Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Aki a vadászatot brutális és...

Aki a vadászatot brutális és elfogadhatatlan dolognak tartja, elmondaná, hogy miért?

Figyelt kérdés
Értem én, lényegében az az állat meghal. De a vadászok nem agyba főbe lövöldöznek, hanem szigorú szabályok betartásával.
2013. júl. 26. 11:36
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
100%

"egyébként a vadászatra igenis szükség van, hogy ne legyen túlszaporodás, így sem lehet már sötétben közlekedni autóval mert egyfolytában ugrálnak át az állatok az úton "


Az mondjuk azért van, mert autópályával keresztbe vágták az Ő környezetüket/élőhelyüket, hogy lehessen kényelmesen autókázni. Te is átmész az autóúton, ha át akarsz jutni a túloldalra, csak te a zebrát használod...

2013. szept. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
0%

igen, persze ez világos, de ha nincs túlszaporulat, nincs annyi vad, nincs annyi baleset

mit gondolsz? miért a vadásztársaság fizeti az autós kárát, ha olyan helyen gázol, ahol nincs vadveszély tábla?

2013. szept. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
91%

" mert az ember is ragadozó, húsevő, tehát benne van a genetikájában, hogy vadászni kell"

Evvel annyi a probléma, hogy az ember mindenevő.

2013. szept. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
0%

persze, mindenevő, és a disznó is mindenevő, mégis ha vérszagot érez, ráront az emberre is

most itt nem kell ilyeneken okoskodni, ti is tudjátok, hogy mit akartam ezzel kifejezni

ha mindenevő, miért vadászott egyáltalán??

miért nem volt neki jó a gyümölcs, a zöldség?

vadászott állatokra is, hogy húst ehessen, szóval nem írtam hülyeséget, nem kell mindenben nagyítóval keresni a hibát

ha csak ilyen egyértelmű dolgokat tudsz írni, akkor kár is fáradoznod

2013. szept. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
56%
És a vadász a tereplovagláson azért lövi ki az anyakanca mellől a csikót vagy épp vak gazdi lába mellől a kutyát,mert ezzel is a vadállományt szabályozza?Ugyan már!
2013. szept. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
nem tudom milyen ihlet vitt rá arra, hogy ezt most ide leírd, de te biztos tudod, hogy mi köze van ennek a leírtakhoz...
2013. szept. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
Mondjuk mert a vadászatról szól a kérdés.Egyik oldalon a pártolók azt bizonyítják,hogy jót tesznek a vadállománynak a vadászattal.Én arra írtam,hogy nem törődnek semmivel,csak lőnek,ennek már köze nincs az állományszabályozáshoz,amiről papolnak.Hála Istennek sokszor hallani a hírekben,hogy egymást is ritkítják.
2013. szept. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:

azért annyira nem hétköznapi, hogy véletlenül kilőnek mást, ne essünk át a ló túloldalára

amúgy meg, jó szándékú emberi lény lehetsz te is, ha örülsz annak, hogy egy ember megöl egy másikat...

2013. szept. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:

"....jó szándékú emberi lény lehetsz te is, ha örülsz annak, hogy egy ember megöl egy másikat..."


Pontosítsunk. Olyan emberek ölik meg egymást, akik örömüket lelik ártatlan lények lesből történő meggyilkolásában.

2013. szept. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:

pontosítsunk: a vadászat nem egyenlő a gyilkolással

ha ezt tényleg így gondolod, akkor elég nagy életfelfogási gondok vannak nálad

és akárhogy is szépíted, így beszélni akármilyen EMBERtársad haláláról, nagyon nagy éretlenségre enged következtetni

2013. szept. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!