Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Szerintetek nem viszik manapsá...

Szerintetek nem viszik manapság túlzásba az állatkínzást?

Figyelt kérdés

Először is, nem tudtam milyen kategorába tegyem a kérdést, ha nem jó elnézést. Szóval, ti ezt már nem érzitek túlzásnak? Jó oké tényleg miért bántják őket meg stb... de az már szánalmas, hogy egy híradót nem tudok megnézni úgy, hogy nem legyen benne 2-3 állatos hír. ( Közben meg a valós problémákról hallgatnak, aminek meg van a valós oka, de az már egy másik téma) Ma láttam ezt a videót:

[link]

ez komoly ez az ember tényleg az éltét kockáztatta egy macskáért? mi van ha meghal? a rokonainak hiába magyarázzák, hogy a cica életben maradt... képzeljétek el: (ne adj Isten) meghal egy közeli ismerősötök mert megmentett egy kisállatot, biztos vigasztalni fog, hogy ezért áldozta fel magát =/ Ráadásul a média ezt követendő példaként állítja be... és még díjat is kapott, miért nem olyan valaki kapott aki ember életet mentett????

ismétlem magam: az indokolatlan állat kínzást én is ellenzem, egy aljas tróger az ilyen, de könyörgöm! ne legyen már fontosabb egy kutya, macska élete mint az emberé!!!


2013. aug. 4. 10:13
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
74%
"áruld már el, hogy honnan a búbánatból veszed, hogy nem szeretem az állatokat" Kész, kiégtem, veled nem érdemes foglalkozni. :D Csak azt a szerencsétlen kutyát meg nyulat add el, engedd szabadon, mittudomén, aztán éljed világodat (ÁLLAT NÉLKÜL!) !
2013. aug. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 A kérdező kommentje:
közben rájöttem: az állatok tényleg fontosabbak, irtsuk ki az embereket és uralkodjanak az állatok :) köszönöm hogy feloldoztátok a lelkem most már én is olyan vagyok mint ti :) teljesen igazatok van :)
2013. aug. 4. 11:14
 33/62 anonim ***** válasza:
89%
Épp ez az, hogy az állatok leszrják az uralkodást. Ha nem lennének emberek, az állatok csak élnének tovább békében.
2013. aug. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
73%
Elég lenne csak a magadfajtákat kiírtani.
2013. aug. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
92%

Sehol sem látok utalást arra a történetben, hogy a cica élete előbbre való lett volna az emberéletnél.A tűzoltó meghallotta és kihozta, ennyi.A tűzoltónak ez a hivatása, hogy mindent ment, ami menthető, amíg csak erejéből telik.Egy állat élete is értékes.

Nyilván azért kapott díjat, mert sok majom van még, aki úgy gondolja, valami rendkívüli dolog embereken kívül még egy kis állatot is külön kimenteni, mivel elvileg akár ott is hagyhatta volna....

Mellesleg megjegyzem, ha a tűzoltó "valami hangot hall", akkor bizony oda kell mennie, mert hasára ütéssel nem állaptíhatja meg, hogy a hang állattól, vagy embertől származik-e.Amit macskanyávogásnak hall, akár kisbaba sírása is lehet.

2013. aug. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
85%

"AZ EMBER ÉLETE EGYSZERŰEN FONTOSABB, SEMMI KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT NEM HALNÉK MEG EGY ÁLLAT MIATT, DE ATTÓL MÉG SZERETEM CSAK NEM ÚGY MINT EGY EMBERT!!!EGY EMBERÉRT MEGHALNÉK, DE EGY ÁLLATÉRT NEM!!"


Viszont a kutya gondolkodás nélkül képes lenne feláldozni az életét a gazdájáért.

Vagy a macska is, volt már rá nem egy példa, hogy a gazdi a kutyája, cicája figyelmeztetésének köszönhette, hogy megmenekült az életveszélytől, vagy az állata megmentette.A macska is beszalad az égő házba is a kicsinyeiért!Sok ember viszont nem, inkább hívja a tűzoltókat.az állat nem gondolkozik a veszélyen, csak teszi, amit a szíve diktál.Nemes lélekre vall, nem gondolod?Ők is megérdemlik tehát az önzetlen segítséget, semmivel sem kevesebb értékűek nálunk.Sőt...

2013. aug. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
73%
nem vagy te egy kicsit bunkó, kérdező? mit gratulálgatsz?? hadd legyen már az embereknek saját elképzelésük egy témáról, te meg legyél oly kegyes és bocsásd meg nekik, ha nem úgy gondolkoznak mint te.
2013. aug. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
86%
Ja és igen, kockáztatnám az életem egy bajba került állatért.Minden esetre az biztos, hogy nem nézném végig apatikusan és tétlenül, hogy pl bennég egy házban,próbálnék minden követ megmozgatni, hogy valahogy kijuttassam úgy, hogy lehetőleg nekem se essen nagyobb bajom.
2013. aug. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem mi a bajod azzal, hogy egy tűzoltó megmentett egy macskát. Az illető tisztában volt a kockázattal, ami valószínűleg nem volt nagy, ezért vállalta. Nem az volt a szitu, hogy vagy az ember vagy a macska hal meg, hanem tisztában volt azzal, hogy képes megmenteni, ezért megtette.
2013. aug. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
91%
Én mellesleg örülök hogy megmentette.Fura, nekem eszembe sem jut ilyenkor azon mérgelődni, hogy a tűzoltó macskát hozott ki a lángok közül és nem embert...
2013. aug. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!