Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Szerintetek nem viszik manapsá...

Szerintetek nem viszik manapság túlzásba az állatkínzást?

Figyelt kérdés

Először is, nem tudtam milyen kategorába tegyem a kérdést, ha nem jó elnézést. Szóval, ti ezt már nem érzitek túlzásnak? Jó oké tényleg miért bántják őket meg stb... de az már szánalmas, hogy egy híradót nem tudok megnézni úgy, hogy nem legyen benne 2-3 állatos hír. ( Közben meg a valós problémákról hallgatnak, aminek meg van a valós oka, de az már egy másik téma) Ma láttam ezt a videót:

[link]

ez komoly ez az ember tényleg az éltét kockáztatta egy macskáért? mi van ha meghal? a rokonainak hiába magyarázzák, hogy a cica életben maradt... képzeljétek el: (ne adj Isten) meghal egy közeli ismerősötök mert megmentett egy kisállatot, biztos vigasztalni fog, hogy ezért áldozta fel magát =/ Ráadásul a média ezt követendő példaként állítja be... és még díjat is kapott, miért nem olyan valaki kapott aki ember életet mentett????

ismétlem magam: az indokolatlan állat kínzást én is ellenzem, egy aljas tróger az ilyen, de könyörgöm! ne legyen már fontosabb egy kutya, macska élete mint az emberé!!!


2013. aug. 4. 10:13
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
88%
Annak a kutyának meg a nyúlnak egy szeretetre képes, érzelmileg intelligens embernél lenne a helye.
2013. aug. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 A kérdező kommentje:
rendben gratulálni tudok nektek ma újat tanultam: az emberi élet semmire se való.. fontosabb egy kutya élete :) persze azt a legkönnyebb mondani, hogy nem szeretem az állatokat végül is már 100 éve ismertek, tudjátok ilyen ember vagyok, de még egy normális érvet nem olvastam.. és még mindig nem kaptam választ arra, hogy kockáztatnátok-e az életetek... sőt mit szólnátok, ha az általatok legjobban szeretett ember meghalna egy kis állatért, biztos vigasztalna, büszkék lennétek rájuk!
2013. aug. 4. 11:00
 23/62 anonim ***** válasza:
70%
Na, ettől féltem... Állatot tartasz és kiírsz egy ilyen kérdést. Gratulálok! Akaszd fel magad és mindenki jobban jár.
2013. aug. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 A kérdező kommentje:
áruld már el, hogy honnan a búbánatból veszed, hogy nem szeretem az állatokat, ha tudnál olvasni azt is leírtam, hogy miért kell bántani őket, csak ami nem megy azt nem kell erőltetni.. továbbá még most sem olvastam egy érdemes érvet se, csak azt hogy én egy alja ember vagyok, akinek meg kell halnia, értem, biztos régóta ismerjük egymást
2013. aug. 4. 11:03
 25/62 anonim ***** válasza:
80%
És az ilyenek tartanak állatot... Fantasztikus. Egyébként meg nagyon sajnálom, hogy érzések nélkül kell élned. Nagyon rossz lehet.
2013. aug. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 A kérdező kommentje:

aha, most már szeretni se tudok, értem :( egy nagy gonosz csúnya bácsi vagyok...


Ui: még most se olvastam érveket

2013. aug. 4. 11:06
 27/62 anonim ***** válasza:
65%
"áruld már el, hogy honnan a búbánatból veszed, hogy nem szeretem az állatokat" Inkább öld is meg magad... Semmi keresnivalód itt. Felteszel egy ilyen kérdést és utána megkérdezed, hogy honnan vesszük, hogy nem szereted őket? Aki szereti egy kicsit is az állatokat, az nem kérdez ilyet. Hülye is vagy, gonosz is vagy...Most komolyan, mit foglalod itt a helyet?
2013. aug. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
82%
"áruld már el, hogy honnan a búbánatból veszed, hogy nem szeretem az állatokat" Na, jó, én meg most adtam fel. :D Egy érzelmi-szellemi véglény vagy. Remélem gyerekeid nincsenek, az ilyet nem szabad hagyni szaporodni.
2013. aug. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
71%
A pitbull is állat. Aha, csak éppen kik tenyésztik kifejezetten harcra? Kik vadítják be, hogy támadjon? Talán önmaga saját magát? Nem inkább embernek csúfolt korcsok?...
2013. aug. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 A kérdező kommentje:

mennyi idegen tudja milyen ember vagyok... na mid1


de melyik részét nem értitek? SZERETEM AZ ÁLLATOKAT CSAK NEM VAGYOK OLYAN ELVAKULT MINT TI, NEKEM AZ EMBER ÉLETE EGYSZERŰEN FONTOSABB, SEMMI KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT NEM HALNÉK MEG EGY ÁLLAT MIATT, DE ATTÓL MÉG SZERETEM CSAK NEM ÚGY MINT EGY EMBERT!!!EGY EMBERÉRT MEGHALNÉK, DE EGY ÁLLATÉRT NEM!! várom a további jó kívánságokat, és köszönöm szépen anyukám jól van!

2013. aug. 4. 11:11
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!