Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megbarátkozni a...

Hogyan lehet megbarátkozni a gondolattal, hogy nem lehetnek állataim?

Figyelt kérdés
2020. okt. 18. 21:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
32%
Akkor költözz el, és a saját lakásodban azt csinálsz,amit akarsz. Ennyi.
2020. okt. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
67%

Hogy tudna elköltözni? Egyetemista!

Te hol laktál egyetemista korodban?

Én kollégiumban például.

2020. okt. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A párommal laktam, aki azóta a férjem. És dolgoztunk mindketten, én az egyetem mellett. De amúgy nem ez volt a kérdés, nem kéne elkanyarodni.
2020. okt. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
58%

Nem? Az volt a tanács, hogy költözzön el! Senki sem kanyarodott el!

Az egyetemisták nem a párjukkal laknak, hanem vagy a szüleikkel vagy kollégiumban! És tudod miért? Mert nincs jövedelmük, a többség meg tanulni szeretne nem dolgozni! Nálunk aki dolgozott az sosem tudott semmit

2020. okt. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, más az elmélet, és más a gyakorlat. Én is külön laktam, és munka mellett csináltam két egyetemet. Én is ugyanúgy megtanultam mindent, nehéz egyszerre tanulni és dolgozni, de nem lehetetlen.
2020. okt. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Plusz szerintem csak irigy vagy, hogy nem volt olyan szerencséd, mint másnak. Előző voltam
2020. okt. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem arról van szó, hogy sose lehet állatod! Csak most még nem.

De most nem is tudnál vele olyan sokat foglalkozni!


Szerintem menj el menhelyekre önkénteskedni.

2020. okt. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

16-nak

Te el vagy tévedve, tudod ki irigy arra, aki úgy tanulni, hogy dolgozik is mellette? Mi ebben a szerencse???? Ne játszd már az eszed! Mi úgy tanultunk, hogy nem kellett mellette dolgozni. Nappali!!! Te nem oda jártál, hanem levelezőre meg estire. Na, az olyan is! Mit gondolsz miért nem lehet orvosit elvégezni levelezőn vagy estin?

És te azért voltál albérletben, mert levelezősnek és estisnek nem jár kollégium! Szóval nem kell az észt osztani. Az neked kevés volt a nappalihoz....

2020. okt. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!