Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Bikaviadal. Hol vannak ilyenko...

Bikaviadal. Hol vannak ilyenkor az állatvédők?

Figyelt kérdés

Most volt a TV-be hogy már nem gyilkolásszák le "HAGYOMÁNYBÓL"(mert nekik a spanyoloknak ez hagyomány, és "joguk" lenne hozzá) Hanem, most már égő fáklyát kötnek a szarvára, és "futtatják", és bottal dobálják, hogy fusson a bika! És, ez nem gond, mert, nem hal meg az állat, de, ez hagyomány, és z kell a spanyoloknak!!!

Könyörgöm, ilyenkor hol a ......... van a Green Peace, vagy az állatvédők? Miért ne,m mennek ki, és tesznek valamit???!


2010. szept. 23. 18:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
79%

Bírom azt amikor valami nem tetszik, akkor rögtön nekiállunk más után sipákolni, totál magyar mentalitás. Menj old meg ... én oldja meg vagy ki? Te sem tudod, én sem tudom ...


Állatvédő vagyok, van nekem elég gondom kutyával, macskával itthon, nem fogok spanyolországba menni egy fél országgal cirkuszolni a bikák miatt.

Egyébként léptek már magyar állatvédők e miatt: [link]

és a katalánok már be is tiltották

[link]

utálják is öket érte ...

2010. okt. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

2010-09-23 21:16

'a bika meg kibirja,nem?

azt hogy pikát döfnek a hátába?érdekes meglátás.

2011. ápr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!