Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Csalódtatok már háziállatban?

Csalódtatok már háziállatban?

Figyelt kérdés
Általában emberekben csalódunk, de történt olyan hogy a kedvencetek csalódást okozott nektek bármivel is?

2021. jan. 7. 12:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Állatban nem, de tenyésztőben igen.
2021. jan. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, mint egy emberben, nem. Szerintem a szüleim csalódtak az akvarisztikában. Még kicsik voltunk tesómmal, amikor anyám öccse megajándékozott minket egy akvárium szettel. Halakat persze már mi vettünk bele. Sose volt akváriumunk, a szüleimnek sem gyerekkorukban. Jó ötletnek tűnt, hogy nem kell sétáltatni, viszonylag kicsi a helyigénye, nem zajos, a szomszédokat nem zavarja, nem harap, nem karmol, nem kell miatta korán kelni, és lehet nézegetni. Csak éppen beletört a bicskánk. Voltak üveggömb díszeink, azt az egyik szomszéd gyerek nekigurította az akvárium falának, az pedig megrepedt, az akvárium takarításában sem voltak ismereteink, néhány halat elvesztettünk a konyhai mosogató lefolyóján keresztül.

Persze, most felnőtt fejjel, meg úgy, hogy rengeteg infó van az interneten (akkor még internet sehol nem volt), látom, mennyi hülye hibát vétettünk, de csalódásnak tekinthető, hogy nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket az akvárium gyerekkoromban, hogy egyszerre lesz szép szobadíszünk és háziállatunk is az amúgy is kicsi panel lakásban.

2021. jan. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazából gyanítom én ronthattam el valamit minden igyekezetem ellenére, de az 1 éves kutyám megölné a macskámat, ha hozzáférne. Fogalmam nincs mi a hiba, első naptól fogva szoktattam hozzá, mégis nagyon goromba vele mióta felnőtt.
2021. jan. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, állatban még sosem csalódtam.
2021. jan. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csak kisgyerekként amikor hörcsögöm volt. Unokatsómnak voltak és neki olyan cukik voltak, ki lehetett venni, simogatni. Hát az enyém úgy megharapott az első alkalomml, hogy vérzett is meg sokáig megvolt a helye, szóval nem volt túl sokáig hörcsögöm. De mondom, akkor még ilyen csíra 7-8 éves lehettem.
2021. jan. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!