Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ti mit gondoltok a vadászatról?

Mikasa:33 kérdése:

Ti mit gondoltok a vadászatról?

Figyelt kérdés

Szerintem egy undorító dolog,én biztos betiltanám. Nem látom értelmét,hogy vadállatot öljön az ember pusztán kedvtelésből. Csak akkor tudnám elfogadni,ha az ember a túlélés érdekében tenné,és nem lenne más választása. Nem hiszem,hogy ez megfelel sportnak vagy hobbinak.Kíváncsi vagyok a véleményetekre,légyszi csak normális válaszokat írjatok.


17/L



2019. jan. 19. 13:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/85 anonim ***** válasza:
6%

"Ki mocskolódott a kérdezőn kívül?" - Miben is mocskolódott a kérdező? Leírta, hogy szerinte ez undorító dolog, és megkérdezte a véleményeteket.

Cserébe (véleményként) ezt kapta:


"Kérdező, a fotel-állatvédők gondolkodnak csak úgy mint te, akiknek fogalma sincs az állatokról."


"ha a vadászat téma feljön a legtöbb ember iszonyú sötét hozzá."


"a fotelből állatvédősködnek és Sebestyén Bazsika szintén kommentelnek mindent"


Szerinted ezek a meggyőzés és a párbeszéd megfelelő formái?


"A kérdezőnek ott a mentség hogy csak egy tudatlan kisfiú" - A kérdező 17/L, azaz nem kisfiú... Menjél inkább lőni, látom, máshoz úgysincs eszed :)

2019. jan. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/85 anonim ***** válasza:
83%

Kedves kancsal

A kérdező kiscsillag feltette a kérdést, utána kifejtette a nézetét és leírt egy csomó ostobaságot. Arra érkezett a sok válasz.

De te se vagy jobb menj vissza a saját hazádba (india) és ott oszd az észt.

2019. jan. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/85 anonim ***** válasza:
7%

A kérdező feltette a kérdést, majd hozzáfűzte a saját véleményét. Kulturált országban ilyenkor leírják, hogy miért nem helytálló az, amit állít. Ehelyett ti csak hülyéztétek, meg ostobáztátok. Ez a magyar vitakultúra. Nem is csoda, hogy ekkora lepra a hazátok :)


"menj vissza a saját hazádba (india) és ott oszd az észt." - Végtelenül primitív vagy. magyarországon születtem, de semmi pénzért nem mennék vissza abba a leprába. Egyébként, te idióta, neten kommunikálunk, tehát nem kell magyarországon lennem ahhoz, hogy ide írjak. Min változtatna, ha bárhova is elmennék? :D

Néha olvasok vidám híreket, amikor a magyar vadászok egymást lövik szét, mert beb...va lövöldöznek a jampik :D

2019. jan. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/85 anonim ***** válasza:
12%

Én nem vagyok tudatlan kamasz gyerek, 56 éves vagyok.De az biztos, hogy akik imádják a vadászatot, azok eleve alapból szeretnek gyilkolni.Azt meg ne mondja már senki, hogy ők állatszerető, állatvédő emberek.

A vadászok élvezik hajtani, becserkészni majd kegyetlenül halomra lövöldözni a vadat.Vad alatt értem a cuki őzikét, a jámbor nyuszit is.Akik az égvilágon senkinek nem ártottak, maximum annyit, hogy mivel megszülettek, élni szeretnének, amihez hozzátartozik az evés.

Erről a témáról eszembe jut mindig egy idézet, amit nem tudok pontosan, de a lényege:Ha majd az ember kiirtott minden fát, elpusztított minden állatot, akkor majd rájön, hogy a pénz nem ehető.Nem így van fogalmazva, ez a lényege.

Vadgazdálkodás címszó alatt és e mögé bújva öldökölnek, utána tivornyáznak,nagy bulikat szerveznek.

A kutya kilövés nemcsak úgy megy, hogy kóbor kutya!

Tele az internet a gazdája mellől vadászok által kilőtt kutyák eseteivel!

Meg az elpusztult állatok teteme fölözz büszkén pózoló vadászokkal.Nagy érdem is, a védtelen állatot kilőni a saját otthonában.Erre lehet is büszke.

Ismeretségi körömben akad vadász is, meg olyan is aki ilyen véleményen van mint itt ti.

De szerencsére sokkal többen vagyunk azok, akik emberségesen bánnánk az állatokkal, legyen az vadállat akár, és ez azért egy fejlettebb érzelmi állapot.

Kedves kérdező, ne hagyd magad meggyőzni, maradj ilyennek.

2019. jan. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/85 anonim ***** válasza:
79%
Le lett írva. Ha a későbbiekben is igényt tart a megfizethető élelmiszerre ne hisztizzen
2019. jan. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/85 anonim ***** válasza:
87%

LOL kancsal másban a szálkát magadban a gerendát.

Köszönöm, hogy bemutattad magad.

Kiscsillaggal meg a vénemberrel szép triót alakítotok.

De ugye van szakmai tudás mögöttetek és nem csak "érzelmek".

2019. jan. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/85 anonim ***** válasza:
7%
Gondolom abban a vadàszban is hatalmas tudàs volt, aki a nèhàny éves fiàt lőtte le a vad helyett. Aztàn szerencsère magával is vègzett. Mondjuk mèg mindig jobb,ha ezek hullanak :)
2019. jan. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/85 anonim ***** válasza:
90%
Köszönjük agresszív beteg megnyilvánulásod
2019. jan. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/85 anonim ***** válasza:
92%

Na megint mutatod magad.

Én egyszer se inzultáltalak ellenben te állandóan sértegetsz másokat ismeretlenül.

Másik a tavalyi év folyamán konkrétan 1 db vadat lőttem meg kényszerből ugyanis súlyosan sérülten volt hurokcsapdában. Ellenben több mint száz hasonló csapdát szedtem össze. Te kedves hány darabot szedtél össze vagy csak a szád nagy?

2019. jan. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/85 anonim ***** válasza:
94%

"Egyébként a hír valós, nézz utána. Tényleg lelőtte az idióta vadász a gyerekét, és ezek után te engem tartasz betegnek :D"

Igen... Úszóedzők közül meg volt, aki molesztált gyereket. Akkor most minden úszóedző pedofil gyermekmolesztáló...?

Azért mert van néhány ember, akik alkalmatlanak egy hivatásra, legyen az bármi, akár tanítás, akár vadászat, akkor egy egész szakmát már le kell nézni?

Logika...

2019. jan. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!