezett. 2 nála sokkal nagyobb és erősebb ember mászott rá,szép hogy megharapja a rendőrt. A gyerek "támadása",milyen érdekes nem lett felvéve vagy lehet valamiért ki lett vágva. :)
2021. máj. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
77%

Ne becsüljétek alá milyen kárt tud okozni egy nagytestű kutya. Ha megkapja egy gyerek arcát, az élete végéig elcsúfíthatja.


Mégis milyen elképzeléseitek vannak gonosz gyerekekről, akik a játszótéren német juhászokat kínoznak? Elég "provokáció" egy megvadult dögnek ha egy gyerek megpróbálja megsimogatni.

2021. máj. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
9%
Nem tudom,hogy kinek mit tanítottak, de a gazda engedélye nélkül ne akarj megsimogatni egy kutyát se! Ha meg felé nyúlsz, viseld a reakciót. 3 éves koromban már tudtam és egyszer kétszer meg is bántam,hogy nem hallgattam a tanácsra,de sosem hibáztattam az állatot,mivel én nem vettem figyelembe a jelzéseit.:D
2021. máj. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
39%

Amelyik kutya vad azt takarítsd el a forgalmas helyekről.Ne vidd a dögöd olyan helyre ahol bárkiben kárt tehet és akkor nem fogják lelőni,elaltatni amiért megharapott valami.

Ha már megnevelni nincs sem esze,sem a kutya iskolába elmenni nem hajlandó időben AZ legyen aki viseli a következményt.Vagyis..nem is kell,hogy viselje.Így jár mindenki aki nem figyel oda a kutyájára.Egy sima kis parkos túrán lelőtték.Legyen jó példa,hogy miért kell felelősséggel viselni az állattartás nehézségeit ês miért kell szakemberhez menni,ha hülye vagy a kutya neveléshez.Bár tudom a legbalgább ember kiáltja magát mindig a legokosabbnak a saját "praktikáival",'nem szorul segítsége' ..:D

2021. máj. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
0%

És tulajdonképpen két kulcsszó is benne van.

1. Nincs előzmény. (Meg sem említem, hogy,aki mindenféle körülmény nélkül el tud fogadni egy gyilkosságot, milyen ember lehet,úgy,hogy a média, főleg nem az orosz,nem tartozik a megbízható hírportálok közé,na még ha állatokról van szó.)

2. Miért a kutyán csattan az ostor a felelőtlen gazda helyett? :/


Tulajdonképpen te azt próbálod érvényesíteni,hogy teljesen mindegy, hogy ki mit csinál,egy kutyával az következmények nélkül jár,de ha az állat cserébe megharap,akkor már minden indok megvan a lövésre? :D Ejnye ez a mentalitás nem ebbe a kategóriába való.

2021. máj. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
62%
Jól tették, egy kiszámíthatatlan agresszív állattal kevesebb.
2021. máj. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!