Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ilyen létezik? Van erre...

Ilyen létezik? Van erre magyarázat? Hát én teljesen sokkot kaptam.

Figyelt kérdés
Ma voltam egy ismerősömnél, aki nem volt otthon, csak a mamája, ő meginvitált, hogy várjam meg az ismerőst. Ülünk, beszélgetünk, és mivel meleg van, nyitva volt a házajtó. Számomra elképesztő, hihetetlen dolog történt. Egy patkány (!!) sétálgatott befelé, az ajtón. Én nagyon félek minden rágcsálótól, felugrottam a székre, amin ültem, és visítottam. A néni még észre sem vette (a nyitott ajtó miatt). hál' Istennek ő is félt, nem tudtam mit csináljak, hát a néni bottal jár, azzal ütögettem oda a dög mellé, és egyszerűen nem reagált!!! Semmit! Csak sétálgatott tovább. Végül a szomszéd jött be, ő intézte ki, de ő is, ahogy beszaladt, h mi történt ott állt 2 lépésre az állat mellett, és nem szaladt el. Mielőtt valaki azt hinné, nem élnek kuplerájban. Vidék, de egy teljesen igényes, nem rég felújított ház. Panaszkodott pont előtte a néni, h arra költözött egy ember, aki bírkákkal foglalkozik, megszaporodtak a rágcsálók. Na, de az én tudomásom szerint, ha ember ilyen közel van hozzájuk, elmenekülnek, mert félnek. Esetleg beteg, v veszett lehetett? Nem létezik, h a bottal 10 centire teljes erőből csapkodtam a földet mellette, és nem félt. Valaki tud erre magyarázatot! Szívesen válaszolok, a történtekről, ha kérdeztek, és kihagytam valamit!
2010. júl. 20. 18:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Én is épp ezt mondom!!! Még, ha esetleg tényleg valakié lehetett volna, a csapkodásomtól akkor is meg kellet volna ijedjen.
2010. júl. 20. 19:55
 12/15 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű. Vidéken szinte minden második házban tesznek ki mérget a rágcsálóknak. Ha megeszi a patkány, még egy darabig él, de kómás lesz és össze-vissza mászkál, nem lát, nem hall, szomjas a vérveszteségtől és vizet keres. Akár napokig is kóvályoghat így míg elpusztul a méregtől. Egy ilyen tévedt be a házba is. A veszettnek látványosan habzik a szája, az feltűnt volna nektek is.
2010. júl. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Igen. Tegnap este beszélgettünk itthon, és mi is erre jutottunk. :)

Köszönöm a válaszokat!

2010. júl. 21. 12:28
 14/15 anonim ***** válasza:

Fuu, en olyat almodtam, hogy egy sarokban ott ul mozdulatlanul egy randa nagy patkany, megkerdeztem sikitva hogy fuuuj ez egy patkany?

aztan ram rontott en meg felebredtem. fuuu borzaszto alom volt

amugy nem felek toluk csak semmilyen kapcsolatba nem szeretnek veluk kerulni

2010. júl. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ha ez nem álom lett volna, és velem történt volna, tuti szívrohamot kapok! Így minimum rémálom...nem mertem volna megmozdulni. :D
2010. júl. 21. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!