Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit tegyek, ha a bátyám...

Mit tegyek, ha a bátyám állatkínzó? Ez már annak számít? 19F

Figyelt kérdés

Van 5 hullámos papagájunk, egy röpdében tartjuk őket, nagyon szeretem őket, kb csak én gondoskodom róluk.

A bátyám jelenleg velünk él, és semmibe veszi őket mint állatokat, ezt úgy értem, hogy olyanokat mond rájuk, hogy nagyon buták, dobjam ki őket stb.

Van egy Jack Russelünk is, és időnként pl amikor nem vagyok otthon kiengedi az egyiket, hogy a kutya "vadásszon rá", de volt hogy konkrétan megfogta vagy odaadta a kutyának, akkor szerencsére otthon voltam így nem esett baja.. de nagyon félek hogy megismétlődik.

Rá szóltam már 100x de nem érdekli.



2021. okt. 1. 16:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2021. okt. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
61%

"A bátyám jelenleg velünk él"

Pontosan hol? Szülőknél, vagy van saját házad és befogadtad egy időre? Ha befogadtad, akkor ideje kitenni a szűrét. Ez konkrét állatkínzás.

2021. okt. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
84%
Verd össze nyugodtan, ha életed hátra levő részében a sitten akarsz rohadni...Bíztassátok csak a hülyeségre.
2021. okt. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
56%

Add oda valakinek a madarakat.

Nem tudsz vele mit csinálni,alighanem van valami defektje.Most az,hogy arra bíztassátok verje meg mit old meg? Az ég szerelmére az is lehet,hogy a kérdező jönne ki belőle rosszul,vagy bosszúból ameddig nincs ott kinyírná a madarakat.Leges legrosszabb esetben egymást ölik majd kicseszett madarakért cserébe,ez se vezet sehová,nem tudhatjuk,hogy nem-e valamilyen elmebajos a bátyja..


Nem mindenkinek való állat.Ha a házban van olyan családtag akinek ennyire nem,és ártani képes nekik akkor ott nincs helye az állatnak!

Majd lesz madarad,ha nem laktok együtt,addig jobb mindenkinek,ha nincs madár.

Anyád-apád aki rászólhatna?

2021. okt. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%

"Bíztassátok?!" Mi van már ezzel a telefonnal is,valami vidéki nyelvdefektes paraszt szálta meg,hogy erre javít ki?

Bíztatjátok***

2021. okt. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
21%

Megtarthatja,de mire megy vele,ha kínozza őket? És ha egyszer már nem a kutyának fogja adni,hanem felboncolja mert az jut eszébe?

Megverheted,feljelentheted az ilyet,de attól még nem lesz normális.

2021. okt. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
Ha "jelenleg" együtt él a kérdező és a bátyja, akkor tán nem kéne együtt élniük. Miért is kéne a kérdezőnek a saját állataitól megszabadulnia, csak azért, mert vagy egy állatkínzó bátyja, aki jelenleg ott él, ahol a kérdező? Ez most olyan, mintha egyedül élnék a kutyámmal, befogadnám tesómat egy időre. Lenne egy kutyám és tesóm kínozná. Kinek kell mennie, tesómnak, vagy a kutyámnak?! Állatkínzó és élvezi is. Szerintem nem kérdés...
2021. okt. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
Ja,mert esélyes,hogy 19 évesen külön laknak nem szülőkkel,ha annyira zavarná megoldotta volna rég,hogy külön lakjon...🤣
2021. okt. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
#20 Ha a szülőkkel lakik a kérdező, és vissza költözött a bátyja (mivel úgy szól a kérdés, hogy "jelenleg velünk él"), akkor sem a kérdezőnek kell megszabadulnia a madaraktól. Inkább a testvérétől kéne megszabadulnia. Nem poén, mert aki az állatokkal szórakozik, attól az emberek bántalmazása sem áll messze.
2021. okt. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

A szüleitek hol vannak....? Vagy tőlük tanulta?

Ne legyen egyedül hagyva az állatokkal. Küldjétek el dolgozni vagy egyetemre, lehetőleg jó messzire.

2021. okt. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!