Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol van állatorvos ahol most...

Hol van állatorvos ahol most tudnának fogadni?SOS😭 Nógrád megye

Figyelt kérdés

Szegény tengerimalacomra most léptem rá véletlenül,és most rosszul van,vérzik minden...

Bátonyterenye környékén 😭



#Állat, halál,vér,állatorvos,segíség
2022. aug. 20. 16:06
 111/134 anonim ***** válasza:
79%

Épp ez az hogy bizonyíték van rá hogy az ünnep ellenére nyitva volt a klinika. Csak neked nem volt olyan fontos a malac élete hogy elvidd.

Olyan meg nincs hogy nem adott papírt. Azért nem adott mert nem is voltál orvosnál, ez teljesen egyértelmű.


Elindultál már a rendőrségre? Mikor mész már? Ne a szád járjon, hanem menj.

2022. aug. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/134 anonim ***** válasza:
69%
Eszem megáll, hogy még a mocskos állatkínzónak áll feljebb.
2022. aug. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/134 A kérdező kommentje:

De amúgy kedves 111-112,kérdezek vissza amúgy valamit ha ilyen nagy a pofád:

Te miben segyítettél?

Hívtál állatmentőt?

Segítetttél valamit?

Nem,egyenesen elküldtél a halálba,szidtál,elhordtál álllatkínzónak,teszed a kis kukidat hogy te milyen jó ember vagy,és lejáratsz engemet,perrel fenygetőzöl,tudod mit?

Csináld azt,mert annyira idióta senkiházi vagy,én legalább megPRÓBÁLTAM segíteni a állatnak,elvittem a állatorvos,elvittem a orvoshoz,de abba kötsz bele hogy mikor vittem el..

Vidéken élek,nem fővárosban,nem megyeszékhelyen,és te ugatsz le engemet?

Túl nagy a kabát rajtad tesó!

2022. aug. 31. 12:33
 114/134 A kérdező kommentje:

Akkor ide figyelj:

Amit mondtam,isten nem ver bottal,és majd neked problémád,és pont neked fog legjobban fájni ha majd elküldenek a jó büdös francban,miközben csak segíteni akartál,emberek hibáznak,és próbál segíteni!

Tudod,néhányszor az kommenkedett elnézem az sugárzik hogy csak kötekedni jöttél,neked lehet ugatni mindent,de akkor legyen is bátorságod felmérni hogy mit is mond a ember!

Vagyis jöhetel keménykedni hogy ezt meg azt küldesz rám,meg feljelentel meg ilyesmi,akkor fogd föl mit mondtam!

Ne légy ekkora rossz májú ember!

2022. aug. 31. 12:44
 115/134 anonim ***** válasza:
44%

Azzal segítettem hogy kikerestem neked egy a közeledben nyitva lévő állatklinikát, mert te még ennyire is képtelen voltál. A többi a te felelősséged. Neked kell azonnal orvoshoz vinni az állatodat, ha baja van. Amit ráadásul te okoztál neki. Nem vadidegeneknek a felelőssége, akárhogy is próbálod mindenki másra kenni, csakis a tiéd.

Kukim pedig nincs.

És most már én is azt mondom hogy fejezd be mert iszonyatosan szánalmas amit itt leművelsz. Inkább hallgass és kullogj el, állatkínzó gyilkos.

Vagy indulj már végre a rendőrségre, ahogy mondtad. Vagy ez is hazugság volt? Ahogy azt hazudtad hogy voltál orvosnál, ugyanúgy ez a rendőrséges dolog is csak hazugság? Szerintem köpj fel és állj alá.

2022. aug. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/134 anonim ***** válasza:
36%

Állandóan ilyenekkel jössz hogy isten nem ver bottal meg hogy a karma majd visszaadja. Vissza bizony, de neked. Ugyanis nem én kínoztam állatot. Az enyémek teljesen jól vannak, és ha bármi bajuk van, azonnal megyek velük orvoshoz. Nem egyszer 100 km-eket utaztam velük sos-ben úgy, hogy még autóm sincs. Egy normális, felelős gazdi megoldja.

Tehát amit itt állandóan emlegetsz, az rád fog lesújtani. Az állatkínzóra.

2022. aug. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/134 A kérdező kommentje:

116

Amúgy lehet normálisan kérdezni tőled valamit?

Akkor vállaljuk fel mit is modnott az a "állatkinzó":

-Folyton ettete,elvitte orvoshoz nem egyszer,és felfogta hogy hobát követett el,és nem direkt..

-nem direkt léptem rá,nem volt szándékos

-Próbálta legalább valahogy megmentetni

-Diák vagyok,nógrád megyében egy szaros diákmunka nincs

-Itten riva próbált segítséget kérni,és okés kapott egy linket,de ettől üggetlenül csak letolást kaptam,csak sajnos a szüleim 1 bérből élünk,és nincs pénz taxira

-Párszor el lett ugatva hogy akpott gyógyszert,mindent,csak már nem bírta tovább

Ellenben beszéljünk arról ha ennyire rossz állatkinzó ember lennék,ahogy te írtad,akkor leírom primitíven hogy értsed a szöveget:

-Az igazi állatkinzó nem neveli a állatokat (beszéljünk akár tengerimalacról,kutya macska),fog pl egy bicskát,és döfködi

-Nem sírva megy gyakorira hogy "segítessek plisz,mert épp döglik a kutyám"

-Fő,a igazi állatkinzó rohadékok nem is próbálnak meg SEMMIT,kontrékan még segyteni se!

Bár mondjuk neked könnyü,mivel írtad nő vagy,és szövegedből állásod/van aki adjon pénz neked,felnőtt érett ember vagy,nem egy diák!

