Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Bikaviadal. Hol vannak ilyenko...

Bikaviadal. Hol vannak ilyenkor az állatvédők?

Figyelt kérdés

Most volt a TV-be hogy már nem gyilkolásszák le "HAGYOMÁNYBÓL"(mert nekik a spanyoloknak ez hagyomány, és "joguk" lenne hozzá) Hanem, most már égő fáklyát kötnek a szarvára, és "futtatják", és bottal dobálják, hogy fusson a bika! És, ez nem gond, mert, nem hal meg az állat, de, ez hagyomány, és z kell a spanyoloknak!!!

Könyörgöm, ilyenkor hol a ......... van a Green Peace, vagy az állatvédők? Miért ne,m mennek ki, és tesznek valamit???!


2010. szept. 23. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos nem tehetnek semmit. Ugyanúgy, hogy a japánok meg vadásszák a bálnákat, és az ellen se tudnak semmit csinálni... :(
2010. szept. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Minden ilyet meg lehetne akadályozni. Csak ott az a rohadt PÉNZ. Az állatvédők sem szentek. Csak ha valami több erőfeszítést igényel akkor könnyebb betömni az emberek száját pénzzel és elfordítani a fejüket. Itt járunk 2010ben. Se ember, se állat nem számít. Nézz körül. Millió ember szenved és olyankor hol vannak az emberjogi szervezetek?

Nem tisztelik az életet.

Az állatvédők majd akkor mennek oda ha nekik akkor éppen az áll érdekükben, hogy erre a szemétségre koncentrálódjon a világ figyelme.

:(

2010. szept. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Winner of Royal Hill ***** válasza:
19%

Jajj,ugyan már.

Nekik ez hagyomány! Igen is szükségük van az embereknek a hagyományaika,különben elhalnak a gyökereik!

A bika meg kibírja,nem?

Neked is sokféle atrocitást el kell viselned nap mint nap,nem? És mindezt azért,hogy pénzt keress és élj!

A bika meg elviseli a "futtatást" cserébe etetik,itatják és semmi dolga.

2010. szept. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Hát nagyon sokat tüntetnek..de ennél többet nem nagyon tudnak tenni..
2010. szept. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
Én úgy tudom, hogy azok a bikák, akik "veteránok", tehát (nem tudom hány viadalon) győznek, azoknak utána arany élete van. Tenyészbikák, nagy csordában, jól tartva.
2010. szept. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

"A bikát kötéllel egy oszlophoz kötözik, a nyakánál, négy lábánál és a farkánál rögzítve, a fejére fáklyát erősítenek, és a két szarva végét kátránnyal bekenik és meggyújtják. Utána elengedik a szerencsétlen vergődő állatot, aki teljesen megrémülve futkos össze-vissza az emberek nagy “örömére”. Az állatnak legjobb esetben csak a szeme ég ki, de sok megfullad a kötéltől, amit a nyakára erősítenek."


Tényleg arany életük van:)

2010. szept. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
39%
szerintem sztrájk van:igy nem jönnek
2010. szept. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom engem nem vigasztalna, hogy megpróbálnak leszúrni/felgyújtják a hajam, de ha jól teljesítek utána életem végéig egy lakosztályban lakhatok.
2010. okt. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez az égős fáklyás dolgot már régebb óta csinálják, nem újkeletű. A bikaviadal szerintem ugyanúgy folytatódik tovább, legfeljebb a tv nem közvetíti,és csak a spanyolok tudnak róla meg az odajáró turisták. Az állati hagyományoktól már tele a hócipőm, sose fogom tudni megérteni és nem tudom miért van erre szükség.
2010. okt. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%

Primitív népek primitív hagyományai...

Most hagyjuk az építészetüket/művészetüket,akkor is cigánynép.

2010. okt. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!