Mondjuk könnyű neked mondani hogy "húú biztos ez meg az",akkor legalább őstinén legyünk:

te próbáltál segíteni?

vagyis könnyebb másikat elküldeni a francba,hogy milyen ember,de nem tudtál nekem adni egy garast se,vagyis ha neked ilyen fontos a állatvédelem,akkor miért nem segítettél?

Vagyis leugatni könnyű,segíteni nem?

Nem,nem egy vadidegetől várom a segítséget,mondjul habár interneten tettem föl a kérdés,de te miben segítettél hogy túlélje a mali?

Ja tudom,ahelyett hogy hívtál volna egy taxit,vagy állatorvos hívtál volna,vagy bári ezernyi dolgot amiben tudtál volna segíteni,inkább lehordtál!

Ennyit rólad,akkor te is olyan mocskos ember vagy,segíteni nem segítesz,de le ugatni a embert az tudsz!

Gratuálok!

2022. aug. 31. 13:00
 118/134 A kérdező kommentje:

Te is szádat jártatod,meg beszélhetel mindent,meg járhatsz a bíróságra mindent,meg jászhatod a keményet hogy most megmondod,de is utolsó féreg vagy aki csak ócsárolni tud!

Vagy tudod mit?

Akinek tényleg ott van a állatvédelem,akkor te miért nem segítettél valamiben?

1 link miben változtat,vagy ha ilyen jószándékkal voltál akkor miért nem te hívtad föl,és mondtad volna AKKOR mikor fogad?

nem várok egy vasat se,de ennyit rólad,mert ha valakiben benne van a betyárvér,akkor legalább segített volna!

Az meg elmondom 21-diként a nagy esős időben plámne meghalt volna,szóval ennyit rólad!

2022. aug. 31. 13:06
 119/134 A kérdező kommentje:

Ne légy te aki jogi dologra vinnéd ilyen témát,mert tudod mit?

Elvittem,van fotó,meg minden hogy elvittem,rendelőben még kamera is van,és ha bíróságon perelnél akkor ki lehet kérni a kamerás felvéttel hogy 22-dikén hétfőn elvittem!

Meg egész hetet meg lehet nézni,de tudod mit?

Nyugodj meg te is abban hogy nem szendvedet,nyugodtan ztávozott,és sajnálni tudlak hogy ember hatvanszor leírja,és akkor se úgy legyen akkor ő mondja!

Inkább legyen az hogy hagyjuk egymást békén,mert szerintem mindenki úgy vénüljön meg ahogy tartotta magát!

2022. aug. 31. 13:14
 120/134 anonim ***** válasza:
36%

Olvasd el a 73-as válaszát, ő nagyon szépen levezette hogy miért vagy állatkínzó.

Nagyon el vagy tévedve ha azt hiszed hogy csak az számít állatkínzónak aki bicskával döfködi az állatokat. Mondtam már, olvasd el az állatvédelmi törvényt amit megszegtél.


Az meg aztán az év poénja hogy én vagyok a hibás mert nem fizettem neked. Fizessen anyukád aki erre a világra szart. Nem szégyelled magad, de komolyan?

Én a saját állataimat vállaltam. Te a tieidet. A sajátjaim állatorvosi költségeit az én kötelességem fizetni, a tieidét meg a te kötelességed. Minden egyes kommented arról szól hogy másokat hibáztatsz, nem látod hogy milyen abszurd amit művelsz? Mit koldulsz b+?


Kaptál egy linket, és cserébe azóta is sértegetsz. Addig normális voltam amíg nem kötöttél belém. Azt viszont nem gondolod komolyan hogy te oltogathatsz másokat, ők meg cserébe nem beszélhetnek veled ugyanúgy, ahogy te velük. A világ egy tükör. Azt kapod vissza, amit adsz. Amint elkezdtél bunkózni, elkezdtem én is. Nem fogok neked kedveskedni miután putris módon beszéltél velem. Hát mit képzelsz te magadról? Végig itt pofáztál akkor is amikor robogni kellett volna az állatorvoshoz. Ha meg csóró vagy akkor ne tarts állatot, mert nem annyiból áll hogy simizem mert cuki. Ha úgy adódik, akár többszázezer forintot is el kell költeni állatorvosra, ez minden normális ember számára evidens, és csak akkor vállal állatot, ha megengedheti magának.

És igen, én is voltam diák. De nekem normális szüleim voltak, és rendes embert neveltek belőlem, nem egy állatkínzót. Akkor vállaltam állatokat, amikor már volt munkám és tudtam finanszírozni. Mert a szeretet nem elég. Attól nem laknak jól és nem gyógyulnak meg.


Persze, hívjam fel helyetted az orvost, hívjak helyetted taxit és fizessek helyetted... Most már biztos vagyok benne hogy fogyatékos vagy.

Mellesleg akkor kezdhetted volna úgy a kérdést hogy "sziasztok, én egy ostoba, felelőtlen, csóró állatkínzó vagyok, valaki utaljon már ennyit meg ennyit hogy legalább most az egyszer elvigyem a malacomat orvoshoz, ha már agyontapostam" de nem, egy szóval nem említetted hogy putriban élsz ahol még állatorvosta sincs pénz, csak annyit kérdeztél hogy tud-e valaki nyitva lévő állatorvost a közeledben. A kérdésedre válatszoltam, kerestemcneked orvost. Most meg ott tartunk hogy miért nem fizettem ki helyetted? Gondolkozzál már el. Hát miféle ember vagy te? A legalja.

Elmondom, ha normálisan reagáltál volna és a szidalmazásom helyett emberi hangnemben elmondod hogy nincs rá pénzed, még segítettem is volna. És biztos vagyok benne hogy mások is segítettek volna itt.

2022. aug. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!